خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

السبت ٥ شعبان ١٤٣٩

Saturday, April 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

پربيننده ترين اخبار

مسابقات بین المللی قرآن کریم

عضو جامعه روحانیت مبارز:

مسابقات بین المللی قرآن بانوان، اهتمام نظام به قرآنی شدن جامعه است

خبرگزاری شبستان: برگزاری این مسابقات نشان می دهد توجه به بانوان و در نظر داشتن شان و جایگاه آنها همواره و در ساحات مختلف در دستور کار نظام جمهوری اسلامی ایران است و این توجه به شان و حقیقت انسانی زن در پرتوی آموزه های نورانی اسلام صورت می گیرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«تفسیر سوره‌ی برائت» حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی)

خبرگزاری شبستان:«تفسیر سوره‌ی برائت» حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) را انتشارات «انقلاب اسلامی» چاپ کرده است.

داستان هایی خواندنی از زندگی «علمدار کربلا»

خبرگزاری شبستان:مطالعه کتاب به مناسبت های گوناگون می تواند منجر به ارتقای سطح دانش شود از این رو مطالعه کتاب هایی زیر را به مناسبت سالروز ولادت حضرت ...

«سه روز خلوت(اعمال و احکام اعتکاف)» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست سه روز خلوت(اعمال و احکام اعتکاف) اثر سید «محمدتقی محمدی شیخ شبانی» را انتشارات بوستان کتاب منتشر کرده است.

هفتاد و سومین فصلنامه علمی ـ پژوهشی «ذهن» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هفتاد و سومین فصلنامه علمی ـ پژوهشی ذهن به همت انتشارات «پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی» منتشر شد.

«سنگ آفتاب – روزهای اشتغال – سمندر» کتابی«اکتاویو پاز»

خبرگزاری شبستان: چاپ نخست کتاب«سنگ آفتاب – روزهای اشتغال – سمندر» کتابی از«اکتاویو پاز»را موسسه انتشارات« نگاه» چاپ کرده است.

بیشتر