خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

الخميس ٢٨ المحرّم ١٤٣٩

Thursday, October 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

زنان و خانواده

ریشه آسیب‌های اجتماعی از عدم آگاهی و آموزش است

خبرگزاری شبستان:معاون امور زنان در نهاد ریاست‌جمهوری گفت: ریشه آسیب‌های اجتماعی در عدم آگاهی و آموزش است.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران اعلام کرد:

برگزاری ۲۲۰ کارگاه «مهارت فرزند پروری» در سطح محلات پایتخت

خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری بیش از ۲۲۰ کارگاه مهارت‌های فرزندپروری ویژه مادران در سطح محلات پایتخت خبر داد.

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور

علاقمند به گسترش تعاملات در حوزه زنان و خانواده با پاکستان هستیم

خبرگزاری شبستان:معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در دیدار با رییس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان گفت: علاقمند به گسترش تعاملات در حوزه زنان و خانواده با پاکستان هستیم.

رئیس دانشکده فنی شریعتی در گفتگو با شبستان:

خودباوری کلید ورود زنان به عرصه های مدیریتی/ منع سیاسی برای حضور زنان در پست های مدیریتی نداریم

خبرگزاری شبستان:رئیس دانشکده فنی شریعتی با بیان اینکه جامعه زنان در کل دنیا یک مقدارخودزنی دارد بر لزوم توان افزایی شخصی زنان و تغییر فرهنگ خانواده ها در جهت رفع موانع حوزه زنان برای رسیدن به پست های بالای مدیریتی تاکید کرد.

معصومه ابتکار در یازدهمین گردهمایی و میثاق زنان عاشورایی اعلام کرد:

همکاری دولت برای گسترش مراکز مشاوره خانواده در پایتخت

خبرگزاری شبستان:معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در یازدهمین گردهمایی و میثاق زنان عاشورایی از همکاری با شهرداری تهران به منظور توسعه مراکز مشاوره خانواده خبر داد.

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده :

لزوم حمایت از صنایع دستی روستایی/ روستای کلپورگان ثبت جهانی شد

خبرگزاری شبستان: معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده بر لزوم توجه و حمایت از صنایع دستی روستایی تاکید کرد و گفت:کولپورگان روستایی در سیستان و بلوچستان است که در آنجا زنان و دختران جوان سفال را بدون چرخ تولید می کنند اخیرا هم ثبت جهانی شد.

نقش حمایتی بانوان در جنگ غیر قابل انکار است

خبرگزاری شبستان:همسر یک شهید: همگی اذعان داریم نقش زن در سال‌های جنگ مشخص بوده و غیر قابل انکار است،

بخش دوم گفتگوی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در شبستان:

تاکید ویژه رهبری برای مقابله با خشونت علیه زنان/ مراحل نهایی"لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت"در قوه قضائیه

خبرگزاری شبستان:معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید وافری بربحث خشونت خانگی علیه زنان داشتند گفت:قانون حمایت از تامین امنیت زنان در قوه قضاییه مراحل نهایی خود را سپری می کند و ما هم به جد پیگیر این موضوع هستیم.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در گفتگو با شبستان:

احیای ستاد ملی زن و خانواده/ محدودیت حوزه زنان زیاد است

خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه محدودیت حوزه زنان زیاد است گفت: ستاد ملی زن و خانواده را احیا خواهیم کرد و نگاه ملی به خانواده و زنان خواهیم داشت.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از خبرگزاری شبستان بازدید کرد

خبرگزاری شبستان: معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، صبح امروز دوشنبه ۱۰ مهر ماه از خبرگزاری شبستان بازدید کرد.

مدیر کل امور بانوان استانداری تهران در گفتگو با شبستان:

ساخت مجتمع توانمندسازی زنان آسیب دیده

خبرگزاری شبستان:مدیر کل اموربانوان استانداری تهران ازساخت مجتمع توانمندسازی زنان آسیب دیده و درمعرض آسیب خبرداد و گفت:جامعه ما باید مرکزی برای حمایت از زنان زندانی آزاد شده، زنان کارتن خواب و حتی زنان مطلقه که از خانواده هایشان طرد شدند داشته باشد.

مدیر کل امور بانوان استانداری تهران در گفتگو با شبستان مطرح کرد:

ایجاد سامانه مرکز مشاوره تلفنی کارآفرینان/ضرورت راه اندازی مرکز مشاوره بین المللی

خبرگزاری شبستان:مدیر کل امور بانوان استانداری تهران بر لزوم راه اندازی یک واحد بین المللی مرکز مشاوره تلفنی کارآفرینان تاکید کرد وافزود: در صورت راه اندازی این سامانه ،سرمایه گذار خارجی برای دریافت پاسخ سوالات خود درداخل ادارات کشور ما معطل نمی ماند.

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:

حذف طلاق از شناسنامه از ازدواج "همباش‌های سیاه" جلوگیری می کند

خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه حذف طلاق از شناسنامه از ازدواج های همباش‌های سیاه جلوگیری می کند گفت: ازدواج همباش‌های سیاه به این معناست که دختر و پسر با هم زندگی می کنند ولی عاقبت سیاهی دارند.

مشاور خانواده در گفتگو با شبستان:

تاثیراعتماد به نفس در میزان رضایت زوج‌ها از زندگی زناشویی

خبرگزاری شبستان:مشاور خانواده گفت:پژوهش‌ها نشان می‌دهند اعتماد به نفس می‌تواند در میزان رضایت از رابطه زوج‌ها تاثیرگذار باشد. زمانی که نسبت به خودتان احساس بدی دارید دایما سعی می‌کنید در رابطه تایید و امنیت طلب کنید.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«عکس پشه ای» و پنج داستان دیگر در یک کتاب

خبرگزاری شبستان:«عکس پشه‌ای» عنوان کتابی است از سید «سعید موسوی» برای کودکان و نوجوانان، که «سوره مهر» این اثر را به علاقه مندان کتاب معرفی می کند.

«زبان زنده : درآمدی بر انسان‌ شناسی زبان‌ شناختی»

خبرگزاری شبستان:«زبان زنده : درآمدی بر انسان‌ شناسی زبان‌ شناختی» اثر«لورا ام. اهرن» با ترجمه «رضا مقدمه کیا» راموسسه انتشارات سمت چاپ کرده است.

چاپ دوم کتاب "تغییر مذهب در ایران" منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم کتاب "تغییر مذهب در ایران" دین و قدرت در ایران عصر صفوی بیست و پنجمین کتاب گروه تاریخ و تمدن پژوهشگاه و شامل پنج فصل بوده که ...

کتاب «رویکرد شناختی در تحلیل اقتصاد اسلامی» به چاپ رسید

خبرگزاری شبستان:کتاب "رویکرد شناختی در تحلیل اقتصاد اسلامی" سی و هشتمین کتاب گروه اقتصاد اسلامی پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه بوده که توسط حجت ...

«عمارحلب» روایت زندگی شهید «محمد حسین محمد خانی»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«عمارحلب»روایت زندگی شهید«محمد حسین محمد خانی» به قلم محمد علی جعفری را انتشارات «روایت فتح» چاپ کرده است.

بیشتر