خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ ذو الحجّة ١٤٣٨

Wednesday, August 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

جوانان و اشتغال

صدای ناکوک قل قل قلیان در کافه های مدرن!

خبرگزاری شبستان:کافه ها و رستوران ها برای جذب مشتری دست به خیلی از کار ها می زنند، از نگهداری مواد کهنه و غیربهداشتی تا توزیع قلیان.

آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:

نقشه های مین فرهنگی و اخلاقی شبکه های اجتماعی خنثی سازی نمی شوند

خبرگزاری شبستان:آسیب‌شناس علوم رفتاری گفت:در زمین مین‌گذاری تلگرام از سوی خود مسئولان ،تلگرام درکشورهایی مانند ایران روزانه درحال گرفتن قربانی است،چون در مین فرهنگی، اخلاقی و ارزشی که این شبکه در ایران ایجاد کرده است اساسا نقشه خنثی سازی نمی شود.

مسابقه عشق آسمانی در تبیان برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: مسابقه عشق آسمانی در شبکه اجتماعی تبیان به مناسبت سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) برگزار می شود.

ماموریت دولت دوازدهم در حوزه جوانان

خبرگزاری شبستان: معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش گفت: دولت یازدهم با مجموعه ای ازاقدامات تلاش کردتا پیوندهای گسسته اجتماعی را بازسازی و آسیبهای اجتماعی رشدیابنده را کنترل کند،شواهد نشان از موفقیت نسبی هر یک از این دومقوله مهم حیات اجتماعی دارد.

نخستین گردهمایی ازدواج تهرانی فردا برگزار می شود

خبرگزاری شبستان:یک همسان گزین ازدواج از برگزاری گردهمایی ازدواج تهرانی فردا چهارشنبه ۲۵ مرداد واقع در مجتمع فرهنگی شهید قرنی هتل ابوذر واقع در بزرگراه ارتش، خیابان نیروی زمینی خبر داد.

یک جرم‌شناس در گفت‌وگو با شبستان:

آمار جرایم اخلاقی ما در فضای مجازی نگران کننده است/ ایران رتبه اول کاربران تلگرام و فیسبوک در جهان

خبرگزاری شبستان:یک جرم‌شناس با بیان اینکه جرایم اخلاقی ما در فضای مجازی آمار بسیار نگران کننده ای را نشان می دهد گفت:ضریب فعالیت «شبکه های اجتماعی» در آمریکا یک ششم فعالیت آنها در ایران است در حالی که آمریکا قربانی اول تجاوزات اینترنتی در دنیا است.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بیان کرد؛

بررسی وضعیت جوانان در قالب ۴۰ کتاب پژوهشی

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از انتشار بیش از ۴۰ کتاب پژوهشی با هدف بررسی وضعیت سلامت، آموزش، اوقات فراغت، وضعیت ازدواج و طلاق جوانان و... خبر داد.

یک مشاور خانواده در گفتگو با شبستان:

اختلاف بین عروس و مادر شوهر به دلیل عدم شناخت ازمسایل دینی و احترام به یکدیگر نشات می گیرد

خبرگزاری شبستان:یک مشاور خانواده با بیان اینکه مبنای اختلاف عروس و مادرشوهر نه عقل ،نه دین و نه منطق است، گفت: مادر شوهر اینگونه اظهار می کند که دوست دارم با عروسم اینطوری رفتار کنم و عروس هم می گوید: دوست دارد با مادرشوهرم اینگونه رفتار کند.

یک روانشناس در گفت وگو با شبستان:

رابطه استرس با دیابت

خبرگزاری شبستان:یک روانشناس گفت: امروزه مشخص شده است که بیماریها اکثر بیماریها از جمله دیابت رابطه زیادی با استرس دارند.

مدیر عامل جمعیت حمایت از بهداشت و روان جامعه در گفتگو با شبستان:

طرح توزیع مواد مخدر دولتی نیازمند فراهم شدن بسترهای لازم/گرایش بالای جوامع جهانی به مصرف مواد مخدر صنعتی

خبرگزاری شبستان:مدیرعامل جمعیت حمایت از بهداشت و روان جامعه با بیان اینکه طرح توزیع مواد مخدردولتی نیازمند فراهم شدن بسترهای لازم است گفت:اگرزیرساخت های لازم اجرا سپس زمینه های غربالگری ،کنترل جامعه هدف و برنامه های ترک فراهم شود پاسخ بهتری می گیریم.

یک روانشناس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شبستان:

نشانه‌های طلاق عاطفی/در چنین طلاق‌هایی زوج‌ها اشتباهات یکدیگر را به رخ می‌کشند

خبرگزاری شبستان: یک روانشناس ضمن تشریح نشانه‌های طلاق عاطفی در زوج ها ،کاهش چشم‌گیر وقت‌گذاشتن برای یکدیگر را یکی از نشانه‌های طلاق عاطفی عنوان کرد و گفت:به گونه‌ای که آنها حوصله یکدیگر را ندارند و برای در کنار هم بودن از یکدیگر فاصله می‌گیرند.

یک روانشناس در گفت و گو با شبستان:

بازتاب اثر« لقمه حرام »در خانواده ها/جرایم امروز نتیجه «لقمه حرام» در جامعه است

خبرگزاری شبستان:یک روانشناس با اشاره به پیامدهای لقمه حرام در زندگی انسان گفت:کارشیطان جز نابود کردن زندگی انسان نیست اگر من کاسب،کارمند، پزشک، قاضی، کارگرو مهندس در حد خودمان به این مسئله مهم توجه نکنیم هر لحظه باید منتظر پیامد این عکس العمل باشم.

رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در گفت و گو با شبستان:

با توزیع مواد مخدر دولتی «اعتیاد »پاک تر می شود/مواد کم خطر جایگزین مواد پرخطر

خبرگزاری شبستان:رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با بیان اینکه با توزیع مواد مخدردولتی اعتیاد ما پاک ترمی شود،گفت: باید تجربه قبل ازانقلاب و کشورهای دیگر بررسی شود ممکن است در ابتدا با اشکالاتی مواجه شود ولی یک کاربزرگ انجام می دهیم نباید بترسیم.

آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:

توزیع مواد مخدر دولتی به معنای صرفه جویی میلیاردی در سرمایه کشور

خبرگزاری شبستان:آسیب‌شناس علوم رفتاری بابیان اینکه بااجرای طرح توزیع موادمخدردولتی،میلیاردها تومان سرمایه کشوراز جیب قاچاقچیان بین المللی خارج می شود، گفت: دست خرده فروشان و دلالان کوتاه و از مرگ معتادان جلوگیری می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح »

خبرگزاری شبستان:کتاب بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح» اثر«رضا اخوی» را موسسه فرهنگی – انتشاراتی «ستاد اقامه نماز» چاپ کرده است.

«بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» اثر «علی آقاپیروز» به دنبال تبیین جواز و یا عدم جواز شرعی مدیریت زنان با روش اجتهاد ...

دو فصلنامه زبان فارسی و گویش های ایرانی در گام دوم

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دوم دوفصلنامۀ «زبان فارسی و گویش های ایرانی» به صاحب امتیازی دانشگاه گیلان منتشر شد.

تجدید چاپ چهار اثر «محمدرضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«کوه مرا صدا زد»، «بر لب پرتگاه»، «عقاب‌های تپه ۶۰» و «هفت روز آخر» چهار اثر به قلم محمرضا بایرامی است که توسط سوره مهر به چاپ‌های ...

تربیت و کودک ۱۴/«تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند »

خبرگزاری شبستان:کتاب «تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند » اثر «رضا فرهادیان» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر