خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

الأحد ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٨

Sunday, December 04, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

جوانان و اشتغال

یک مشاور در گفت‌و‌گو با شبستان:

نکات ضروری در ازدواج که زوج ها باید دقت کنند

خبرگزاری شبستان: یک مشاور خانواده مشاهده، مکاشفه و مشاوره را از نکات مهم و ضروری برای ازدواج برشمرد و گفت: نخستین و مهم‌ترین گام برای خوشبختی در زندگی مشترک انتخاب صحیح و اصولی همسر است.

مشاور خانواده در گفتگو با شبستان:

خطر اعتیاد فضای مجازی کمتر از خطر مواد مخدر نیست/ معنویت در خانواده ها کمرنگ شده

خبرگزاری شبستان:مشاور خانواده با بیان اینکه خطر اعتیاد فضای مجازی کمتر از خطر مواد مخدر نیست گفت: اگرارتباطات در درون خانواده معنوی باشد، رعایت احترام پدر و مادر،سر یک سفره نشستن همه این ها مواردی است که در جامعه کمرنگ شده است .

دولت یازدهم جوان باور، جوان فهم و جوان دوست است

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان گفت: گفتمان جوانی با هسته مرکزی این سخن رئیس جمهور که "بزرگترین سرمایه ایران جوانان هستند" آغاز شد و ما مجموعه ای از سیاستها، برنامه ها و رویکرد ها ی متناسب برای عملی کردن این گفتمان را دنبال کرده ایم.

یک مشاور خانواده در گفت و گو با شبستان:

آموزش و مبانی اعتقادی دو کانال مهم برای کاهش طلاق

خبرگزاری شبستان:یک مشاور خانواده با بیان اینکه آموزش و مبانی اعتقادی دو کانال مهم برای کاهش طلاق هستند،گفت: زن شناسی جوانان ما به شدت پایین است، آنها شناختی نسبت به نیازها، حقوق، درک و روانشناختی زن ندارند.

یک مشاور خانواده در گفت و گو با شبستان:

مشکلات تفاوت سنی زیاد در ازدواج

خبرگزاری شبستان:یک مشاور خانواده با اشاره به مشکلات تفاوت سنی زیاد در ازدواج گفت:در چنین شرایطی این امکان وجود دارد که حوصله همسر خود را نداشته باشید و نتوانید خامی هاو بی تجربگی ها وی را در زندگی تحمل کنید.

در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان:

به زودی قانون وزارت ورزش و جوانان در هیات دولت طرح می شود

خبرگزاری شبستان: نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر برگزار شد.

نماینده مردم تهران در ۲۲ مین نمایشگاه مطبوعات :

پیشنهاد طرح حمایت از خانواده رسانه در برابرمشکلات قضایی

خبرگزاری شبستان:جلودارزاده با اشاره به طرح حمایت از خانواده رسانه در برابر مشکلات قضایی گفت:با توجه به انواع حوادثی که برای خبرنگاران رخ می دهد ، ممکن است آنها در یک شرایط خاص،نیازمند وثیقه یا حمایت مالی باشند که این صندوق ازآنها حمایت می کند.

یک مشاور خانواده در گفت و گو با شبستان:

حجاب نشانه اصالت قایل شدن به انسانیت زن است نه به جنسیت وی

خبرگزاری شبستان: یک مشاور خانواده با بیان اینکه حجاب نشانه اصالت قایل شدن به انسانیت زن است نه به جنسیت وی گفت: حجاب ، نگاه مرد را نه به جسم زن بلکه به فکر،‌ معرفت و انسانیت وی معطوف می کند.

یک مشاور خانواده در گفت‌و‌گو با شبستان:

ملاک‌ها و معیارهای ازدواج موفق/ جسارت یکی از کلیدهای مهم صمیمیت است

خبرگزاری شبستان:یک مشاور خانواده ،استقلال و پختگی زوج ها را یکی از ملاک‌ها و معیارهای ازدواج موفق خواند و گفت: از دیگر دلایل ازدواج های موفق این است که هر دو نفر بتوانند نظرات و خواسته های خود را قاطعانه بگویند. یکی از کلیدهای روشن صمیمیت، جسارت است.

یک مشاور خانواده در گفت و گو با شبستان:

استقلال اقتصادی دلیل عبور دخترها از خط قرمز ازدواج

خبرگزاری شبستان: یک مشاور خانواده عبور از خط قرمز سن ازدواج دخترها را ۲۷ یا ۲۸ سال عنوان کرد و گفت: افزایش سن و عبور از خط قرمز، دختران و پسران دچار وسواس فکری زیاد می شوند.

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با شبستان:

نخستین کار وزیر ورزش و جوانان ؛ تاسیس مجلس جوانان باشد

خبرگزاری شبستان: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه باید نخستین و مهمترین کار وزیر ورزش و جوانان آینده تشکیل مجلس جوانان باشد، گفت: این موضوع مسئله مهمی است که در حوزه جوانان مغفول مانده است.

مشاور خانواده در گفتگو با شبستان:

افول بازی های طبیعی دوران کودکی/بچه های عصر دیجیتال کجا رشد می کنند؟

خبرگزاری شبستان:مشاور خانواده با بیان اینکه بچه هایی که به بازی های طبیعی دوران کودکی درفضای باز سرگرم اند درحال افت شدید هستند گفت:برخی کشورها مبالغ هنگفتی را صرف می کنند که معلم ها را تشویق نمایند در فضای باز بازی های بیشتری با بچه ها انجام دهند.

یک مشاورخانواده در گفتگو با شبستان:

چهار پیش شرط لازم برای زندگی زناشویی سالم

خبرگزاری شبستان: یک استاد دانشگاه با اشاره به تامین ۴ نیاز به عنوان پیش شرط زندگی سالم گفت: عبادت، شناخت، روابط اجتماعی و عاطفی و روابط جسمی و جنسی ۴ عامل مهم برای داشتن زندگی سالم هستند که اگر فاقد آن باشیم، فلج می شویم.

گزارش خروج نخبگان از کشور تدوین شده است

خبرگزاری شبستان: رییس بنیاد ملی نخبگان گفت: گزارش خروج نخبگان از کشور از سوی این بنیاد تدوین شده و به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارایه می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

۱۰ جلد اول مجموعه «شخصیت‌های مانا» رونمایی می‌شود

خبرگزاری شبستان:۱۰ جلد اول مجموعه ۱۰۰ جلدی «شخصیت‌های مانا» با حضور و سخنرانی دكتر« اصغر دادبه» و «كاوه بیات» بیستم آذرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری ...

«باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان

خبرگزاری شبستان: «باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان اثر «مایکل باند» با ترجمه «بهمن دار الشفایی» است که نشر« ماهی» آن را چاپ و روانه بازار نشر ...

«ارمغان نشاط»؛ نگاهی به برخی از شهر‌ها و بزرگان دوره‌ی صفوی

خبرگزاری شبستان:«ارمغان نشاط»، نگاهی اجمالی به اصفهان و سبزوار در عهد صفوی و زندگانی محقق سبزواری و خاندان‌های شیخ‌الاسلام و نشاط دارد.

«گفت و گو با شياطين»برای دومین باردربازار کتاب

خبرگزاری شبستان:کتاب «گفت و گو با شياطين» اثر«اريزيو ريكاردو» با ترجمه «کیهان خجسته» را نشر «قطره» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

کتاب «اربعین الحقایق» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «اربعین الحقایق» منسوب به «ابوحامد محمدبن محمد غزالی توسی» با مقدمه، تصحیح و تعلیقات «پریا زواره‌ئیان» منتشر شد.

بیشتر