خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٧ شعبان ١٤٣٩

Monday, April 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

جوانان و اشتغال

ایجاد ۱۳۲ هزار فرصت شغلی برای استان تهران در سال ۹۷

خبرگزاری شبستان: استانداران از ایجاد یک میلیون و ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: سهم استان تهران از این تعداد ایجاد ۱۳۲ هزار فرصت شغلی جدید می‌باشد.

اختصاص ۷۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال در سال ۹۷

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از تخصیص ۷۳ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت ایجاد فرصت شغلی خبر داد و گفت: سهم هر کدام از استان‌ها مشخص و ابلاغ شده است.

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:

باید ها و نبایدهای حمایت از کالای داخلی/تولیدکنندگان برای گرفتن مجوزهفت خوان رستم را طی می کنند

خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه تولیدکنندگان ایرانی برای گرفتن یک مجوز باید هفت خوان رستم را طی کنند، گفت: این در حالی است که سرمایه گذاری درچین، بسیارآسان است لذادر صورت رفع این مشکلات موفقیت های زیادی کسب می کنیم.

نقش عده زکات در فقرزدایی

خبرگزاری شبستان:رییس کمیته امداد امام خمینی گفت: از ۳۶۰ میلیارد تومان مبلغی که برای زکات در سال ۹۶ جمع‌آوری شد ۷۳ درصد آن به نیازمندان اختصاص یافت و ۲۷ درصد آن صرف ساخت مسجد، حوزه علمیه و حسینیه ها شد.

سلطانی‌فر در اجلاس وزرای ورزش وجوانان سازمان همکاری‌های اسلامی سخنرانی می کند

خبرگزاری شبستان:سلطانی فر عصر امروز چهارشنبه( ۲۹فروردین) در اجلاس وزرای ورزش وجوانان سازمان همکاری‌های اسلامی سخنرانی می کند.

یک آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:

لزوم استفاده مسئولان از کالای ایرانی/با ورود کالای قاچاق و بی کیفیت مقابله شود

خبرگزاری شبستان:یک آسیب‌شناس علوم رفتاری بر لزوم استفاده مسئولان از کالای ایرانی تاکید کرد و گفت:یکی از اصلی ترین روش های کمک به گسترش تولیدات داخلی، تبلیغات، الگوسازی و مصرف کالای داخلی توسط الگوهای رفتاری یعنی سیلبریتی ها، دولتمردان است.

مدیر عامل جمعیت نیک اندیش:

برگزاری بیش از۸۰۰۰ عروسی در جمعیت نیک اندیش/ارایه خدمات ازدواج با یک میلیون تومان

خبرگزاری شبستان: مدیر عامل جمعیت نیک اندیش از برگزاری ۸۷۰۰ عروسی در این جمعیت خبر داد و گفت:کلیه خدمات ازدواج با مبلغ یک میلیون تومان شامل می شود که برای عموم افراد قابل استفاده است.

کثرت جمعیت یک امتیاز و فرصت برای رشد اقتصادی است

یک مخترع در گفتگو با شبستان:

راز مظلومیت نخبگان در مقابل ژن های خوب و چهره های خاص

خبرگزاری شبستان:یک مخترع با بیان اینکه از بازیکنان فوتبال بیشتر از نخبگان علمی کشورحمایت می شود گفت:یک نخبه علمی که مغز متفکر جامعه است و می تواند موتورهای اقتصاد کشور را به حرکت درآورد، هیچ اهمیتی برای مسئولان و جامعه ندارد.

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان تشریح کرد:

ذائقه ایرانی ها را تغییر دادند/ کاهش آسیب ها با حمایت از کالای ایرانی

خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه طی دهه ها ذائقه ی خرید ایرانیان با تبلیغات تغییر یافت گفت: حمایت از کالای ایرانی موجب کاهش آسیب ها و استحکام جامعه می شود.

یک جامعه‌شناس در گفت‌وگو با شبستان:

دانشگاه ها محل صدور مدرک تحصیلی شده اند/ هیچ آموزش و فنی به دانشجویان ارایه نمی شود

خبرگزاری شبستان: یک جامعه‌شناس با بیان اینکه دانشگاه ها محل صدور مدرک تحصیلی شده اند گفت: هیچ آموزش و فنی به دانشجویان ارایه نمی شود.

یک آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفت‌وگو با شبستان:

لزوم ارزیابی کم و کیف دانشگاه های علمی کاربردی/ارائه مدرک کاردانی متوقف شود

خبرگزاری شبستان: یک آسیب‌شناس علوم رفتاری با بیان اینکه ما باید کم و کیف دانشگاه‌های عملی کاربردی را ارزیابی کنیم،گفت: ارائه مدارک کاردانی باید متوقف شود ،چون ایجاد توقع در افراد ایجاد می کند.

وزیر ورزش و جوانان در پیامی به کنگره علمی خانواده و جوانان تاکید کرد:

ضرورت ایجاد انگیزه و توانمندسازی جوانان

خبرگزاری شبستان:وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت حرکت در مسیر ایجاد انگیزه و توانمندسازی جوانان با همدلی و همراهی خانواده‌ها برای مشارکت بیشتر در امور و فعالیتهای اجتماعی تاکید کرد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش در گفتگو با شبستان:

سمن ها شناسنامه دار شدند/فعالیت بیش از ۲ هزار سازمان مردم نهاد در کشور

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش با بیان اینکه از صدورشناسنامه سمن ها خبر داد و گفت: با صدور شناسنامه بسیاری از مشکلات بانکی و حقوقی سمن ها برطرف می شود.

استفاده از سلاح های هوشمند نیازمند سربازان ماهر است

خبرگزاری شبستان: سردار فرحی با تاکید بر اینکه سربازان امروزه باید از آموزش های کافی برخوردار باشند، گفت: سربازان ماهر پس از پایان خدمت می توانند ابرچالش مشکل اشتغال کشور را حل کنند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«نفر هفتم» کتابی از «مرسده کسروی»

خبرگزاری شبستان:«نفر هفتم» اثر«مرسده کسروی» را انتشارات «نیستان» برای نخستین بار چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

«طبقه و قشربندی اجتماعی»کتاب شد

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «طبقه و قشربندی اجتماعی» اثر «رزماری کرامپتون» با موضوع جامعه شناسی را نشر« نی» چاپ کرده است.

«برخورد نزديك از نوع آخر و سرخ سوزان»

خبرگزاری شبستان:«برخورد نزديك از نوع آخر و سرخ سوزان» اثر«چیستا یثربی» را انتشارات «قطره» چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

سیر تحولات یك تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ در«پروانه وآتش»

خبرگزاری شبستان:پروانه و آتش (سیر تحولات یك تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ) اثر نصرالله پور جوادی را «فرهنگ معاصر» چاپ کرده است.

«گمگشته دل - انتظار ظهور امام زمان عج»

خبرگزاری شبستان: «گمگشته دل - انتظار ظهور امام زمان عج» اثردکتر«مهدي خداميان آراني» را انتشارات «بهاردلها» چاپ کرده است.

بیشتر