خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

الجمعة ٢٦ المحرّم ١٤٣٨

Friday, October 28, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

تصاحب مدرسه خیرساز توسط اداره کل آموزش و پرورش شهرستان پردیس/

دانش آموزان به مدرسه خیّرساز «علاقبند» باز می گردند

خبرگزاری شبستان:مدیرکل نو سازی استان تهران گفت: اداره آموزش وپرورش شهرستان پردیس، به مدرسه خیّرساز نقل مکان کرده است که قرار شد ظرف ۴ ماه دیگر جابه جا می شود و دانش آموزان به مدرسه بازگردند.

وزير آموزش و پرورش به دكتر حسن روحاني نامه نوشت

خبرگزاری شبستان:در پي تصميم رئيس جمهور درخصوص ترميم كابينه ،وزير آموزش و پرورش به دكتر حسن روحاني نامه نوشت.

فعالیت های حوزه قرآن، عترت و نماز دانش آموزی کتاب می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان دانش آموزی از ابلاغ مجموعه فعالیتهای اداره کل قرآن، عترت و نماز تحت عنوان کتاب «ندای رحمت» خبر داد.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور:

هر جا جوانان را کنار زده ایم، آسیب های اجتماعی ایجاد شده است

خبرگزاری شبستان:رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: هر جا نوجوانان و جوانان را کنار زده ایم، آسیب هایی ایجاد شده است.

تنبیه بدنی دانش آموزان اثرات مخرب دارد

خبرگزاری شبستان:معاون پژوهشی وزیر آموزش وپرورش گفت:متخصصان تعلیم و تربیت نیز بر این باورند که تنبیه بدنی نه تنها اثر مثبتی بر جای نمی گذارد بلکه اثرات مخرب آن به مراتب بیشتر است.

استعفای فانی تکذیب شد

خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: خبر استعفای وزیر آموزش و پرورش شایعه است و فانی استعفا نداده است.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎آموزان:

«طرح لشکر فرشتگان» روایت آرمان‎خواهی و انقلابی بودن دانش آموزان است

خبرگزاری شبستان:دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎آموزان با اشاره به حفظ و تقویت روحیه انقلابی، گفت: «طرح لشکر فرشتگان» روایت آرمان‎خواهی و انقلابی بودن دانش آموزان در مدارس است.

خطاهای سرویس مدارس را به صورت موردی پیگیری می‌کنیم

خبرگزاری شبستان: مدیر کل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گفت: خطاهای سرویس مدارس را به صورت موردی پیگیری می‌کنیم و برنامه‌ریزی محکمی را در این خصوص داریم.

پیوند اولیا و مربیان در موضوع تربیت ضرورت دارد

خبرگزاری شبستان:نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: پیوند اولیا و مربیان در موضوع تربیت ضرورت دارد و تاثیر زیادی در مسایل آموزشی ندارند.

مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران درگفتگو با شبستان:

خرید خدمات آموزشی در تهران محدود است

خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران گفت: در مناطقی که امکان تامین نیروی انسانی نباشد خرید خدمات آموزشی به صورت محدود داریم.

تدوین کتاب آموزش همیاران دانش آموز برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی

خبرگزاری شبستان:معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش گفت:باید به دانش آموز آموزش دهیم که چگونه در مقابل آسیب های اجتماعی حساس شود و کتاب آموزش همیاران دانش آموز برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی تهیه شده است.

ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش آغاز شد

خبرگزاری شبستان: مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از امروز ۱۸ مهرماه آغاز و تا ۲۴ مهر ادامه دارد.

اعزام بیش از ۶۰۰ روحانی به مدارس سراسر کشور در ایام محرم

خبرگزاری شبستان:دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از اعزام بیش از ۶۰۰ روحانی به مدارس سراسر کشور در ایام محرم خبر دادو

جشنواره ملی قرآن و عترت ۲۰ آبان آغاز می شود

خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی دانشگاهیان فرهنگیان گفت:سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت از بیستم تا ۲۳ آبان در شهر مشهد مقدس برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

قلندرنامه‌ای به نام آداب‌ الطّریق

خبرگزاری شبستان:آداب الطریق(همراه با پژوهشی نو دربارۀ قلندریه)، اثرعبد الرحیم حاجی عبد الرحیم با تصحیح و توضیح مهران افشاری را نشرچشمه چاپ و روانه ...

شصت و ششمین فصلنامه علمی ـ پژوهشی ذهن منتشر شد

خبرگزاری شبستان:شصت و ششمین فصلنامه علمی ـ پژوهشی ذهن با بررسی و نقد نظریه اشراقی نفس انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

پرونده دیدنی ترین صدا در سروش بازگشایی شد

خبرگزاری شبستان:شماره ۱۶۵۱ مجله سروش با شکل و شمایلی جدید و به همراه گفت و گو با برنامه سازان و تحلیل و نقدهای خواندنی امروز منتشر و روی پیشخوان باجه ...

چاپ یازدهم مادر اثر پرل بارک با ترجمه محمد قاضی

خبرگزاری شبستان:«مادر»اثرجاودانه «پرل بارک» با ترجمه «محمد قاضی» است که نشر«امیرکبیر» آن را برای یازدهمین بار چاپ کرده است.

چاپ بیستم مجموعه شعر فاضل نظری هفت ماه پس از انتشار

خبرگزاری شبستان:مجموعه کتاب غزلیات جدید فاضل نظری بعد از گذشت هفت ماه از انتشار، وارد بیستمین چاپ خود شده که این مهم گویای آن است که به طور متوسط هر ...

بیشتر