خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ ذو الحجّة ١٤٣٨

Wednesday, August 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نیازمند نیروهای نخبه، خلاق و انقلابی است

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه صداو سیما گفت: مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور می‌توانند با شناسایی و معرفی نیروهای نخبه به دانشگاه صدا و سیما گامی مهم در جهت تقویت جبهه فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی بردارند.

وزیر آموزش و پرورش خدا حافظی کرد

خبرگزاری شبستان:دانش آشتياني در پيام خداحافظي از وزارت آموزش و پرورش، وفاق ملي، تعامل آگاهانه و همدلي نيروهاي موثر را از مهم ترين عوامل در دستيابي اين وزارتخانه به جايگاه واقعي خود دانست.

تشریح برنامه آموزش و پرورش برای ادغام کتب درسی/کوله‌پشتی‌ها سبک می‌شوند

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: با اتمام بازه زمانی پنج ساله اجرای آزمایشی، کتب درسی را مورد بازنگری قرار می‌دهیم. اکنون در حال مطالعه برای بازنگری پایه‌های اول، دوم و سوم ابتدایی با رویکرد تلفیقی هستیم.

هرگونه فضای کاریابی برای جذب معلمان مدارس غیردولتی مورد تأیید نیست

خبرگزاری شبستان: جذب معلم در مدارس غیردولتی از طریق شبکه های اجتماعی مورد تایید سازمان مدارس غیردولتی نیست.

نفر اول رشته علوم انسانی سیاسی می خواند

خبرگزاری شبستان: رتبه اول گروه آزمایشی علوم انسانی رشته علوم انسانی را انتخاب می کند.

رییس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد:

سیاست مدارس غیردولتی در هدایت تحصیلی/ پاداش مالی به هنرستان ها

خبرگزاری شبستان:رییس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ضمن تشریح سیاست این سازمان در هدایت تحصیلی دانش آموزان گفت: هنرستان هایی که بتوانند دانش آموز مهارتی جذب کنند، پاداش دریافت می کنند.

دردسر های رشته علوم تجربی برای وزارت آموزش وپرورش

خبرگزاری شبستان: گرایش دانش آموزان به رشته علوم تجربی همواره وجود دارد که این موضوع برای وزارت آموزش و پرورش دردسرهایی به وجود آورده است.

معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:

آزمون استخدامی شهریور ماه برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش گفت: برگزاری آزمون استخدامی مشترک که به ما اعلام شده است، اوایل شهریور ماه برگزار می شود.

جشنواره کتابخوانی رضوی، تحقق منویات مقام معظم رهبری را در اشاعه کتاب‌خوانی نوید می‌دهد

خبرگزاری شبستان: دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی، تحقق منویات مقام معظم رهبری را در اشاعه کتاب‌خوانی نوید می‌دهد و فرهنگ کتابخوانی را در بین دانش آموزان که آینده سازان این کشور اسلامی هستند، ترویج می کند.

افتتاحیه المپیاد جهانی با حضور ۸۵ کشور

خبرگزاری شبستان:مراسم افتتاحیه بیست و نهمین المپیاد جهانی کامپیوتر ۲۰۱۷ هفتم مرداد ماه برگزار می شود.

روند انتخاب دانش‌آموزان در المپیاد جهانی کامپیوتر

خبرگزاری شبستان: رییس کمیته علمی المپیاد جهانی روند انتخاب دانش‌آموزان برای شرکت در المپیاد جهانی کامپیوتر را تشریح کرد.

رتبه سوم ایران در المپیاد جهانی کامپیوتر

خبرگزاری شبستان: رییس کمیته المپیاد جهانی ۲۰۱۷ گفت: در المپیاد جهانی از سال ۲۰۱۱ نتایج ما رو به بهبود است،در سال ۲۰۱۲ رتبه هشت، ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ رتبه ۶ و در ۲۰۱۶ رتبه سوم را در بین ۸۰ کشور دنیا کسب کردیم.

آغاز اردوهای زیارت اولی ها در دهه کرامت

خبرگزاری شبستان:مدیرکل هنری و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش از آغاز اردوهای زیارت اولی ها با آغاز دهه کرامت خبر داد.

پیشرفت ۶۶درصدی پروژه‌های شهرداری

خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با ارایه گزارش یک‌ساله پروژه‌های تملک دارایی سرمایه‌ای سال ۹۵ شهرداری تهران گفت: پیشرفت پروژه‌ها عقب‌تر از برنامه پیش‌بینی‌شده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح »

خبرگزاری شبستان:کتاب بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح» اثر«رضا اخوی» را موسسه فرهنگی – انتشاراتی «ستاد اقامه نماز» چاپ کرده است.

«بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» اثر «علی آقاپیروز» به دنبال تبیین جواز و یا عدم جواز شرعی مدیریت زنان با روش اجتهاد ...

دو فصلنامه زبان فارسی و گویش های ایرانی در گام دوم

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دوم دوفصلنامۀ «زبان فارسی و گویش های ایرانی» به صاحب امتیازی دانشگاه گیلان منتشر شد.

تجدید چاپ چهار اثر «محمدرضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«کوه مرا صدا زد»، «بر لب پرتگاه»، «عقاب‌های تپه ۶۰» و «هفت روز آخر» چهار اثر به قلم محمرضا بایرامی است که توسط سوره مهر به چاپ‌های ...

تربیت و کودک ۱۴/«تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند »

خبرگزاری شبستان:کتاب «تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند » اثر «رضا فرهادیان» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر