خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨

Wednesday, March 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

فراخوان سومين جشنواره دانش آموزي دريا

خبرگزاری شبستان:معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش فراخوان سومين جشنواره دانش آموزي دريا را اعلام كرد.

پذيرش بيش از ۸ میلیون نفر روز در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان در سراسر كشور

خبرگزاری شبستان:مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پذيرش بيش از ۸ میلیون نفر روز در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان در سراسر كشورخبر داد.

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در گفتگو با شبستان مطرح کرد:

ضرورت اعتماد به تشکل های دانش آموزی

خبرگزاری شبستان:دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: وزارت آموزش وپرورش باید به تشکل های اعتماد کند و فعالیت های پرورشی و فرهنگی را به آنان بسپرد.

پايتخت ميزبان ۵۱ هزار نفرروز در مراکز اسکان فرهنگيان

خبرگزاری شبستان:معاون پشتيباني و توسعه مديريت آموزش و پرورش شهر تهران گفت: پذيرش بيش از ۵۱ هزار نفر روز از آغاز به کار ستاد اسکان تا پايان روز چهارم فروردين در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان پايتخت خبرداد.

مدیرکل هنری و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش درگفتگو با شبستان:

۲۰ هزار دانش آموز زیارت اولی به اماکن مقدسه مشرف می شوند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل هنری و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش گفت: تعداد ۲۰ هزار دانش آموز زیارت اولی را به قم، مشهد و شیراز تا پایان شهریور ۹۶ اعزام می شوند.

اعزام دانش آموزان در ایام نوروز به مناطق عملیاتی

خبرگزاری شبستان:مدیرکل هنری و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه دانش آموزان به مناطق عملیاتی در ایام نوروز اعزام می شوند، گفت: تعداد یک میلیون دانش آموز تا پایان شهریور ۹۶ به اردوهای راهیان نور می روند.

عیدی مددجویان به حساب سرپرست خانوارها واریز شد

خبرگزاری شبستان:معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران گفت: عیدی ۵۹ هزار و ۸۶ خانوار تحت حمایت این نهاد به حسابشان واریز شده و قابل برداشت است.

۱۵ هزار مادر شهید از سوی ۲۱ هزار دانش آموز تقدیر می شوند

خبرگزاری شبستان: دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی وزارت آموزش وپرورش گفت: طی طرح « مادران آسمانی»۱۵ هزار مادر شهد از سوی ۲۱ هزار دانش آموز تقدیر می شوند.

پایان سومین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان

خبرگزاری شبستان:سومین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی با تقدیر از ۴۶ گروه برتر دانش‌آموزی در سه بخش اصلی مسابقات، سمینارهای علمی و غرفه های نمایشگاهی به کار خود پایان داد.

بیش از ۴۶ هزار دانش آموز برای شهدا نامه نوشتند

خبرگزاری شبستان:رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مجموعا بیش از ۴۶ هزار نامه به شهدا از جانب دانش آموزان برای بنیاد ارسال شده است.

دانش‌آموز فارغ‌‌التحصیل متخصص نداریم

خبرگزاری شبستان: معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت گفت: دانش‌آموز متخصص که از سطح هنرستان‌ها فارغ‌التحصیل شود در بازار کار نداریم.

راه‌اندازی دفاتر آموزش کاردانش در شهرک‌های صنعتی

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: برای آموزش تخصصی دانش‌آموزان در شهرک‌های صنعتی دفاتر آموزش کار و دانش را ایجاد کرده‌ایم.

طرح «مادران آسمانی» ویژه دانش آموزان پسر انجمن اسلامی دانش آموزان

خبرگزاری شبستان:دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از طرح «مادران آسمانی» ویژه دانش آموزان پسر به منظور پاسداشت مقام مادر به نیابت از فرزند شهیدشان خبر داد.

مدارس ۲۸ اسفند تعطیل نیستند/ پیمان نامه دانش آموزان تهرانی برای چهارشنبه سوری

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بر اساس قانون امسال شنبه ۲۸ اسفند سال ۹۵ به عنوان آخرین روز فعالیت مدارس است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۶/«مرشد و مارگاریتا» شما را به فکر وا می دارد

خبرگزاری شبستان:«مُرشد و مارگاریتا» رمانی روسی نوشته «میخائیل بولگاکف» است. به باور بسیاری این اثر در شمار بزرگ‌ترین آثار ادبیات روسیه (شوروی) در سده ...

پیشنهاد نوروزی۵ /«برادران کارامازوف» کتابی که باید بخوانید

خبرگزاری شبستان: برادران کارامازوف عنوان مشهور ترین اثر داستایوسکی است که هیچ علاقه مند به ادبیات نباید مطالعه این اثر جاودانه را از دست دهد.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۴/«ورق پاره های زندان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب « ورق پاره های زندان» نوشته ی «بزرگ علوی» را انتشارات نگاه تجدید چاپ کرده است.

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

«فاطمه زهرا (س) ؛ اسوه سبک زندگی اسلامی»

خبرگزاری شبستان:کتاب « فاطمه زهرا (س)» نوشته ی «سید حسین اسحاقی» اثری است که سبک زندگي فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگوی سبک زندگي اسلامي مورد تحلیل ...

بیشتر