خبرگزاری شبستان

جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٠ رمضان ١٤٣٨

Friday, May 26, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

دوره ضمن‌خدمت الکترونیکی «واژه‌های آسمانی» ششم خرداد برگزار می شود

خبرگزاری شبستان:دوره ضمن‌خدمت الکترونیکی «واژه‌های آسمانی» از ششم خرداد ماه سال جاری برای مدیران، معاونان و معلمان قرآن و پرورشی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:

نقش وزارت آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

خبرگزاری شبستان:مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نقش آموزش وپرورش در نهادینه سازی حجاب و عفاف گفت: ترویج عفاف و حجاب میان دانش آموزان نیازمند عزم همگانی است.

استفاده از غنای تربیتی و پرورشی ایران برای تربیت دانش‌آموزان لبنانی

خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز پژوهش‌های لبنان گفت: از غنای پرورشی ایران برای تربیت و پرورش دانش‌آموزان لبنانی استفاده خواهیم کرد.

تشکیل اتاق دوستی فرهنگی و تربیتی میان ایران و لبنان

خبرگزاری شبستان: اتاق دوستی تربیتی و فرهنگی و پرورشی میان اتحادیه انجمن‌های اسلامی و هیئت فرهنگی لبنان تشکیل شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

نمایشگاه کتاب در افزایش سرانه مطالعه مردم تأثیر بسزایی دارد/ سرانه مطالعه دانش آموزان بسیار کم است

خبرگزاری شبستان:دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: نمایشگاه کتاب در افزایش سرانه مطالعه مردم تأثیر بسزایی دارد.

افزایش موج بیکاری با دانش آموزان بی مهارت

خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه باید آموزش ها مبتنی بر مهارت باشندگفت: متاسفانه فارغ التحصیلان مدارس نیز به موج بیکاری جامعه اضافه می شوند.

كار ارزشمند آموزش وپرورش در برگزاري جشن عبادت دانش آموزان عشاير، قابل تقدير است

خبرگزاری شبستان:رئيس ستاد اقامه نماز كشور در اختتاميه جشن تكليف دانش آموزان عشاير كشور، گفت: كار ارزشمند آموزش وپرورش در برگزاري جشن عبادت دانش آموزان عشاير، قابل تقدير است.

بدهکاران بانک سر مایه با نفوذ هستند/ معلمان نباید نگران باشند

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه معلمان نباید نگران باشند چرا که در بانک سرمایه حساب ندارند گفت: بدهکاران بانک سر مایه با نفوذ هستند از خیلی بانک ها وام های میلیاردی گرفته اند.

سیاست جدید دانشگاه جامع در پذیرش دانشجو

خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: سیاست ما از مهرماه سال ۹۶ در پذیرش دانشجو این است که مراکز در راستای ماموریت و تخصص خود دانشجو بگیرند.

در گفتگو با شبستان مطرح شد:

شرایط برگزاری فعالیت های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش وپرورش شرایط برگزاری فعالیت های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی تشریح کرد.

در گفتگو با شبستان اعلام شد:

اخذ بیش از ۱۴ هزار سهمیه برای جذب نیرو در آموزش و پرورش

خبرگزاری شبستان:رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموز ش و پرورش از اخذ بیش از ۱۴ هزار سهمیه برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خبرداد و گفت: تا پایان خردادماه سال ۹۶ آزمون استخدامی برگزار می شود.

دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان پایان یافت

خبرگزاری شبستان:دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان با معرفی برگزیدگان، پایان یافت.

روز معلم، روز جلوه های ویژه انسانیت

خبرگزاری شبستان: برخی از معلمان جلوه های ویژه ای از انسانیت را به معرض نمایش می گذارند. خیلی از معلمان گمنام هستند. آنان در سلوک خود بدون هیج چشم داشتی درس عملی ایثار و فداکاری را می دهند.

هیچ شغلی بهتر از معلمی و هیچ مکانی بهتر از مدرسه نیست

خبرگزاری شبستان:وزیرآموزش و پرورش با بيان اين كه معلمان بايد قدر شغل خود را بدانند،گفت: هیچ شغلی بهتر از معلمی و هیچ مکانی بهتر از مدرسه نیست.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«اخلاق دین مدار و دنیا گرا» اثر «بهروز محمدی منفرد» و «بیژن منصوری»

خبرگزاری شبستان:تحلیل آسیب های اخلاق سکولار و تحلیل پیامدهای مثبت اخلاق دینی در کتاب اخلاق دین مدار و دنیا گرا اثر بهروز محمدی منفرد و بیژن منصوری ...

جدیدترین رمان سید هاشم حسینی با «دختر کوهستان»

خبرگزاری شبستان:رمان تاریخی «دختر کوهستان» به قلم سید هاشم حسینی است که وی در این اثر به رویدادهای جدایی قفقاز و داغستان از ایران پرداخته است.

۳۶۵ آیه برای دانش آموزان در «زمزمه آیه‌ها»

خبرگزاری شبستان: کتاب «زمزمه آیه‌ها» نوشته حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری از سوی انتشارات« بهاردل‌ها» چاپ شده است.

اگر برای آشپزی وقت ندارید به«آشپزخانه خانم های شاغل» بروید!

خبرگزاری شبستان:آشپزخانه خانم های شاغل کتابی از «نادیا پور وقار» است که راهکارهای علمی مدیریت آشپزخانه برای خانم های شاغل ر پخت غذاهای خاص و حرفه ای ...

«تاریخ نگاری ایرانی اسلامی» اثر«جولی اسکات میثمی»در بازار نشر کرد

خبرگزاری شبستان:کتاب تاریخ نگاری ایرانی اسلامی اثر«جولی اسکات» میثمی به ترجمه «مهدی فرهانی منفرد» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرد.

بیشتر