خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

الأحد ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٨

Sunday, December 04, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

صدور کارنامه برای مدارس آموزش از راه دور/تعطیلی ۱۱ مدرسه به دلیل تخلف

خبرگزاری شبستان: مدیر مدارس آموزش از راه دور از تعطیلی ۱۱ مدرسه به دلیل تخلف خبر داد و گفت: برای اولین بار کارنامه عملکرد این مدارس آموزش از راه دور صادر خواهد شد.

پخش تبلیغات کتاب های کمک آموزشی در رسانه ملی سم است

خبرگزاری شبستان: رییس مرکز بسیج فرهنگیان گفت: با انتقاد از رویکرد صدا و سیما در پخش تبلیغات کتاب های کمک آموزشی نیز بیان کرد: این تبلیغات در رسانه ملی سم است.

اولویت نظام تعلیم و تربیت باید پرورش باشد

خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت تغییر بینش در نظام تعلیم و تربیت گفت: اولویت باید پرورش باشد و در کنار آن آموزش داده شود.

فراخوان آموزش و پرورش به محققان حوزه تعلیم و تربیت

خبرگزاری شبستان:عناوین اولویت‌های‌پژوهشی‌ سال‌­های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش اعلام شد.

برنامه های پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش رنگ و بوی قرآنی می گیرند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل هنری و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش گفت: بیشترین حجم فعالیت معاون پرورشی و فرهنگی قرآن محوری در فعالیت های تربیتی، پرورشی و فرهنگی است.

معاون پژوهشی وزیر آموزش وپرورش در گفتگو با شبستان:

متون آموزشی و تربیتی باید نسبت به اقتضائات زمان تغییر کند

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش وپرورش تصریح کرد: باید متون آموزشی و تربیتی را نسبت به اقتضات زمان، محیط و مخاطب تغییر دهیم.

کلیه مدارس پايتخت فردا تعطيل شد

خبرگزاری شبستان:كليه مدارس شهر تهران به دلیل آلودگی هوا در نوبت صبح و بعدازظهر در كليه مقاطع تحصيلي روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه تعطیل است.

آسیب های تهدید کننده دانش آموزان

خبرگزاری شبستان: یک پژوهشگر گفت: دانش آموزان با موضوعات مختلفي همچون گروه‌هاي خلافكار، خشونت، مصرف الكل، دارو و مواد مخدر، مشكلات جنسي، ديگر رفتارهاي پرخطر و بالقوه آسيب‌زا درگير هستند.

دهمین جشنواره بین‌المللی «هشتمین خورشید ولایت» برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان:دهمین جشنواره بین‌المللی «هشتمین خورشید ولایت» با محوریت «امام رضا(ع)، معرفت، زیارت» برگزار می‌شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:

وضعیت دبیرانی که به پایه ابتدایی منتقل شدند

خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: حدود ۳۲ هزار نفر به دلیل حذف یک دوره در دوره متوسطه به سایر دوره ها منتقل شدند که حدود ۴۵ درصد در دوره اول متوسطه و دوره دوم ابتدایی ساماندهی شدند.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش وپرورش در گفتگو با شبستان:

۴ راهکار برای ورود اسناد لانه جاسوسی به نظام تعلیم و تربیت

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش وپرورش ۴ راهکار ورود اسناد لانه جاسوسی به نظام تعلیم و تربیت را تشریح کرد.

«حسين فرزانه» سرپرست معاونت توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش پرورش شد

خبرگزاری شبستان:«حسين فرزانه» به سمت سرپرست معاونت توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش پرورش منصوب شد.

فساد مثل موریانه در همه سطوح کشور ورود پیدا کرده است

خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور اظهارداشت: فساد مثل موریانه در همه سطوح کشور ورود پیدا کرده است و فرقی ندارد که مربوط به این دولت یا دولت گذشته بوده باشد. از دیدگاه ما هر کس با هر سلیقه‌ای دچار فساد شود باید با او برخورد کنیم.

وزیر آموزش وپرورش:

نگاه انتقادی بر آموزش و پرورش حاکم است

خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش گفت: از داخل و بیرون به آموزش و پرورش انتقاد دارند و این نگاه علیه همه چیز و همه در آموزش و پرورش حاکم است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

۱۰ جلد اول مجموعه «شخصیت‌های مانا» رونمایی می‌شود

خبرگزاری شبستان:۱۰ جلد اول مجموعه ۱۰۰ جلدی «شخصیت‌های مانا» با حضور و سخنرانی دكتر« اصغر دادبه» و «كاوه بیات» بیستم آذرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری ...

«باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان

خبرگزاری شبستان: «باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان اثر «مایکل باند» با ترجمه «بهمن دار الشفایی» است که نشر« ماهی» آن را چاپ و روانه بازار نشر ...

«ارمغان نشاط»؛ نگاهی به برخی از شهر‌ها و بزرگان دوره‌ی صفوی

خبرگزاری شبستان:«ارمغان نشاط»، نگاهی اجمالی به اصفهان و سبزوار در عهد صفوی و زندگانی محقق سبزواری و خاندان‌های شیخ‌الاسلام و نشاط دارد.

«گفت و گو با شياطين»برای دومین باردربازار کتاب

خبرگزاری شبستان:کتاب «گفت و گو با شياطين» اثر«اريزيو ريكاردو» با ترجمه «کیهان خجسته» را نشر «قطره» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

کتاب «اربعین الحقایق» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «اربعین الحقایق» منسوب به «ابوحامد محمدبن محمد غزالی توسی» با مقدمه، تصحیح و تعلیقات «پریا زواره‌ئیان» منتشر شد.

بیشتر