خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٩ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, August 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

محیط زیست و گردشگری

نظارت دقیق برای جلوگیری از ورود محصولات غیر ایرانی/ اختصاص ۳۷ غرفه به نوآوران در بسته بندی صنایع دستی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی گفت : به دلیل اهمیت بسته بندی ۳۷ غرفه به تولید کنندگان و نوآوران در بسته بندی صنایع دستی اختصاص داده می شود.

غرفه های ویژه صنایع دستی کودکان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل توسعه و ترویج صنایع دستی گفت: در غرفه های ویژه توسعه و ترویج صنایع دستی، هفت فعالیت صنایع دستی برای کودکان برنامه ریزی شده است.

تهران میزبان بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی

خبرگزاری شبستان:محمودیان از برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور هنرمندان سراسر کشور در نمایشگاه بین‌المللی تهران خبر داد.

تحقق ۱۵درصد گردش مالی صنایع دستی از برپایی نمایشگاه‌ها

خبرگزاری شبستان:معاون صنایع دستی کشور با بیان اینکه ۱۵ درصد گردش مالی صنایع دستی از طریق نمایشگاه‌ها محقق می‌شود، گفت: آثار ارایه‌شده در نمایشگاه امسال از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

ویژه برنامه های سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در منطقه ۱۵

خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از برگزاری ویژه برنامه های سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) در منطقه خبر داد.

برگزاری همایش « خیرین و ازدواج» در استان یزد

محمد محب‌ خدایی معاون گردشگری سازمان میراث ‌فرهنگی شد

خبرگزاری شبستان: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری با صدور حکمی، محمد محب ‌خدایی را به ‌عنوان معاون گردشگری این سازمان منصوب کرد.

تکالیف برنامه ششم توسعه برای جذب گردشگر خارجی

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تعیین تکلیف جذب گردشگر در برنامه ششم توسعه گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس برای همکاری با سازمان میراث فرهنگی آماده است.

میراث فرهنگی برای قدم‌نهادن در مسیر توسعه نیازمند حمایت است

خبرگزاری شبستان:معاون صنایع دستی کشور با بیان اینکه علیرغم کمبودها در مسیر توسعه حرکت کرده‌ایم، گفت: سازمان میراث فرهنگی برای قدم نهادن در مسیر توسعه به حمایت بیشتری نیاز دارد.

صنایع دستی از مزیت‌های کشور برای توسعه پایدار است

خبرگزاری شبستان:رییس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اقدامات انجام‌شده طی ۹ماه مسئولیت خود گفت: صنایع دستی یکی از مزیت‌های کشور برای توسعه پایدار و تجلی واقعی اقتصاد مقاومتی است.

استفاده از زنان در مدیریت کلان کشور جهت‌گیری اصلی دولت دوازدهم/تا پایان برنامه ششم توسعه سهم زنان در موجودیت کشور ۳۰ درصد می‌شود

خبرگزاری شبستان:معاون اول رییس‌جمهور استفاده از زنان در مدیریت کلان کشور را اصلی‌ترین جهت‌گیری دولت دوازدهم عنوان کرد و گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه سهم بانوان در موجودیت کشور به ۳۰ درصد افزایش می‌یابد.

کریم شافعی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست شد

خبرگزاری شبستان: معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی، کریم شافعی را به سمت معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری خبر داد:

برگزاری نخستین جشنواره ملی فرهنگی ورزشی روستا در اصفهان

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رریاست جمهوری از برگزاری نخستین جشنواره ملی فرهنگی ورزشی روستا خبر داد و گفت: این جشنواره با حضور ۷۴۴ ورزشکار زن و مرد در شاهین شهر اصفهان برگزار می شود.

اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: اولین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی روستا، هفته اول شهریور ماه سال جاری به میزبانی اصفهان برگزار می شود.

موزه‌های علوم و فناوری به مرجع آموزش غیررسمی تبدیل شده‌اند

خبرگزاری شبستان:رییس موزه علم و فناوری گفت: موزه‌ها امروز به محل آموزش غیررسمی علم و دانشگاه‌های عمومی تبدیل شده‌اند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح »

خبرگزاری شبستان:کتاب بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح» اثر«رضا اخوی» را موسسه فرهنگی – انتشاراتی «ستاد اقامه نماز» چاپ کرده است.

«بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» اثر «علی آقاپیروز» به دنبال تبیین جواز و یا عدم جواز شرعی مدیریت زنان با روش اجتهاد ...

دو فصلنامه زبان فارسی و گویش های ایرانی در گام دوم

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دوم دوفصلنامۀ «زبان فارسی و گویش های ایرانی» به صاحب امتیازی دانشگاه گیلان منتشر شد.

تجدید چاپ چهار اثر «محمدرضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«کوه مرا صدا زد»، «بر لب پرتگاه»، «عقاب‌های تپه ۶۰» و «هفت روز آخر» چهار اثر به قلم محمرضا بایرامی است که توسط سوره مهر به چاپ‌های ...

تربیت و کودک ۱۴/«تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند »

خبرگزاری شبستان:کتاب «تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند » اثر «رضا فرهادیان» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر