خبرگزاری شبستان

جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٠ رمضان ١٤٣٨

Friday, May 26, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

شهری و رفاهی

ایجاد اشتغال برای جوانان همدانی دغدغه اصلی ما است

خبرگزاری شبستان: نماینده استان همدان در شورای عالی استان ها با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان گفت: با استفاده از پتانسیل گردشگری می توان زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.

ضرورت اجرای لایحه یکپارچه شهری

خبرگزاری شبستان: کمالی با اشاره به ضرورت اجرای لایحه مدیریت یکپارچه شهری اظهار داشت: مدیریت محلی به عنوان نهاد سیاستگذار و مجری برنامه ها در پروژه های شهر و روستا نقش مهمی در کاهش نابرابری های اقتصادی و اجتماعی و ارتقای وضعیت توسعه دارد.

استفاده از ۱۰ درصد انرژی های پاک در شهرها اجرایی می شود

خبرگزاری شبستان: رییس شورای استان‌ها با اشاره به ضرورت به کارگیری انرژی های پاک و تجدیدپذیر گفت: قرار است که هر ساله استفاده از ۱۰ درصد انرژی‌های خورشیدی برای اجرا در دستور کار قرار گیرد.

برگزاری کارگاه های آموزشی برای مادران کودکان کار در بوستان رازی

خبرگزاری شبستان: از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱، برای مهارت آفرینی و آگاهی بخشی به مادران کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان کار کارگاه های آموزشی در بوستان رازی برگزار می شود.

افزایش مشارکت مردم در انتخابات شوراها/ سطح آگاهی مردم از شوراها بالا رفته است

خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به افزایش مشارکت مردم در انتخابات شوراها، گفت: ارتقا مطالبه گری حقوق مردم و شناخت نسبت به جایگاه شورا از دستاوردهای چهارمین دوره شورای شهر تهران بود.

همه معاونان شهردار در محل کارشان حضور دارند

خبرگزاری شبستان: معاون شهردار تهران گفت: همه معاونان و شهردار تهران از اولین روز کاری هفته جاری در محل کار خود حضور یافته اند و هیچ کدام از معاونان شهردار محل کار خود را ترک نکرده اند.

خدمت؛ هدف اصلی در نظام جمهوری اسلامی است

خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جمهوری اسلامی ایران، شکست معنا ندارد بلکه واگذاری مسئولیت است و سنگر خدمت تغییر می کند و هدف در نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط خدمت است.

جشنواره عکس سلامت شهری در منطقه ۱۱

خبرگزاری شبستان: جشنواره عکس سلامت شهری در منطقه ۱۱ شهرداری تهران برگزار می شود.

معاون صندوق بازنشستگی کشور:

پرداخت یک هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان وام قرض الحسنه به ۷۰۰ هزار بازنشسته

خبرگزاری شبستان:معاون صندوق بازنشستگی کشور گفت:در کنار اقدامات اخیرما یک هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان به ۷۰۰ هزار بازنشسته وام قرض الحسنه پرداخت کردیم و اکنون سه میلیون وام پرداخت می شود که اقدام بسیار خوبی است و رضایتمندی خوبی هم ایجاد کرده است.

باید اعتماد مردم به انتخابات پایدار بماند

خبرگزاری شبستان:رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید اعتماد مردم به انتخابات حفظ شود، گفت: درخواست داده ایم تا ۱۰ درصد آرای صندوق‌ها بازشماری شود تا این اعتماد پایدار بماند.

تعیین تکلیف مصوبه افزایش کرایه حمل و نقل عمومی

خبرگزاری شبستان:عضو هیئت‌رییسه شورای اسلامی شهر تهران از مسکوت‌ماندن طرح افزایش کرایه حمل و نقل عمومی انتقاد کرد.

ویژه برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در مترو تهران تشریح شد:

حماسه سوم خرداد در قاب تصویر شهر زیر زمینی

خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر در ایستگاه‌های منتخب و گذرگاه‌های فرهنگی مترو تهران نمایشگاه عکس و پوستر برپا شده است.

تمام مدیران شهرداری بر سر کار خود حضور دارند

خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مدیران شهرداری تا دو ماه آینده نباید مسئولیت خود را ترک کنند، گفت: تغییر و تحولات باید در مدیریت جدید انجام شود.

اجرای طرح رمضانی "یه لقمه مهربانی" در جنوب تهران

خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ از توزیع بسته های غذایی بین ایتام، کودکان کار، افراد ساکن در کوره پزخانه ها و نیازمندان محله های کم برخوردار این منطقه در قالب طرح "یه لقمه مهربانی" همزمان با ایام مبارک رمضان خبرداد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«اخلاق دین مدار و دنیا گرا» اثر «بهروز محمدی منفرد» و «بیژن منصوری»

خبرگزاری شبستان:تحلیل آسیب های اخلاق سکولار و تحلیل پیامدهای مثبت اخلاق دینی در کتاب اخلاق دین مدار و دنیا گرا اثر بهروز محمدی منفرد و بیژن منصوری ...

جدیدترین رمان سید هاشم حسینی با «دختر کوهستان»

خبرگزاری شبستان:رمان تاریخی «دختر کوهستان» به قلم سید هاشم حسینی است که وی در این اثر به رویدادهای جدایی قفقاز و داغستان از ایران پرداخته است.

۳۶۵ آیه برای دانش آموزان در «زمزمه آیه‌ها»

خبرگزاری شبستان: کتاب «زمزمه آیه‌ها» نوشته حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری از سوی انتشارات« بهاردل‌ها» چاپ شده است.

اگر برای آشپزی وقت ندارید به«آشپزخانه خانم های شاغل» بروید!

خبرگزاری شبستان:آشپزخانه خانم های شاغل کتابی از «نادیا پور وقار» است که راهکارهای علمی مدیریت آشپزخانه برای خانم های شاغل ر پخت غذاهای خاص و حرفه ای ...

«تاریخ نگاری ایرانی اسلامی» اثر«جولی اسکات میثمی»در بازار نشر کرد

خبرگزاری شبستان:کتاب تاریخ نگاری ایرانی اسلامی اثر«جولی اسکات» میثمی به ترجمه «مهدی فرهانی منفرد» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرد.

بیشتر