خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ ذو الحجّة ١٤٣٨

Wednesday, August 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

انتظامی

مرز خسروی برای اربعین آماده است/ منتظر اعلام طرف عراقی هستیم

خبرگزاری شبستان:سردار اشتری از اهتمام ناجا برای تأمین امنیت و ارائه خدمات به زائران اربعین خبرداد و گفت: مرز خسروی آماده است اما طرف عراقی آمادگی خود را برای تأمین امنیت و تسهیل تردد زائران اعلام نکرده‌است؛ امیدواریم این مرز نیز بازگشایی شود.

ریس ستاد کل نیروهای مسلح:

توافق ایران و ترکیه برای مقابله با تروریسم در مرزها/امتیازات خاص ستاد کل برای مرزبانی ناجا

خبرگزاری شبستان:رییس ستاد کل نیروهای مسلح از مذاکره ایران با ترکیه در خصوص مقابله با تروریست‌ها در مرزهای مشترک دو کشور خبر داد و گفت: به توافقات خوبی در این زمینه دست یافتیم و رییس ستاد ارتش ترکیه برای جمع‌بندی مباحث به زودی به ایران سفر خواهد کرد.

نقش نهادهای مردمی در رویکرد اجتماعی مقابله با اعتیاد پررنگتر از دولت است

خبرگزاری شبستان:روانشناس مرکز مشاوره دانشگاه تهران درباره بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر گفت: نقش مردم و نهادهای مدنی از لحاظ رویکرد اجتماعی در ترک اعتیاد و پیشگیری از مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی پررنگ تر از دولت است.

آمادگی لازم نمایندگان مجلس در امر مبارزه با مواد مخدر

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم اصفهان درمجلس دررابطه با بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدرگفت: نمایندگان مجلس آنقدرآمادگی دارند که دربحث مقابله با اعتیاد اگردولت لایحه ای علمی ارایه دهد،درکمترین زمان مورد بررسی وتصویب قراردهند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

پلیس مسئول برخورد با هرگونه ناهنجاری اجتماعی در جامعه /برخورد پلیس با هنجارشکنان ایجابی است

خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی تهران بزرگ برخورد قاطع و قانونی با مجرمان و مخلان آسایش و امنیت را از برنامه‌های مهم و جدی فرماندهی تهران بزرگ عنوان کرد.

مواد مخدر انسان را به انفعال می‌كشاند

خبرگزاری شبستان:جامعه‌شناس و عضو هیات علمى دانشگاه تهران گفت: مواد مخدر و اعتياد به آن انسان را به انفعال مي‌كشاند و عزت، كرامت و آزادي اش را پايمال مي‌كند.

فرمانده ناجا خبر داد:

بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال به منظور تسهیل تردد زائران

خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی انتظامی از بازگشایی مرز کمکی در اربعین امسال خبر داد و گفت: امیدواریم با بازگشایی مرز جدید در کنار مرزهای رسمی خودمان، شاهد تسهیل در تردد زائران باشیم.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در گفت و گو با شبستان:

توزیع مواد مخدر دولتی باعث تقویت شبکه‌های قاچاق می‌شود/معتادان باید با توزیع دارو درمان شوند

خبرگزاری شبستان:رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه توزیع مواد مخدر هر تحت عنوانی باعث تقویت شبکه‌های قاچاق می‌شود، گفت: ما فقط باید در بعد درمان با توزیع دارو معتادان را به سمت درمان سوق دهیم.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در گفتگو با شبستان:

گردهمایی روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان استان‌های کشور

خبرگزاری شبستان:معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از گردهمایی روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان استان‌های کشور خبر داد و گفت:این گردهمایی با موضوع ساماندهی حمل و نقل دانش‌آموزان و آموزش رانندگان سرویس‌های مدارس برگزار می شود.

استاد دانشگاه تهران:

برای مبارزه اجتماعی با مواد مخدر باید به پیشواز آموزش رفت

خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه تهران در رابطه با بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر گفت: برای تحقق این رویکرد و کنترل و کاهش عرضه و تقاضای به مصرف انواع مواد مخدر اعم از صنعتی، شیمیایی و روان‌گردان‌ها باید به پیشواز آموزش برويم.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در گفتگو با شبستان:

لزوم تدوین آیین نامه برای توزیع مواد مخدر دولتی/ قطع رابطه معتاد و قاچاقچی مهمترین آثار این طرح

خبرگزاری شبستان:مدیر کل امور اجتماعی استانداری تهران برلزوم تدوین آیین نامه برای توزیع مواد مخدر دولتی تاکید کرد و گفت:باید نقاط قوت و ضعف طرح توزیع مواد مخدر دولتی بررسی و روشن شود.

صفار هرندی:

تحولات در ارتباطات روش‌های خبرنگاری را دستخوش تحول کرده است

خبرگزاری شبستان:صفار هرندی گفت:تحولاتی که در ساحت ارتباطات رخ داده تا حدودی روش‌های خبرنگاری را دستخوش تحول کرده است لذا در این میان هنرمندی خبرنگاران را می طلبد که بدانند امروز در عرصه خبر چه کار باید کنند.

سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ شد

خبرگزاری شبستان:سخنگوی ناجا از انتصاب سردار حسین رحیمی به عنوان فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی:

خبرنگاران بهترین پل ارتباطی میان مردم و نیروی انتظامی

خبرگزاری شبستان:فرمانده ناجا با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه بهترین پل ارتباطی میان نیروی انتظامی و مردم هستند، گفت: اصحاب رسانه نقش موثر و مفیدی را در جامعه ایفا می‌کنند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح »

خبرگزاری شبستان:کتاب بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح» اثر«رضا اخوی» را موسسه فرهنگی – انتشاراتی «ستاد اقامه نماز» چاپ کرده است.

«بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» اثر «علی آقاپیروز» به دنبال تبیین جواز و یا عدم جواز شرعی مدیریت زنان با روش اجتهاد ...

دو فصلنامه زبان فارسی و گویش های ایرانی در گام دوم

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دوم دوفصلنامۀ «زبان فارسی و گویش های ایرانی» به صاحب امتیازی دانشگاه گیلان منتشر شد.

تجدید چاپ چهار اثر «محمدرضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«کوه مرا صدا زد»، «بر لب پرتگاه»، «عقاب‌های تپه ۶۰» و «هفت روز آخر» چهار اثر به قلم محمرضا بایرامی است که توسط سوره مهر به چاپ‌های ...

تربیت و کودک ۱۴/«تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند »

خبرگزاری شبستان:کتاب «تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند » اثر «رضا فرهادیان» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر