خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

الأحد ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٨

Sunday, December 04, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

علمی

تدبیر وزارت علوم برای مقابله با مقاله های جعلی

خبرگزاری شبستان:معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: آیین نامه ثبت را ابلاغ کرده ایم که همه ملزم هستند تا در ایرانداک ثبت کنند و اگر کسی می خواهد از مزایا قانونی و مالی استفاده کند باید مجوز ثبت را داشته باشد.

تجلیل از ۱۵ پژوهشگر و فناور در هفته پژوهش

خبرگزاری شبستان: دبیر جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده گفت: تعداد ۱۵ پژوهشگر برتر و ۵ فناور برگزیده در هفته پژوهش تجلیل می شوند.

هفته پژوهش و فناوری از ۲۱ آذرماه آغاز می‌شود

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و تحقیقات جزییات هفته پژوهش را تشریح کرد و گفت: این هفته از روز ۲۱ آذرماه آغاز می‌شود.

راه‌اندازی شرکت خدمات تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری شبستان: مدیر کل توسعه فناوری از راه‌اندازی شرکت تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی ذیل پارک علم و فناوری خبر داد.

دانشگاه آزاد با ۸۰۰ دستاورد نوین در نمایشگاه هفته پژوهش حضور خواهد یافت

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در نمایشگاه هفته پژوهش ۴۲ واحد دانشگاه آزاد با ارایه ۸۰۰ دستاورد حضور خواهند یافت.

افزایش کیفیت و رشد علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مقایسه با کل کشور

خبرگزاری شبستان: بر اساس داده های پایگاه علمی تامسون رویترز و با توجه به اعلام رشد علمی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی در فاصله زمانی سال ۲۰۱۳ تا به امروز (نوامبر ۲۰۱۶)، وضعیت بهتر رشد علمی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به کل کشور قابل مشاهده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اعلام کرد:

جزئیات نحوه ثبت نام و زمان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

خبرگزاری شبستان:معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال ۱۳۹۵ (نوبت هفدهم) از ۳ آذرماه سال جاری آغاز می شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در گفتگو با شبستان:

اختتامیه «ایران مرز پرگوهر» و جشنواره تندیس فداکاری آذر ماه برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی از برگزاری اختتامیه «ایران مرز پرگوهر» و جشنواره تندیس فداکاری دانشجویان ایران در آذر ماه خبر داد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در گفتگو با شبستان:

جزییات مسابقه ملی مناظره اعلام شد

خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی جزییات مسابقه ملی مناظره را تشریح کرد و گفت: مرحله نهایی این مسابقه اواخر آذر ماه برگزار می شود.

در آخرین به روزرسانی پایگاه تامسون رویترز اعلام شد

رتبه تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی یک پله صعود کرد

خبرگزاری شبستان:در آخرین گزارش منتشر شده از سوی پایگاه علمی ESI رتبه تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی در میان کشورهای دنیا باز هم صعود کرد.

ترویج علوم انسانی با اندیشه های اسلامی در دانشگاه عدالت

خبرگزاری شبستان:مدیر میزگردهای علمی دانشگاه عدالت گفت: میزگردهای علمی با هدف ترویج علوم انسانی و اسلامی متناسب با شرایط روز ایران در ۵ روز در دانشگاه عدالت برگزار می شود.

رییس جهاد دانشگاهی با حضور در غرفه شبستان:

مسابقات ملی مناظره برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: رییس جهاد دانشگاهی از برگزاری مسابقات ملی مناظره با حضور ۱۲ تیم دانشجویی خبر داد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سال ۹۵ فردا توزیع می‌شود

خبرگزاری شبستان: مشاور عالی سازمان سنجش از توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از فردا ۱۸ آبان‌ماه خبر داد و گفت: این آزمون ۲۱ آبان برگزار می‌گردد.

دکتر میرزاده در دوازدهمین سمینار بین المللی علوم و تکنولوژی پلیمر مطرح کرد:

تجمیع ۹۱۶۶ آزمایشگاه و کارگاه در سامانه ساها / راه اندازی پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد

خبرگزاری شبستان:دکتر میرزاده با اشاره به راه اندازی پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تجمع مغزها متشکل از پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور، از وجود ۱۱ هزار آزمایشگاه و کارگاه در این دانشگاه خبر داد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

۱۰ جلد اول مجموعه «شخصیت‌های مانا» رونمایی می‌شود

خبرگزاری شبستان:۱۰ جلد اول مجموعه ۱۰۰ جلدی «شخصیت‌های مانا» با حضور و سخنرانی دكتر« اصغر دادبه» و «كاوه بیات» بیستم آذرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری ...

«باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان

خبرگزاری شبستان: «باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان اثر «مایکل باند» با ترجمه «بهمن دار الشفایی» است که نشر« ماهی» آن را چاپ و روانه بازار نشر ...

«ارمغان نشاط»؛ نگاهی به برخی از شهر‌ها و بزرگان دوره‌ی صفوی

خبرگزاری شبستان:«ارمغان نشاط»، نگاهی اجمالی به اصفهان و سبزوار در عهد صفوی و زندگانی محقق سبزواری و خاندان‌های شیخ‌الاسلام و نشاط دارد.

«گفت و گو با شياطين»برای دومین باردربازار کتاب

خبرگزاری شبستان:کتاب «گفت و گو با شياطين» اثر«اريزيو ريكاردو» با ترجمه «کیهان خجسته» را نشر «قطره» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

کتاب «اربعین الحقایق» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «اربعین الحقایق» منسوب به «ابوحامد محمدبن محمد غزالی توسی» با مقدمه، تصحیح و تعلیقات «پریا زواره‌ئیان» منتشر شد.

بیشتر