خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

الخميس ٢٨ المحرّم ١٤٣٩

Thursday, October 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

علمی

آیین رونمایی از اثر فاخر منظومه فکری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای برگزار شد

خبرگزاری شبستان: همایش علمی زعیم ذوفنون و آیین رونمایی از اثر فاخر منظومه فکری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در دانشگاه علوم تحقیقات و فناوری با حضور علی اکبر ولایتی برگزار شد.

ولایتی:

ما مذاکره مجدد بر سر برجام نداریم

خبرگزاری شبستان: علی اکبر ولایتی، مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری گفت: ما مذاکره مجدد بر سر برجام با آمریکا انجام نخواهیم داد و اعضای ۵+۱ در صورت عدم اجرای تعهدات آمریکا باید آن کشور را ملزم به انجام تعهدات کنند.

علی اکبر ولایتی:

با به وجود آمدن حکومت خودمختار کردستان، اسراییل دوم در منطقه پا می‌گیرد

خبرگزاری شبستان: مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری گفت: ا به وجود آمدن حکومت خودمختار کردستان اسراییل دوم در مرزهای ایران به وجود می آید که با درایت مقام معظم رهبری و بازپس‌گیری کرکوک توسط نیروهای عراقی و هشت شعبی این مسئله خنثی شد.

چه کسی وزیر پیشنهادی علوم می شود؟

خبرگزاری شبستان:۵۷ روز است که از سرپرستی، سید ضیاهاشمی در وزارت علوم می گذرد و طبق قانون، تنها فرصت یک ماهه برای تعیین وزیر پیشنهادی باقی مانده است.

جزییات جشنواره تئاتر دانشجویی «تجربه» تشریح شد

خبرگزاری شبستان:دبیر جشنواره تئاتر دانشجویی «تجربه» جزییات برگزاری و شرکت در این جشنواره را تشریح کرد.

برای نخستین بار جشنواره فرهنگ برگزار می ‌شود

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: برای نخستین بار جشنواره فرهنگ در آذرماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

جمع بندی رییس جمهور برای انتخاب وزیر پیشنهادی علوم

خبرگزاری شبستان:سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: زمان معرفی وزیر علوم به مجلس شورای اسلامی خیلی دور نیست و رییس جمهور در حال جمع بندی نهایی است.

وزارت علوم تنها سه ماه می تواند با سرپرست اداره شود

خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت علوم تنها سه ماه می تواند با سرپرست اداره شود.

اعمال محدودیت در تحصیل دولتی ها/ اداره مراکز دانشگاه جامع خصوصی شود

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: برای ارتقای مدرک دولتی ها محدودیت اعمال خواهیم کرد‌

ضرورت راه اندازی سایت خنده در کشور

خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: باید برای جلب جوانان سایت خنده های حکیمانه راه اندازی کرد.

با احترام به عالمان مشکلات جامعه را حل کنیم

خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس شورای اسلامی‌گفت: با احترام به عالمان و اساتید از آنان بخواهیم برای چالش های جامعه راه حل ارایه دهند.

نگاه اقتصادی نباید در مراکز دانشگاه جامع وجود داشته باشد

خبرگزاری شبستان: ریس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نباید در واحد های مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی نگاه اقتصادی وجود داشته باشد‌.

علم مسیر حرکت به سوی الی الله است

حواشی دانشگاه ها باید کنترل شود

خبرگزاری شبستان: سرپرست وزارت علوم با تاکید براینکه باید مدرک دانشگاهی پشتوانه علمی داشته باشد گفت:حواشی دانشگاه ها باید کنترل شود.

برگزاری بزرگداشت بیست و پنجمین سالروز تاسیس دانشگاه جامع با حضور مقامات عالی رتبه

خبرگزاری شبستان: مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالروز تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با سخنرانی روسای قوا، مقامات عالی کشوری و لشکری برگزار می شود.

علم مسیر حرکت به سوی الی الله است
بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«عکس پشه ای» و پنج داستان دیگر در یک کتاب

خبرگزاری شبستان:«عکس پشه‌ای» عنوان کتابی است از سید «سعید موسوی» برای کودکان و نوجوانان، که «سوره مهر» این اثر را به علاقه مندان کتاب معرفی می کند.

«زبان زنده : درآمدی بر انسان‌ شناسی زبان‌ شناختی»

خبرگزاری شبستان:«زبان زنده : درآمدی بر انسان‌ شناسی زبان‌ شناختی» اثر«لورا ام. اهرن» با ترجمه «رضا مقدمه کیا» راموسسه انتشارات سمت چاپ کرده است.

چاپ دوم کتاب "تغییر مذهب در ایران" منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم کتاب "تغییر مذهب در ایران" دین و قدرت در ایران عصر صفوی بیست و پنجمین کتاب گروه تاریخ و تمدن پژوهشگاه و شامل پنج فصل بوده که ...

کتاب «رویکرد شناختی در تحلیل اقتصاد اسلامی» به چاپ رسید

خبرگزاری شبستان:کتاب "رویکرد شناختی در تحلیل اقتصاد اسلامی" سی و هشتمین کتاب گروه اقتصاد اسلامی پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه بوده که توسط حجت ...

«عمارحلب» روایت زندگی شهید «محمد حسین محمد خانی»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«عمارحلب»روایت زندگی شهید«محمد حسین محمد خانی» به قلم محمد علی جعفری را انتشارات «روایت فتح» چاپ کرده است.

بیشتر