خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

الأحد ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٨

Sunday, December 04, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سایر حوزه ها

حجت الاسلام شاهمرادی در همایش سبک زندگی:

باید هویت جامعه را با مولفه های فرهنگی متحول کنیم

خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی گفت: همراهی و همدلی و همراستایی مسئولان دستگاه های تاثیرگذار در سبک زندگی زمینه واحدی را نیاز دارد که همان اخلاق است.

صالحی امیری در همایش سبک زندگی:

زیست فرهنگی بستر سبک زندگی ایرانی اسلامی است

خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بر این باورم که هنوز در سطح مدیران مشخص نیست منظورمان از سبک زندگی چیست، بنابراین در سطح شعار مانده ایم که تاریخ مصرف کوتاه مدت دارد.

اسماعیلی در گفت و گو با شبستان:

سیاسی شدن فرهنگ آسیب زاست

خبرگزاری شبستان: یک شاعر با بیان اینکه خط‌کشی‌های سیاسی و جناح‌بندی‌ها فرهنگ را از مسیر صحیح منحرف می‌کند، گفت: تمام برنامه هایی که تدوین می شود باید رنگ و بوی فرهنگی داشته باشد.

رییس آموزش و پرورش استثنایی کشور در جشن بر بال پروانه‌ها:

معلولیت مشکل جامعه است نه مشکل فرد

خبرگزاری شبستان: دکتر قدمی گفت: ۵۰ هزار نفر از بچه‌های دارای نیاز ویژه در کنار بچه‌های عادی و ۷۳ هزار نفر از آنها در مدارس خاص تحصیل می‌کنند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشن بر بال پروانه‌ها:

کانون ۳۹ مرکز فراگیر برای معلولان دارد

خبرگزاری شبستان: دکتر حاجیان‌زاده گفت: کانون با راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری فراگیر شرایط استفاده از امکانات آموزشی و فرهنگی را برای کودکان و نوجوانان معلول فراهم کرده است.

در گفت‌وگو با شبستان مطرح شد؛

دلنوازی: «از ری تا تیسفون» حس تجربه شده‌ای را در ذهن مخاطب به تصویر می کشد

خبرگزاری شبستان: اولین اثر نیما دلنوازی، نوازنده تحصیلکرده و جوان ساز سنتی تار با عنوان از «ری تا تیسفون» روانه بازار شده و خالق آن مدعی است سعی کرده کاری متفاوت و غیر تقلیدی ارائه دهد.

صالحی امیری تاکید کرد:

ثبات و آرامش شرط توسعه یافتگی/ سیاسیون از زمین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خارج شوند

خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ثبات و آرامش باعث توسعه یافتگی می شود؛ پرهیز از ایجاد مناقشه سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

یک کارشناس رسانه در گفت‌و‌گو با شبستان:

آموزش سواد رسانه ای باید از مدارس آغاز شود

خبرگزاری شبستان: کرمی با بیان اینکه باید بر جنبه اخلاقی استفاده از رسانه های اجتماعی تاکید کنیم، گفت: اولین قدمی که بیاد در بحث رسانه های جدید برداریم، آموزش است.

قائم مقام شهردار در ستاد مشهدالرضا ۲۰۱۷:

دنیای امروز به رضای امام رضا(ع) نیازمند است

خبرگزاری شبستان: عنابستانی معتقد است، وقت آن است که به عنوان پایتخت فرهنگی جهان در دیپلماسی عمومی، ارتباط با ملت‌های جهان و نخبگان جهان اسلام نقص دیپلماسی رسمی کشور را جبران کنیم.

شب آواز ایرانی امشب برگزار نمی‌شود

خبرگزاری شبستان: به دلیل مصادف شدن هفدهمین شب آواز ایرانی با ایام اربعین حسینی این برنامه امروز، ۲۹ آبان‌ برگزار نمی‌شود.

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد در گفت‌و‌گو با شبستان:

همه عضو سازمان سواد رسانه‌ای ایران شوند

خبرگزاری شبستان: دکتر موسویان با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته ارتقای سواد رسانه‌ای را از پیش‌دبستانی مدنظر دارند، گفت: عدم توجه به ارتقای سواد رسانه‌ای می‌تواند GDP پایین را برای ما رقم بزند.

با حکم وزیر ارشاد؛ مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی منصوب شد

خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «امین عارف نیا» را به عنوان مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی منصوب کرد.

عبدالحسین مختاباد در غرفه شبستان در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات :

برای ساخت مسجد باید از دل مایه گذاشت

خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر با بیان اینکه هرچه مسجد خوب داریم مال قبل از انقلاب است، گفت: باید برای ساخت مسجد از دل مایه گذاشت.

نرم‌نویسی در گزارش‌های خبری در گروی ارایه اطلاعات متنوع است

خبرگزاری شبستان:یک پژوهشگر حوزه رسانه با اشاره به ملزومات سبک نرم‌نویسی در اخبار گفت: نرم‌نویسی در گزارش‌های خبری در گروی ارایه اطلاعات متنوع است

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

۱۰ جلد اول مجموعه «شخصیت‌های مانا» رونمایی می‌شود

خبرگزاری شبستان:۱۰ جلد اول مجموعه ۱۰۰ جلدی «شخصیت‌های مانا» با حضور و سخنرانی دكتر« اصغر دادبه» و «كاوه بیات» بیستم آذرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری ...

«باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان

خبرگزاری شبستان: «باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان اثر «مایکل باند» با ترجمه «بهمن دار الشفایی» است که نشر« ماهی» آن را چاپ و روانه بازار نشر ...

«ارمغان نشاط»؛ نگاهی به برخی از شهر‌ها و بزرگان دوره‌ی صفوی

خبرگزاری شبستان:«ارمغان نشاط»، نگاهی اجمالی به اصفهان و سبزوار در عهد صفوی و زندگانی محقق سبزواری و خاندان‌های شیخ‌الاسلام و نشاط دارد.

«گفت و گو با شياطين»برای دومین باردربازار کتاب

خبرگزاری شبستان:کتاب «گفت و گو با شياطين» اثر«اريزيو ريكاردو» با ترجمه «کیهان خجسته» را نشر «قطره» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

کتاب «اربعین الحقایق» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «اربعین الحقایق» منسوب به «ابوحامد محمدبن محمد غزالی توسی» با مقدمه، تصحیح و تعلیقات «پریا زواره‌ئیان» منتشر شد.

بیشتر