خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

الأحد ١٠ شوّال ١٤٣٩

Sunday, June 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

احزاب و تشکل ها

در گفتگو با شبستان عنوان شد:

برگزاری کنگره از سوی ۶۰ حزب و گروه سیاسی از ۲۴۰ حزب موجود کشور/انطباق احزاب با قانون جدید نقطه مثبت وزارت کشور بود

خبرگزاری شبستان: بازرس خانه احزاب با اشاره به پایان فرصت تطبیق احزاب و گروه های سیاسی با قانون جدید گفت: از ۲۴۰ حزب و گروه سیاسی کشور فقط ۶۰ حزب توانستند کنگره های خود را برگزار کنند.

حجت الاسلام میرتاج الدینی در گفتگو با شبستان:

خدشه وارد شدن به وحدت اصولگراها سخن رسانه ای است و صحت ندارد

خبرگزاری شبستان: فعال اصولگرا با بیان اینکه جبهه اصولگرا برای انسجام بخشی به طیف های گوناگون این جبهه برنامه های جدیدی در دست دارد، گفت: خدشه وارد شدن به وحدت اصولگراها سخن رسانه ای است و صحت ندارد.

برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب تا دو ماه آینده

خبرگزاری شبستان: بازرس خانه احزاب از برگزاری همایش فصلی احزاب تا دو ماه آینده خبر داد.

در نشست خبری عنوان شد:

هنوز یک ریال از یارانه به حساب خانه احزاب واریز نشده است/برگزاری همایش ملی احزاب هفتم تیرماه

خبرگزاری شبستان: رییس خانه احزاب از برگزاری همایش ملی احزاب در هفتم تیرماه خبر داد و گفت: هنوز ریالی از یارانه به حساب خانه احزاب واریز نشده است و هزینه این همایش از محل هزینه‌های دولتی و وزارت کشور نیست.

شاکری در گفتگو با شبستان:

تعیین مکان برای تجمعات مردمی حل کننده مطالبات کشور نیست

خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با بیان اینکه وزرا و مسئولان همگی مشکلات حوزه خود را می دانند و تعیین اماکن اعتراض، حل کننده مطالبات کشور نیست، گفت: به نظر می رسد مسایل به جایی رسیده است که مطالبات مردم در قالب اعتراض باید بیان شود.

سجادی در گفتگو با شبستان:

اجرای قانون جدید احزاب موجب تعامل بهتر تشکل های سیاسی با دولت می شود

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با بیان اینکه قانون جدید احزاب موجب به رسمیت شناختن فعالیت تشکل های سیاسی می شود، گفت: اجرای قانون جدید موجب تعامل بهتر احزاب با دولت می شود.

سجادی در گفتگو با شبستان:

تعیین اماکنی برای تجمع موجب رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان می شود

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با اشاره به اینکه تعیین اماکنی برای تجمع موجب رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان می شود، گفت: این امر باعث می شود رای اینگونه تجمعات مسیر قانونی طی شود و مجوزهای لازم از طریق سازمان های مسئول گرفته شود.

ترقی در گفتگو با شبستان:

قانون جدید احزاب فعالیت تشکل های صنفی را از احزاب سیاسی مجزا می کند

خبرگزاری شبستان: عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تشکل های صنفی نمی توانند پیگیر مطالبات سیاسی باشند، گفت: قانون جدید احزاب فعالیت تشکل های صنفی را از احزاب سیاسی متفاوت می کند و موجب شفافیت فعالیت های سیاسی در کشور می شود.

ترقی در گفتگو با شبستان:

تعیین مکان برای تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد

خبرگزاری شبستان: عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعیین مکان تجمعات به اعتراضات مسالمت‌آمیز نظم می‌دهد، گفت: تعیین مکان تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد.

محمد نبی حبیبی:

راهپیمایی قدس، نه بزرگ به مستکبران قرن بود

خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به وسعت ابعاد راهپیمایی قدس در ایران و سراسر جهان گفت: راهپیمایی امسال قدس، نه بزرگ به مستکبران قرن بود.

محمدی نوری در گفتگو با شبستان:

غربالگری احزاب با قانون جدید/ تکلیف فعالان سیاسی از غیرسیاسی مشخص می‌ شود

خبرگزاری شبستان: بازرس خانه احزاب در مورد اتمام مهلت احزاب و گروه های سیاسی برای تطبیق فعالیت های خود با قانون جدید احزاب گفت: غربالگری احزاب با قانون جدید تکلیف فعالان سیاسی از غیرسیاسی را مشخص می‌ کند

در گفتگو با شبستان عنوان شد:

دلایل تداوم انقلاب پس از ۴۰ سال و ویژگی های رهبری امام (ره) از زبان رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری

خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام اکرمی با بیان اینکه ساده‌زیستی امام (ره) برای بسیاری از مردم قابل باور نیست، گفت: امام (ره) زیباترین زندگی خدایی و اهل بیتی را به مردم نشان دادند.

امام هرگز تفاوتی میان مسئولان و مردم قایل نبودند/صداقت امام با مردم رمز پایداری انقلاب است

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی صداقت امام با مردم را رمز پایداری انقلاب عنوان کرد و افزود: حل مشکل مردم و توجه به محرومان انتظار همیشگی امام از مسئولان بود و امام هیچگاه تفاوتی میان مسئولان و مردم قایل نبودند.

فرزندان امام خمینی (ره)پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند

خبرگزاری شبستان: حزب موتلفه در بیانیه ای به مناسبت سالگرد رحلت امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد تاکید کرد: فرزندان امام خمینی (ره) امروز در داخل مرزهای جمهوری اسلامی و فراتر از آن پیشانی دشمن را برای ضربه نهایی نشانه گرفته‌اند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«شاقول اندیشه» اثر «سیدمحمد حسینی‌نژاد»

خبرگزاری شبستان:«شاقول اندیشه؛ آموزش کاربردی منطق کلاسیک بر پایه داستانهای کوتاه» اثر«سیدمحمد حسینی‌نژاد» با موضوع سیر آموزش از آسان به دشوار را ...

ترجمه «زال و سیمرغ» مصطفی رحماندوست به انگلیسی

خبرگزاری شبستان:ترجمه «زال و سیمرغ»اثر«مصطفی رحماندوست» با تصویرگری «مانلی منوچهری» به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر شد.

«ماجراهای اربی؛ ربات کوچولو فرار می‌کند»

خبرگزاری شبستان:«ماجراهای اربی؛ ربات کوچولو فرار می‌کند» اثر«توماس کریستوس» با ترجمه «الهه رمضانی» را انتشارات «هیلا» چاپ کرده است.

«وحدت اشیا ؛هگل، کانت و ساختار ابژه»

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «وحدت اشیا ؛هگل، کانت و ساختار ابژه» اثر «رابرت استرن» با ترجمه «محمد مهدی اردبیلی» و« محمد مهدی اصل»را انتشارات ...

بازچاپ خاطرات دو جلدی«محسن رفیقدوست»

خبرگزاری شبستان:جلد اول کتاب خاطرات «محسن رفیقدوست» با عنوان «برای تاریخ می‌گویم» به چاپ چهارم و جلد دوم این مجموعه به چاپ دوم رسید.

بیشتر