خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

احزاب و تشکل ها

در آینده نزدیک دنبال می شود؛

توسعه صادرات تهران و بغداد با محور محصولات پایین دستی پتروشیمی

عراق جزو پنج شریک اول تجاری کشورمان محسوب می شود و با توجه به برنامه ریزی برای افزایش حجم صادرات تا سال ۱۴۰۰ میان دو کشور قرار است صادرات به عراق با تکیه بر محصولات پایین دستی پتروشیمی افزایش یابد.

عضو شورای عالی سپاه در دوران دفاع مقدس:

دشمن می داند با وجود سپاه آسیبی به کشور نمی رسد

کنعانی مقدم با بیان اینکه دشمن می داند با وجود سپاه آسیبی به کشور نمی رسد، گفت: به اقرار دشمنان هر جا سپاه حضور داشته آنها نتوانسته اند به اهداف خود برسند به همین دلیل سپاه یکی از موانع بزرگ بر سر راه استکبار و صهیونیست محسوب می شود.

دبیر جبهه رفاه پیشرفت و عدالت:

الگوی گروههای سیاسی کمک به مردم در حل بحران باشد

محمدی نوری گفت: احزاب و گروههای سیاسی برای حل بحران و کمک به سیل زدگان به کمک دستگاهها و نهادهای مدنی در کشور بیایند و الگوی گروههای سیاسی در موقعیت بحرانی کشور کمک به هموطنان باشد.

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی خبر داد:

تشکیل دفاتر استانی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی تا پایان اردیبهشت

محمدی نوری از تشکیل ستاد انتخاباتی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: تا پایان اردیبهشت ماه جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در تمام استان ها دفاتر خود را تشکیل می دهد.

دبیر جبهه پیشرفت رفاه و عدالت خبر داد:

بررسی تقاضای عضویت ۵ تن حزب برای پیوستن به جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت

محمدی نوری از بررسی تقاضای عضویت ۵ تن از احزاب ملی و استانی برای پیوستن به جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت در اولین جلسه این جبهه در سال جدید خبر داد.

دبیر کل حزب سبز خبر داد:

اختصاص یارانه حزب سبز به سیل زدگان

کنعانی مقدم از اختصاص یارانه ۲۰ میلیون تومانی سال ۹۷ حزب سبز به سیل زدگان خبر داد و گفت: حضور احزاب در کنار مردم برای حل بحران های ناشی از بلایای طبیعی اثر روانی مثبت در افکار عمومی دارد.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب مطرح کرد:

تبیین جمهوریت نظام اولویت احزاب در سال جدید

بور بور با بیان اینکه تبیین جمهوریت نظام اولویت احزاب در سال جدید است، گفت: سران قوه تا علما باید برای تبیین جمهوریت نظام پای کار بیایند و اهمیت جمهوریت نظام و در صحنه بودن مردم را تبیین کنند و احزاب می تواند در ساماندهی این حرکت موفق باشند.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب خبر داد:

انتخاب نایب رییس اول و دوم در جلسه هفته آینده خانه احزاب

بور بور با اشاره به اینکه در جلسه دوشنبه آینده خانه احزاب نایب رییس اول و دوم از میان اصلاح طلبان و اعتدال گرایان انتخاب می شوند، گفت: در این جلسه برنامه های رییس جدید خانه احزاب اعلام می شود.

در اولین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب صورت گرفت؛

انتخاب «روح الامینی» به عنوان رئیس جدید خانه احزاب

امروز در اولین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب در دوره جدید «عبدالحسین روح الامینی» از اعضای شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی به عنوان رئیس جدید خانه احزاب ایران انتخاب شد.

دبیر کل حزب سبز:

انحصار طلبی برخی جریان های اقتصادی بزرگترین ضربه به تولید کشور است

کنعانی مقدم با بیان اینکه رشد سلطان های مختلف از موانع تولید است، گفت: انحصار طلبی برخی جریان های اقتصادی بزرگترین ضربه به تولید کشور است که با واردات بی رویه و در اختیار قرار داشتن شرایط اقتصادی، تولید کننده را دچار ورشکستگی می کنند.

راکعی رییس جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد

«فاطمه راکعی» در اولین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در سال ۹۸ که با حضور نمایندگان احزاب اصلاح طلب عضو شورای هماهنگی برگزار شد به عنوان رئیس جدید این دوره شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انتخاب شد.

در واکنش به اقدام امریکا علیه سپاه:

یک ایرانی در امریکا نیز می تواند لباس سپاه بر تن کند

محمدی نوری با بیان اینکه خون شهدا به راحتی ریخته نشده تا هر رئیس جمهور مست و دیوانه ای وارد حریم انقلاب شود، گفت: به ترامپ و امریکا اعلام می کنیم مراقب رفتارشان باشند یک ایرانی حتی در آمریکا نیز می تواند لباس سپاه برتن داشته باشد.

دبیر کل حزب سبز:

تمام مردم ایران در برابر این واکنش امریکا خود را باید سپاهی می دانند

کنعانی مقدم گفت: با تعریف امریکا از تروریست ملت ایران افتخار می کند که تروریست باشد، تمام مردم ایران در برابر این واکنش امریکا خود را باید سپاهی می دانند.

محمود محتشمی پور درگذشت

«سید محمود محتشمی پور» از پیشکسوتان حزب موتلفه اسلامی و از مبارزان قدیمی انقلاب اسلامی درگذشت.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

عرضه کتاب «در کمین گل سرخ» با تقریظ رهبری در نمایشگاه کتاب

مدیر روابط عمومی سوره مهر از عرضه کتاب «در کمین گل سرخ» با درج تقریظ رهبر معظم انقلاب، در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

عرضه «كنسرت در بزرگراه»در نمایشگاه بین المللی کتاب

چاپ نخست «كنسرت در بزرگراه»اثر«علیرضا رحیمی نژاد» را نشر«پیدایش» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«سیرالملوک» در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

« سیرالموک» یا «سیاست نامه خواجه نظام » با تصحیح دکتر«محمد استعلامی» را موسسه نشر«نگاه» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«سنجش دیالکتیک روشنگری»اثر خسرو ناقد را بخوانید

چاپ نخست کتاب «سنجش دیالکتیک روشنگری»اثر«خسرو ناقد»را نشر نی چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«ذهن و زمان» کتابی از «کرامت موللی»

چاپ نخست «ذهن و زمان» اثر «کرامت موللی»را نشر«نی» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

بیشتر