خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

الأحد ٢١ المحرّم ١٤٣٨

Sunday, October 23, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

احزاب و تشکل ها

حضرت زهرا(س) الگوی کامل برای حضور زنان در جامعه است

خبرگزاری شبستان: اصلانی با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) الگویی کامل برای حضور زنان در جامعه است، گفت: وجود چنینی الگویی نشان دهنده آن است که زنان؛ عضوی موثر در جامعه هستند.

اخبار حوزه احزاب در هفته ای که گذشت:

گزارش ولایتی، لاریجانی و رضایی از بحران‌های منطقه/تصویب بندی از سیاست‌های کلی قانون‌گذاری کشور

خبرگزاری شبستان:گزارش ولایتی، لاریجانی و رضایی از بحران‌های منطقه، دیدگاه دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره محدودیت دلاری، بصیرت و دشمن شناسی؛ عامل موثر در روابط داخلی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

کاندیداهای اختصاصی خودمان را داشته‌ایم/تابع تصمیم ائتلاف اصولگرایان هستیم

خبرگزاری شبستان: حبیبی گفت: ما در دوره‌های مختلف انتخاباتی اعم از انتخابات مجلس و ریاست جمهوری، کاندیداهای اختصاصی خودمان را داشته‌ایم.

عضویت شهیدان بهشتی و مطهری در شورای روحانیت موتلفه از مسلمات تاریخی است

خبرگزاری شبستان: نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: عضویت شهیدان بهشتی و مطهری در شورای روحانیت موتلفه از مسلمات تاریخی است و شخص شهید بهشتی در مناظرات خویش به مؤتلفه اسلامی و حضورش در آن تأکید کرده است.

در جلسه روز گذشته خانه احزاب تعیین شد

روسای کمیته های تخصصی هفت گانه خانه احزاب انتخاب شدند

خبرگزاری شبستان:رییس کمیته بین الملل خانه احزاب از انتخاب روسای کمیته های تخصصی هفت گانه در جلسه روز گذشته خانه احزاب خبر داد.

برگزاری مراسم دومین سالگرد ارتحال مرحوم آیت الله مهدوی کنی

خبرگزاری شبستان:جامعه روحانیت مبارز تهران با صدور اطلاعیه‌ای مراسم دومین سالگرد ارتحال مرحوم آیت الله مهدوی کنی ۲۸ مهرماه برگزار می شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

متأسفم عده‌ای در داخل کشور تحقیر آمریکایی‌ها را امتیاز جلوه می‌دهند

خبرگزاری شبستان: حبیبی گفت:برخی در داخل مدام می‌خواهند چهره کریه آمریکا را بزک کنند. در بیانیه وزرای خزانه‌داری آمریکا تصریح شده است دستورالعمل‌های جدید درباره ایران به معنای رفع تحریم‌ها نیست.

بصیرت و دشمن شناسی به اقامه معروف و نهی از منکر در روابط داخلی و خارجی کمک می کند

خبرگزاری شبستان:عضو جمعیت ایثارگران گفت: آنچه که امروز می تواند به ما کمک کند تا عنصر اقامه معروف و نهی از منکر در سطح روابط بین الملل و منطقه ای و روابط داخلی را محقق کنیم بصیرت و دشمن شناسی است بدون آگاهی نمی شود با دشمن مبارزه کرد.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

منکر سیاسی از نظر صاحبنظران حوزه احزاب/برگزاری نشست شورای مرکزی جامعه مدرسین

خبرگزاری شبستان:منکر سیاسی از نظر صاحبنظران حوزه احزاب، برخورد فیزیکی و بد اخلاقی منکر سیاسی است، برگزاری نشست شورای مرکزی جامعه مدرسین، دیدار حزب اسلامی کار با هاشمی‌رفسنجانی برخی از سرتیترهای اخبار حوزه احزاب در هفته گذشته بود.

حجت الاسلام هادی خامنه‌ای:

پیش داوری و سودپرستی از موانع اجرای عدالت در جامعه هستند

خبرگزاری شبستان: دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با تاکید بر اینکه اجرای عدالت در فلسفه حکومت جایگاه ویژه ای دارد گفت: پیش داوری و سودپرستی موانع اجرای عدالت در جامعه هستند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز

برخورد فیزیکی و بد اخلاقی منکر سیاسی است/امر به معروف در جامعه تعطیل شده است

خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه هرکس در حد توان خود در جامعه امر به معروف و نهی را انجام دهد، گفت:کاندیدا و هوادارانشان از برخوردهای فیزیکی و یا اخلاقی و یا امور سلبی دیگر خودداری کنند این امور به معنای نهی از منکر معنا می شود.

نشست شورای مرکزی جامعه مدرسین برگزار شد

خبرگزاری شبستان:نشست شورای مرکزی جامعه مدرسین شب گذشته با حضور اعضای شورای مرکزی و آیت‌الله یزدی برگزار شد.

سخنگوی جبهه پیروان :

امر معروف در فضای سیاسی، احترام به افراد و شخصیت آنها است

خبرگزاری شبستان: سخنگوی جبهه پیروان با اشاره به امر به معروف در فضای سیاسی گف: در صحنه سیاسی نیز احترام به افراد و شخصیت آنها و مسایل و روابط خصوصی آنها بسیار مهم و معروف است.

اخبار حوزه احزاب در هفته ای که گذشت:

انتخاب روسای کمیته های خانه احزاب/ آغاز به کار ستاد انتخابات شوراهای جبهه یاران ملت و دولت

خبرگزاری شبستان:آغاز به کار ستاد انتخابات شوراهای جبهه یاران ملت و دولت، ورود افراد ناکارآمد به فضای انتخابات؛ منکر سیاسی، انتخاب روسای کمیته های خانه احزاب، دیدار شورای مرکزی خانه احزاب با رییس مجلس برخی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نقد و بازنمايي كتاب «روياي نيمه شب»

خبرگزاری شبستان: دومين نشست از سلسله نشست‌هاي كتابنوش، با هدف رواج كتاب و كتابخواني در بين مخاطبان و همچنين بازخواني و برجسته سازي كتب مهم و ...

چخوف با«زندگی من و دو داستان دیگر» بر پله نهم ایستاد

خبرگزاری شبستان:زندگی من و دو داستان دیگر اثر آنتوان چخوف با ترجمه جهانگیر افکاری به همت انتشارات امیرکبیر به چاپ ششم رسید.

بررسی فتوژورنالیسم جنگ تحمیلی در یک اثر

خبرگزاری شبستان:«نگاهی به فتوژورنالیسم جنگ تحمیلی» عنوان اثری پژوهشی از نازلی عباسی است که وی به بررسی تاریخچه عکاسی در هشت سال دفاع مقدس پرداخته است.

چاپ بیست وششم تذکره اولیای عطار با توضیحات دکترمحمد استعلامی

خبرگزاری شبستان: تذکره اولیای عطار یکی از کتب عرفانی ارزشمند است که نشر زوار چاپ بیست و ششم آن را با تصحیح دکتر محمد استعلامی چاپ و روانه بازار ...

شمارۀ ۵۸ دوفصلنامۀ علمی – پژوهشی آینۀ میراث منتشر شد

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید آینۀ میراث - دوفصلنامۀ ویژۀ پژوهشهای ادبی و متن شناختی (دورۀ جدید، سال چهاردهم، شمارۀ اول، بهار و تابستان ۱۳۹۵ (پیاپی ۵۸) ...

بیشتر