خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨

Sunday, May 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آخرین اخبار سرویس

بیشتر

احزاب و تشکل ها

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

برگزاری نشست ۶۰۰ نفره جبهه مردمی/ موتلفه از رئیس جمهور منتخب پشتیبانی اصولی دارد

خبرگزاری شبستان: برگزاری نشست ۶۰۰ نفره جبهه مردمی، موتلفه از رئیس جمهور منتخب پشتیبانی اصولی دارد، تبریک شورای عالی انقلاب فرهنگی به رییس جمهور منتخب برخی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

سوابق اجرایی و انتظار مردم زمینه شهردار شدن محسن هاشمی را فراهم می کند

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی گفت: سوابق اجرایی و تخصصی محسن هاشمی در کنار انتظارات فکری مردم دو نکته مهمی است که انتظار ورود به ساختمان بهشت را فراهم می کند.

رئیس ستاد انتخابات شوراهای جبهه پیشرفت رفاه و عدالت:

سرلیست جبهه پیشرفت و رفاه رکورددار انتخابات شورای شهر تهران شد

خبرگزاری شبستان: محمدی نوری انتخاب محسن هاشمی رفسنجانی سرلیست جبهه پیشرفت و رفاه در پنجمین دوره انتخابات شوراها را یک رکورد بی سابقه دانست و یادآور شد تاکنون این نتیجه در انتخابات شوراها کسب نشده بود.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

برگزاری نشست کمیته بانوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی/ قوه تشخیص مردم در تعیین منافع ملی بالاتر از احزاب

خبرگزاری شبستان: قوه تشخیص مردم در تعیین منافع ملی بالاتر از احزاب، برگزاری نشست کمیته بانوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، افزایش مشارکت مردم در انتخابات عاملی برای تهدیدزدایی و حفظ امنیت کشور است از تیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

جلسه کمسیون اجتماعی و سیاسی مجلس خبرگان در شهر قم برگزار شد

خبرگزاری شبستان:جلسه کمسیون سیاسی و اجتماعی مجلس خبرگان روز گذشته ۲۶ اردیبهشت با موضوع انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

قوه تشخیص مردم در تعیین منافع ملی بالاتر از احزاب است

خبرگزاری شبستان: دبیرکل حزب سبز ایران با تاکید بر رعایت اخلاق انتخاباتی و جلوگیری از غبارآلود کردن فضای کشور گفت: قوه تشخیص مردم در تعیین منافع ملی بالاتر از احزاب است.

افزایش مشارکت مردم در انتخابات عاملی برای تهدیدزدایی و حفظ امنیت کشور است

خبرگزاری شبستان: سخنگوی روابط بین الملل حزب موتلفه با تاکید بر رعایت صداقت از سوی کاندیدا در انتخابات گفت: افزایش مشارکت مردم در انتخابات عاملی برای تهدیدزدایی و حفظ امنیت کشور است.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

انتخاب هیأت رئیسه حزب وحدت و همکاری ملی/برگزاری سیزدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی

خبرگزاری شبستان: انتخاب هیأت رئیسه حزب وحدت و همکاری ملی، دیدار اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با همسر شهید مطهری، برگزاری سیزدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

اعلام حضور جبهه اعتلای نوین ایران در انتخابات ۹۶/همایش مشترک جبهه جانا با ۳ جبهه فعال کشور در هفته آینده

خبرگزاری شبستان: دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین از فعالیت جبهه اعتلای نوین ایران (جانا) در انتخابات ۹۶ خبر داد و گفت: این جبهه در هفته آینده همایش مشترکی را با ۳ جبهه فعال کشور برای رونمایی از نامزد مورد حمایت خود برگزار می کند.

سجادی در گفتگو با شبستان:

کاندیدا در انتقادها خط قرمزها را رعایت کنند/با تمسک به روشهای غربی نمی توان آرای جامعه را جذب کرد

خبرگزاری شبستان: سخنگوی جبهه پیروان خطاب به کاندیدا گفت: کاندیدا در انتقادها خط قرمزها را رعایت کنند و توانمندی خود را در برنامه ریزی قوی برای حل مشکلات کشور نشان دهند.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

برگزاری جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان/ بیانیه جمعی از فرزندان شهدا خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

خبرگزاری شبستان: جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با رئیس دولت اصلاحات، بیانیه جمعی از فرزندان شهدا خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، برگزاری نشست هم‌اندیشی نخبگان ایثارگر جمنا برخی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

زمان‌بندی مناظره‌های زنده انتخاباتی/راه اندازی صفحه ویژه انتخابات ۹۶ در سایت KHAMENEI.IR

خبرگزاری شبستان: تعیین ۲۵ عضو هیات مشورتی جبهه مردمی، زمان‌بندی مناظره‌های زنده انتخاباتی، راه اندازی صفحه ویژه انتخابات ۹۶ در سایت KHAMENEI.IR برخی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

آیت الله کعبی:

تخریب نامزدها موجب کاهش شور مردم برای حضور در انتخابات می شود

خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: تخریب ها و بد اخلاقی ها موجب کاهش شور و هیجان مردم برای حضور در انتخابات می شود.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

برگزاری دهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی/ استفاده از امکانات دولتی در انتخابات تخلف قطعی

خبرگزاری شبستان: برگزاری دهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی، استفاده از امکانات دولتی در انتخابات تخلف قطعی، برگزاری آخرین نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان دوره پنج ساله برخی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«مردی از ناکجا» به کتابفروشی‌ها رفت

خبرگزاری شبستان:کتاب «مردی از ناکجا» نوشته الکساندر همن با ترجمه لیلا نصیری ها به تازگی از سوی انتشارات افق چاپ شده است.

رمضانیه‌های سوره مهر/هفتاد نجوا از مفاتیح الجنان در کنار دو اثر پژوهشی درباب ماه مبارک رمضان

خبرگزاری شبستان:کتاب «کوچه آسمان» ترجمه منتخبی از هفتاد نجوا از مفاتیح الجنان در کنار دو کتاب «منتخبی از خاطره‌ها و عکس‌های سفره‌های افطاری» و ...

«بابانظر» با پنجاه و چهارمین چاپ

خبرگزاری شبستان:کتاب «بابانظر»؛ خاطرات شهیدمحمدحسن نظرنژاد برای پنجاه و چهارمین بار توسط سوره مهر منتشر شد.

روزه با طعم کتاب۱/ «اخلاق روزه» امام موسی صدر را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «اخلاق روزه»شامل خطبه ها و پیام های دینی اثری از امام موسی صدر با ترجمه« عطاءالله افتخاری» می باشد که موسسه فرهنگی تحقیقاتی ...

«درآمدي بر علم رجال» اثر «آيت الله سيد ابوالقاسم خويي»

خبرگزاری شبستان: کتاب درآمدی بر علم رجال ترجمه و مقدمه «معجم رجال الحدیث» اثر آیت الله ابوالقاسم خویی با ترجمه «عبد الهادی فقهی زاده» را انتشارات ...

بیشتر