خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٧ شعبان ١٤٣٩

Monday, April 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

احزاب و تشکل ها

برگزاری کمیسیون خاص مجمع تشخیص مصلحت نظام

خبرگزاری شبستان: نشست کمیسیون خاص مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله هاشمی شاهرودی برگزار شد.

شریف در گفت وگو با شبستان:

حمایت از فعالیت های حزبی از طریق مشخص شدن مشوق از سوی دولت

خبرگزاری شبستان: عضو هیات رئیسه خانه احزاب لازمه حمایت از فعالیت های حزبی مشخص شدن مشوق از سوی دولت دانست و تاکید کرد: قوانین انتخاباتی نیز در جهت ساختار حزبی فعالیت احزاب را تسهیل کنند.

پیشنهاد همکاری حزب دانش آموختگان با سایر احزاب در حوزه سیاست خارجی

خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب همبستگی دانش اموختگان با اشاره به اینکه از ظرفیت احزاب در حوزه سیاست خارجی استفاده نشده است از پیشنهاد همکاری این حزب با سایر احزاب در سال جدید در این حوزه خبر داد.

محمدی نوری در گفتگو با شبستان:

مرجعی برای ارزیابی سطح کیفی احزاب در کشور تاسیس شود

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با اشاره به ارتقای سطح کیفی احزاب در سال جدید گفت: مرجعی برای ارزیابی صحیح فعالیت احزاب تأسیس شود تا پروانه آن دسته از احزابی که در طول سال حتی یک جلسه مشترک نداشتند را باطل کند.

تولید کالای ایرانی برای بازارهای جهانی شعار حزب سبز ایران در سال جدید است

خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب سبز ایران با اعلام برنامه های این حزب در سال جدید تولید کالای ایرانی برای بازارهای جهانی را شعار این حزب در سال جدید عنوان کرد.

حزب انسجام اسلامی از انجمن روحانیون و جانبازان کارآفرین در سال جدید حمایت می کند

خبرگزاری شبستان:دبیر کل حزب انسجام اسلامی گفت: حزب انسجام اسلامی از انجمن روحانیون کارآفرین و انجمن جانبازان کارآفرین و ولایی شدن اتاق بازرگانی در سال جدید حمایت می کند.

رئوس برنامه‌های حامیان جمعیت انقلاب اسلامی در سال ۹۷

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ضمن آمادگی این جمعیت برای همکاری با دولت و مجلس در رفع دغدغه‌های اقتصادی و اجتماعی امروز کشور رئوس برنامه‌های این جمعیت را اعلام کرد.

کثرت جمعیت یک امتیاز و فرصت برای رشد اقتصادی است

سرمست:

تخصیص ۲ میلیارد تومان یارانه به احزاب

خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه یارانه احزاب در سال ۹۶ چهار میلیارد تومان بود، گفت: از این مبلغ ۲ میلیارد تومان تخصیص داده شد.

سبحانی نیا در گفت و گو با شبستان:

ضرورت بازنگری در نظام حزبی جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری شبستان: عضو جبهه پیروان امام و رهبری با انتقاد از عملکرد کمرنگ احزاب در سیاست کشورمان و در دوران انتخابات بر لزوم بازنگری در نظام حزبی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

حجت الاسلام نوچمنی در گفتگو با شبستان:

حضور پرشور احزاب در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی کشور نشاندهنده بلوغ یک ملت است

خبرگزاری شبستان: دبیر کل جبهه حامیان ولایت کشور با بیان اینکه دستگا‌ه‌های مسئول در قبال احزاب و دولت سهمی برای حضور احزاب در صحنه سیاسی و اجتماعی قایل شوند، گفت: حضور پرشور احزاب در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی کشور نشاندهنده بلوغ یک ملت است.

کوهکن در گفتگو با شبستان:

عملکرد احزاب در کشور قابل دفاع نیست

خبرگزاری شبستان: دبیر جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس با بیان اینکه اولین ویژگی احزاب ارتباطات طولی و عرضی از طریق حوزه‌ها، کنگره و اعضای آن با یکدیگر است، گفت: عملکرد احزاب در کشور قابل دفاع نیست.

کنعانی‌مقدم در گفتگو با شبستان:

احزاب دیده‌بان رفتارهای حاکمیتی در جامعه محسوب می‌شوند

خبرگزاری شبستان: رییس کمیته اطلاع‌رسانی خانه احزاب با بیان اینکه احزاب دیده‌بان رفتارهای حاکمیتی در جامعه محسوب می‌شوند، گفت: احزاب پل ارتباطی میان مردم و حاکمیت هستند و مطالبات مردم را به دولت انتقال می‌دهند.

حجت الاسلام حسینی منتظر در گفتگو با شبستان:

ظرفیت ملی احزاب را به ساختار نظام اسلامی گره بزنیم

خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب انسجام اسلامی با بیان اینکه مردم گرایش چندانی برای حضور در احزاب ندارند و این موضوع باید از طریق احزاب فرهنگسازی شود، گفت: ظرفیت ملی احزاب را به ساختار نظام اسلامی گره بزنیم.

با رأی اکثریت اعضا

۲۵ عضو جدید شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت انتخاب شدند

خبرگزاری شبستان: انتخابات شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت برگزار و ۲۵ عضو جدید شورای مرکزی این تشکل انتخاب شدند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«نفر هفتم» کتابی از «مرسده کسروی»

خبرگزاری شبستان:«نفر هفتم» اثر«مرسده کسروی» را انتشارات «نیستان» برای نخستین بار چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

«طبقه و قشربندی اجتماعی»کتاب شد

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «طبقه و قشربندی اجتماعی» اثر «رزماری کرامپتون» با موضوع جامعه شناسی را نشر« نی» چاپ کرده است.

«برخورد نزديك از نوع آخر و سرخ سوزان»

خبرگزاری شبستان:«برخورد نزديك از نوع آخر و سرخ سوزان» اثر«چیستا یثربی» را انتشارات «قطره» چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

سیر تحولات یك تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ در«پروانه وآتش»

خبرگزاری شبستان:پروانه و آتش (سیر تحولات یك تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ) اثر نصرالله پور جوادی را «فرهنگ معاصر» چاپ کرده است.

«گمگشته دل - انتظار ظهور امام زمان عج»

خبرگزاری شبستان: «گمگشته دل - انتظار ظهور امام زمان عج» اثردکتر«مهدي خداميان آراني» را انتشارات «بهاردلها» چاپ کرده است.

بیشتر