خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩

Monday, October 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

فعالیت های قرآنی

همکاری مشترک سازمان اوقاف و وزارت ارشاد برای برگزاری بزرگترین آزمون حفظ قرآن

نخستین آزمون الکترونیکی حفظ قرآن ۲۶ بهمن برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف با تشریح نحوه برگزاری الکترونیکی آزمون حفظ قرآن کریم که توسط سازمان اوقاف و وزارت ارشاد برگزار می‌شود، گفت: این آزمون ۲۶ بهمن همزمان در سطح کشور برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام در آزمون اعطای مدرک بین المللی حفظ کل جامعه القرآن استان تهران تا ۳۰ آبان

خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی موسسه جامعه القرآن استان تهران با اشاره به مهلت ثبت نام آزمون اعطای مدرک بین المللی حفظ کل قرآن موسسه گفت: علاقه مندان به شرکت در این آزمون تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا ثبت نام کنند.

پخش مستند "به عطر مصطفی" از شبکه قرآن و معارف سیما

خبرگزاری شبستان: مستند زندگانی سید مصطفی خمینی تحت عنوان "به عطر مصطفی" به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود .

فراخوان جشنواره «آیات» در رشته شعر اعلام شد

خبرگزاری شبستان: دومین دوره جشنواره قرآنی آیات در رشته «شعر» در بخش‌ها و موضوعات مختلف به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به میزبانی استان لرستان برگزار می‌شود.

محمدی در گفتگو با شبستان تاکید کرد؛

پیگیری بیمه فعالان قرآنی مهمترین اولویت هیئت مدیره اتحادیه مدغم قرآنی تهران

خبرگزاری شبستان: یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه مدغم قرآنی استان تهران با اشاره به تخصیص اعتبارات استانی موسسات قرآنی گفت: اولین و یکی از مهمترین اقدامات هیئت مدیره اتحادیه مدغم قرآنی تهران بیمه فعالان قرآنی خواهد بود.

در حاشیه نشست خبری شمیم دانش صورت گرفت؛

تشریح برنامه های قرآنی گروه آموزش رادیو قرآن

خبرگزاری شبستان: مدیر گروه آموزش رادیو قرآن با اشاره به ارائه برنامه های گروه آموزش این رادیو گفت: مسابقه "آیه ها و ثانیه ها"، برنامه "ترجمان وحی"، برنامه "مکاتب جهانی تلاوت" و برنامه "مکاتب جهانی تلاوت" از جمله برنامه های جدید این رادیو است.

نشست خبری طرح شمیم دانش؛

شرکت بیش از ۶۰ درصد کارکنان وزارت آموزش و پرورش در طرح شمیم دانش

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره آموزش های کوتاه مدت وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به اینکه هر نیروی آموزش و پرورش در سال باید ۴۰ ساعت آموزش ضمن خدمت ببیند بیش از ۶۰ درصد پرسنل در طرح شمیم دانش شرکت کردند.

نشست خبری برنامه شمیم دانش

طرح شمیم دانش در شش سرفصل قرآنی ارایه می‌شود

خبرگزاری شبستان: برنامه شمیم دانش در شش سرفصل هر شب از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ از رادیو قرآن اجرا می شود.

نشست خبری برنامه شمیم دانش

حضور ۵۱۰ هزار معلم در دوره آموزشی شمیم دانش

خبرگزاری شبستان: مدیر رادیو قرآن با بیان اینکه ۵۱۰ هزار نفر از معلمان در این طرح شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: این طرح از ۱۵ مهر اجرا شده و در شش فصل به آموزش مبانی و مفاهیم قرآنی می پردازد.

میدانی در گفتگو با شبستان خبرداد:

برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن ارتش در آستانه نهم دی ماه

خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز قرآن، عترت و نماز ارتش با اشاره به برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه ارتش گفت: مرحله نهایی این مسابقات سوم تا ششم دی ماه در آستانه نهم دی برگزار می شود.

قائم مقام شورای عالی قرآن کریم در «بوستان» عنوان کرد؛

چرا قاری حرفه ای نداریم و قاریان قرآن همچنان دغدغه تأمین معیشت دارند؟

خبرگزاری شبستان: قائم مقام شورای عالی قرآن کریم گفت: هرچند برای این که ادعا کنیم ایران در قله است زود است اما در جایگاه خوبی قرار داریم و در قرائت قرآن ممتاز هستیم.

سند راهبردی فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور یک سند فرابخشی در حوزه قرآنی است

خبرگزاری شبستان:رئیس دبیرخانه کمیسیون فعالیت های تبلیغی ترویجی گفت: پیگیری منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه فعالیت های قرآنی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور از اهداف اصلی سند راهبردی فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور می باشد.

محمدی در گفتگو با خبرگزاری شبستان

پیش بینی تخصیص ۲۰ میلیارد تومان از بودجه قرآنی به موسسات مردمی

خبرگزاری شبستان: نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبارات قرآنی شورای توسعه با بیان اینکه خزانه باید نیمی از ۸۵ میلیارد تومان که ۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می شود، را تخصیص دهد، گفت: امیدواریم ۲۰ میلیارد تومان به موسسات قرآنی و مردمی اختصاص یابد.

گزارش شبستان از حواشی انتخاب هیات مدیره اتحادیه مدغم قرآنی استان تهران

خبرگزاری شبستان: انتخاب هیات مدیره اتحادیه مدغم قرآنی استان تهران دیروز در حالی در لانه جاسوسی برپا شد که با حواشی زیادی همراه بود که شبستان آن را گزارش می‌دهد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«توصیه ها وهشدارها(اجتماعی)»کتابی ازحجت الاسلام «حميد کمالي اردکاني»

خبرگزاری شبستان:«توصیه ها وهشدارها(اجتماعی)»کتابی ازحجت الاسلام «حميد کمالي اردکاني» را انتشارات« بهار دلها» چاپ کرده است.

«خوشبختی اتفاقی نیست»

خبرگزاری شبستان: کتاب «خوشبختی اتفاقی نیست» کتابی از«هادی نیکدل» است که توصیه می شود آن را مطالعه کنید.

«آفریدگار جهان» کتابی برای علاقه مندان به آغاز مطالعه در باب خداشناسی

خبرگزاری شبستان: کتاب «آفریدگار جهان» اثر آیت الله مکارم شیرازی است که مطالعه آن به افرادی توصیه می شود که می خواهند مطالعه عمیقی در باب خداشناسی را ...

خاطرات خلبانی که با ۳۰۰۰ ساعت پرواز از آسمان کشور حراست کرد

خبرگزاری شبستان:کتاب «پرواز روی خاک»؛ خاطرات خلبان «منوچهرشیرآقایی» با مصاحبه و تدوین «سیدقاسم یاحسینی» به دوستداران کتاب معرفی می‌شود.

«عاشق همه عالم» اثر«علیرضا برازش»کتابی درترویج اصل دوستی

خبرگزاری شبستان:«عاشق همه عالم»اثر«علیرضا برازش»تلاشی در جهت ترویج اصل دوستی که نشر«امیرکبیر» آنرا چاپ کرده است.

بیشتر