خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵

الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨

Tuesday, February 21, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مجلس

پایان سخنان مقام معظم رهبری در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری شبستان:سخنان رهبری دقایقی قبل در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین پایان یافت.

فلاحت پیشه در گفتگو با شبستان:

بازیگرانی که در مونیخ علیه ایران موضع گیری کرده اند در نقطه سراشیبی قرار دارند

خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به موضع گیریهای وزرای خارجه چند کشور علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: این کشورها کشورهایی هستند که در نقطه سراشیبی قرار دارند.

لاریجانی در مراسم افتتاحیه ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین

هدف رژیم صهیونیستی فرسایش درونی کشورهای اسلامی است

خبرگزاری شبستان:رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان حاضر در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: هدف رژیم صهیونیستی با مساعدت به گروههای تروریستی این است که کشورهای اسلامی دچار فرسایش درونی شوند.

توجه به اولویتهای کلیدی برنامه ششم توسعه از نقاط قوت لایحه بودجه ۹۶ است

خبرگزاری شبستان:نماینده تبریز در مورد نقاط قوت لایحه بودجه ۹۶ گفت: توجه به اولویتهای کلیدی برنامه ششم توسعه از نقاط قوت لایحه بودجه ۹۶ است.

مجلس بعدازظهر جلسه ندارد/ادامه بررسی کلیات لایحه بودجه فردا بعدازظهر

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس برای برگزاری جلسه در نوبت بعدازظهر امروز ۲ اسفند از نمایندگان رای گیری کرد که نمایندگان با ۷۱ رای موافق، ۹۴ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۱۹۶ رای با برگزاری جلسه علنی در بعدازظهر امروز مخالفت کردند.

فیضی در موافقت کلیات لایحه بودجه ۹۶

هدف بودجه در لایحه بودجه ۹۶ کنترل تورم است

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه هدف دولت در لایحه بودجه ۹۶ کنترل تورم است گفت: در این لایحه افزایش مستمری، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را داریم که اتفاق بسیار مهمی در بودجه کشور است.

عزیزی در مخالفت با کلیات لایحه بودجه ۹۶

افزایش ۱۰ درصدی بودجه در لایحه ۹۶ به درآمدهای نفتی

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم شیروان در مخالفت با لایحه بودجه ۹۶ از افزایش ده درصدی وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی در این لایحه انتقاد کرد.

نماینده مردم کرمان در موافقت با لایحه بودجه ۹۶

برای اولین بار اعتبار استانها در لایحه بودجه ۹۶ سه درصد افزایش داشته است

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان ضمن حمایت از لایحه بودجه ۹۶ گفت: در این لایحه برای اولین بار اعتبار استانها در لایحه بودجه ۹۶ سه درصد افزایش داشته است.

ابطحی در مخالفت با کلیات لایحه بودجه ۹۶:

در خوشبینانه ترین حالت دولت ۸۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهد داشت

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم خمینی شهر با اظهار اینکه دولت در تامین بودجه ۹۵ سی هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد گفت: در خوشبینانه ترین حالت برای بودجه ۹۶ هم با ۸۰ هزار میلیارد تومان کسری مواجه خواهد شد.

جعفرزاده در موافقت با کلیات بودجه:

شفافیت انضباط مالی از مهمترین ویژگیهای لایحه بودجه ۹۶ است

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه امکان افزایش درآمد در بودجه ۹۶ بیش از این مقدور نبود گفت: لایحه بودجه ۹۶ معقولترین لایحه بودجه است و شفافیت و انضباط مالی از ویژگیهای مثبت ان است.

قاضی پور در مخالفت با کلیات بودجه:

لایحه بودجه ۹۶ هیچ ارتباطی با اقتصاد مقاومتی ندارد

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم ارومیه با اشاره به افزایش قیمت اینترنت در لایحه بودجه ۹۶ گفت: این لایحه با اقتصاد مقاومتی ارتباطی ندارد

انتقاد صادقی از غیرشفاف بودن لایحه بودجه ۹۶

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم تهران در اخطار قانون اساسی نسبت به غیرشفاف بودن لایحه بودجه ۹۶ و گزارش کمیسیون تلفیق انتقاد کرد.

یوسف نژاد در موافقت با کلیات لایحه بودجه ۹۶

اعتبارات خوبی برای توسعه فرهنگ قرآنی در لایحه بودجه ۹۶ دیده شده است

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به ویژگیهای بودجه ۹۶ گفت: اعتبارات خوبی برای توسعه فرهنگ قرآنی در نظر گرفته شده است.

کواکبیان در مخالفت با کلیات لایحه بودجه:

اصلی ترین دغدغه کشور اشتغال است/در لایحه بودجه به بحث اشتغال توجهی نشده است

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه ۸۵ درصدی مراجعات و مکاتباتی که به نماینده مردم می شود برای اشتغال است گفت: در لایحه بودجه ۹۶ به بحث اشتغال توجهی نشده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«تامس مور» به بازار کتاب سر زد

خبرگزاری شبستان:کتاب «تامس مور» نوشته ی «آنتونی کنی» را انتشارات ماهی با ترجمه ی «عبدالله کوثری» منتشر کرد.

«مو قرمز» ارهان پاموک با ترجمه عین اله غریب

خبرگزاری شبستان:«مو قرمز» عنوان اثری از «ارهان پاموک» با ترجمه «عین اله غریب» را نشر چشمه چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

«شب‌های وحشی» داستان روز‌های آخر زندگی امیلی دیکینسون، مارک تواین، ارنست همینگوی، ادگار آلن پو

خبرگزاری شبستان:«شب‌های وحشی» داستان روز‌های آخر زندگی «امیلی دیکینسون»، «مارک تواین»، «ارنست همینگوی»،« ادگار آلن پو» اثر«جوریس کرول اوتس» با ترجمه ...

«همه دلایل متحیر» اثر لیدا طرزی

خبرگزاری شبستان:«همه دلایل متحیر» اثری از«لیدا طرزی» است که انتشارات نیستان چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«نماز شب زینت آخرت» نوشته ی « علی اصغر علی نیا»

خبرگزاری شبستان:کتاب «نماز شب زینت آخرت» به قلم « علی اصغر علی نیا» اثری است که پیرامون نماز شب و کیفیت و فضیلت های این عبادت به رشته ی تحریر درآمده ...

بیشتر