خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵

الأحد ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٨

Sunday, December 04, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مجلس

ذوالنوری در گفتگو با شبستان:

طرح الزام دولت به ازسرگیری فعالیتهای صلح امیز هسته ای تقدیم هیئت رییسه مجلس شد

خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی از تقدیم طرح الزام دولت با عنوان ازسرگیری فعالیتهای هسته ای به هیئت رییسه مجلس خبر داد.

مصری خطاب به وزیر تعاون

با کلمات بازی نکنید/از جیب دیگران برای دیگران خرج تراشیده اید

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم کرمانشاه با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت در سازمان تامین اجتماعی بیش از ده هزار میلیارد تومان صدمه و خسارت به بار اورده است گفت: تامین اجتماعی با چالش بزرگ مالی مواجه است.

وزیر رفاه در صحن مجلس:

آرزوی امام و دغدغه های رهبری را با طرح تحول سلامت پیش بردیم

خبرگزاری شبستان:وزیر تعاون کار و رفاه و تامین اجتماعی با بیان اینکه آرزوی بزرگ امام و دغدغه رهبری را با طرح تحول سلامت پیش بردیم گفت: چالش مالی بزرگترین چالش ما در اجرای این طرح است.

مصری از پاسخهای وزیر رفاه قانع شد

خبرگزاری شبستان:عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از پاسخهای وزیر رفاه در مورد اجرای طرح تحول سلامت در سازمان تامین اجتماعی قانع شد.

در صورت تصویب نهایی:

اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها

خبرگزاری شبستان:نمایندگان با یک فوریت لایحه ای موافقت کرده اند که در صورت تصویب نهایی آن مبلغ ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها اختصاص می یابد.

نوبخت در صحن مجلس:

دولت در فصل گذشته برای ۷۵۰ هزار نفر فرصت شغلی ایجاد کرد

خبرگزاری شبستان:معاون رئیس جمهور با بیان اینکه در فصل گذشته یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر وارد بازار کار شده اند گفت: دولت توانست از این تعداد برای ۷۵۰ هزار نفر فرصت شغلی ایجاد کند.

قاضی پور:

استیضاح وزیر راه با ۷۰ امضا تقدیم هیئت رییسه شده است

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم ارومیه در تذکری گفت: استیضاح وزیر راه با ۷۰ امضا تقدیم هیئت رییسه شده است.

دهقان در تذکری تاکید کرد:

دولت قانون مجلس در مورد اقدام متقابل در برجام را اجرایی کند

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم چناران با بیان اینکه برجام از سوی دولت امریکا نقض شده است گفت: ما از دولت می خواهیم قانون مصوب مجلس در مورد برجام و اقدام متقابل را اجرایی کند.

ادیانی:

بودجه سالیانه باید برشی از اهداف و سیاستگذاریهای برنامه های ۵ ساله باشد

خبرگزاری شبستان:نماینده مردم قائمشهر با انتقاد از اینکه بودجه ۹۶ در حالیکه برنامه ششم توسعه تصویب نشده است نباید به مجلس ارایه می شد گفت: بودجه برشی از مجموعه اهداف و سیاستگذاریهای برنامه های ۵ ساله است.

لاریجانی:

با تشکیل کمیسیون تلفیق کار بررسی بودجه ۹۶ آغاز می شود

خبرگزاری شبستان:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه خواسته است تا پایان این هفته کار بررسی این لایحه را به پایان برسانند گفت: ما لایحه بودجه ۹۶ را پس از بررسی برنامه ششم توسعه در صحن مجلس مورد بررسی قرار می دهیم.

رئیس جمهور لایحه بودجه ۹۶ را تقدیم رئیس مجلس کرد

خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان پس از ارایه توضیحات در رابطه با لایحه بودجه ۹۶ این لایحه را رسماً تقدیم علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی کرد.

دولت اقدام متقابل را در ازای گستاخی امریکاییان هر چه سریعتر به اجرا درآورد

خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام مجلس سنای آمریکا نسبت به تمدید تحریمها علیه ایران گفت: این تصمیم خلاف توافق هسته ای بود و دولت اقدام متقابل را در ازای گستاخی امریکاییان هر چه سریعتر به اجرا درآورد.

اعتراض نمایندگان استان خوزستان به رئیس جمهور برای آب و هوای خوزستان

خبرگزاری شبستان:نمایندگان استان خوزستان در حین سخنرانی رئیس جمهور برای ارایه لایحه بودجه ۹۶ نسبت به آلودگی هوا در این استان اعتراض کردند.

لاریجانی در صحن مجلس:

امیدواریم مجلس امروز در مسیر شهید مدرس حرکت کند

خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظام فکر سیاسی مدرس مبتنی بر شناخت سنت اسلامی به سوی مردم سالاری و تقویت نهاد مجلس بوده است، گفت: امیدواریم مجلس امروز در مسیر شهید مدرس حرکت کند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

۱۰ جلد اول مجموعه «شخصیت‌های مانا» رونمایی می‌شود

خبرگزاری شبستان:۱۰ جلد اول مجموعه ۱۰۰ جلدی «شخصیت‌های مانا» با حضور و سخنرانی دكتر« اصغر دادبه» و «كاوه بیات» بیستم آذرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری ...

«باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان

خبرگزاری شبستان: «باز هم پدینگتون» کتابی جذاب برای کودکان اثر «مایکل باند» با ترجمه «بهمن دار الشفایی» است که نشر« ماهی» آن را چاپ و روانه بازار نشر ...

«ارمغان نشاط»؛ نگاهی به برخی از شهر‌ها و بزرگان دوره‌ی صفوی

خبرگزاری شبستان:«ارمغان نشاط»، نگاهی اجمالی به اصفهان و سبزوار در عهد صفوی و زندگانی محقق سبزواری و خاندان‌های شیخ‌الاسلام و نشاط دارد.

«گفت و گو با شياطين»برای دومین باردربازار کتاب

خبرگزاری شبستان:کتاب «گفت و گو با شياطين» اثر«اريزيو ريكاردو» با ترجمه «کیهان خجسته» را نشر «قطره» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

کتاب «اربعین الحقایق» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «اربعین الحقایق» منسوب به «ابوحامد محمدبن محمد غزالی توسی» با مقدمه، تصحیح و تعلیقات «پریا زواره‌ئیان» منتشر شد.

بیشتر