خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ ذو الحجّة ١٤٣٨

Wednesday, August 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

دولت

امیر سرتیپ حاتمی در گفتگو با شبستان:

برای جذب نیروی انسانی دفاعی بر ظرفیت مساجد تکیه داریم

خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع یکی از عوامل جذب نیروهای انسانی به وزارت دفاع را اعتقاد افراد دانست و گفت: در این زمینه از ظرفیت مساجد بهره می بریم.

وزیر کار به شبستان خبر داد:

راه اندازی پایگاههای بهزیستی در مساجد سراسر کشور

خبرگزاری شبستان: ربیعی از راه اندازی پایگاههای بهزیستی در مساجد سراسر کشور و ارایه خدمات مشاوره بهزیستی در مساجد در آینده نزدیک خبر داد.

وزیر کشور در گفت و گو با شبستان:

انقلاب ما از مساجد شروع شد/مساجد باید آباد باشند

خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی با بیان اینکه انقلاب ما از مساجد شروع شد، گفت: به همین دلیل باید مساجد ما آباد باشند.

وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با شبستان:

توجه ویژه در مسکن مهر و شهرسازی های جدید به ساخت مساجد

خبرگزاری شبستان: آخوندی از نگاه ویژه وزارت راه و شهرسازی به جایگاه و ساخت مساجد در شهرهای جدید در شهرهای جدید و مسکن مهر خبر داد.

وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با شبستان:

از مساجد جهان برای گسترش اسلام ناب استفاده می کنیم

خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه کشورمان به لزوم توجه در اجتماعات اسلامی از جمله مساجد جهان از سوی رایزن‌های فرهنگی ایران اشاره کرد و گفت: از این موارد برای گسترش اسلام ناب محمدی بهره می‌بریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با شبستان:

مساجد می‌تواند جامعه را از فردگرایی‌ نجات دهد

خبرگزاری شبستان: صالحی به فردگرایی‌هایی که این روزها می‌تواند هویت جامعه ایرانی را تهدید کنند، اشاره کرد و گفت: کارکرد هم‌افزایی مسجد می‌تواند جامعه را از این تهدید یعنی فردگرایی نجات دهد.

سیف در جمع خبرنگاران:

امروز موسسه مالی غیرمجاز بلاتکلیفی نداریم/اصلاح نظام بانکی در دولت دوازدهم

خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی ساماندهی بازار پولی کشور و حل و فصل مسائل مربوط به موسسات غیرمجاز مالی و اعتباری را از برنامه های جدی بانک مرکزی برشمرد و گفت: اصلاح نظام بانکی باید مورد توجه قرار بگیرد.

آخوندی در جمع خبرنگاران:

رسیدگی به حاشیه‌نشینان، ساکنان بافت‌های فرسوده، خانه‌اولی‌ها و گروه‌های کم‌درآمد اولویت وزرات راه

خبرگزاری شبستان: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اولویت‌های این وزارتخانه در دولت دوازدهم گفت: رسیدگی به چهار گروه حاشیه‌نشینان، ساکنان بافت‌های فرسوده، خانه‌اولی‌ها و گروه‌های کم‌درآمد از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن است.

ربیعی در جمع خبرنگاران:

امحای فقر مطلق از طریق تامین حداقل معیشت نیازمندان/لزوم افزایش قدرت خرید بازنشستگان و کارگران

خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون در مورد اقدامات این وزارتخانه برای فقرزدایی در دولت دوازدهم گفت: امحای فقر مطلق قرار است از طریق تامین حداقل معیشت نیازمندان و افرادی که به هیچ عنوان نمی توانند توانمند شوند و درآمد کسب کنند، انجام شود.

نوبخت در جمع خبرنگاران:

طراحی و تعیین بودجه دستگاهها بر اساس قیمت تمام شده حجم فعالیت‌ها

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه دیگر به روش گذشته بودجه هر دستگاه به اضافه یک درصدی در اختیار آنها قرار نخواهند گرفت، گفت: ما بر اساس قیمت تمام شده حجم فعالیت‌های دستگاه‌ها بودجه آنها را طراحی و تعیین خواهیم کرد.

زنگنه در جمع خبرنگاران:

رای بالا به من رای بالا به کارکنان صنعت نفت بود/زمینه دلگرمی برای اعتلای ماموریت های نفتی فراهم شد

خبرگزاری شبستان: وزیر نفت با تشکر از نمایندگان به خاطر اعتمادی که به او کردند، گفت: رای بالایی که به من دادند رای بالا به کارکنان صنعت نفت و عملکرد صنعت نفت بود که باعث دلگرمی ما برای اعتلای مسئولیت‌ها و ماموریت های نفتی خواهد شد.

امیری در جمع خبرنگاران:

اینکه می‌گویند رییس‌جمهور دفاع خوبی از آقای بیطرف نکرد درست نیست

خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رییس جمهور در مورد رای نیاوردن گزینه پیشنهادی وزارت نیرو گفت: وقتی که رییس‌جمهور کسی را معرفی می‌کند یعنی نسبت به او موافقت دارد و اینکه می‌گویند رییس‌جمهور دفاع خوبی از آقای بیطرف نکرد درست نیست.

رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران:

رای مجلس به من تایید سیاست های داخلی رییس جمهور است

خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه رای مجلس به من تایید سیاست های داخلی رییس جمهور است، گفت: با توجه به اینکه ما ۴ سال کار کرده بودیم و نمایندگان نتایج را دیده بودند این رای تایید عملکرد ۴ ساله دولت است.

نهاوندیان در جمع خبرنگاران:

دولت فضای فعالیت اقتصادی را برای مردم بازتر می کند/لزوم برداشته شدن موانع کسب و کار از سر راه مردم

خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی رییس جمهور با اشاره به اینکه دولت قرار است از تصدی‌گری هرچه بیشتر فاصله بگیرد، تصریح کرد: دولت تلاش دارد فضای فعالیت اقتصادی برای مردم را بازتر کند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح »

خبرگزاری شبستان:کتاب بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح» اثر«رضا اخوی» را موسسه فرهنگی – انتشاراتی «ستاد اقامه نماز» چاپ کرده است.

«بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» اثر «علی آقاپیروز» به دنبال تبیین جواز و یا عدم جواز شرعی مدیریت زنان با روش اجتهاد ...

دو فصلنامه زبان فارسی و گویش های ایرانی در گام دوم

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دوم دوفصلنامۀ «زبان فارسی و گویش های ایرانی» به صاحب امتیازی دانشگاه گیلان منتشر شد.

تجدید چاپ چهار اثر «محمدرضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«کوه مرا صدا زد»، «بر لب پرتگاه»، «عقاب‌های تپه ۶۰» و «هفت روز آخر» چهار اثر به قلم محمرضا بایرامی است که توسط سوره مهر به چاپ‌های ...

تربیت و کودک ۱۴/«تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند »

خبرگزاری شبستان:کتاب «تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند » اثر «رضا فرهادیان» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر