خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

الخميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨

Thursday, May 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

«شاهنشاه»ریشارد کاپوشچینسکی روایتی مستند از انقلاب ۵۷

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنشاه اثر«ریشارد کاپوشچینسکی» روایت روزنامه نگار مشهور لهستانی از انقلاب ایران است که نشر «ماهی» آن را با ترجمه «بهرنگ رجبی» چاپ کرده است.

مهمترین عناوین خبری

اگر برای آشپزی وقت ندارید به«آشپزخانه خانم های شاغل» بروید!

خبرگزاری شبستان:آشپزخانه خانم های شاغل کتابی از «نادیا پور وقار» است که راهکارهای علمی مدیریت آشپزخانه برای خانم های شاغل ر پخت غذاهای خاص و حرفه ای در کمتر از ۴۰ دقیقه آموش می دهد.

«کودتاهای ایران» کتابی از«سهراب یزدانی»

خبرگزاری شبستان: کتاب «کودتاهای ایرانی» اثر سهراب یزادنی با موضوع تاریخ و سیاست ایران را نشر« ماهی» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۹۵ – ۹۶ فصلنامۀ وقف میراث جاویدان

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۹۵ – ۹۶ فصلنامۀ فرهنگی، تحقیقی، اجتماعی و تاریخی وقف میراث جاویدان به صاحب امتیازی سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شد.

معرفی اثری تازه از بوستان کتاب:انس با قرآن در سیره عالمان

خبرگزاری شبستان:کتاب «انس با قرآن در سیره عالمان»؛ تالیف «علی اکبر مومنی»را انتشارات بوستان کتاب چاپ کرده است.

«مرده‌ها جوان می‌مانند» رمانی از« آنا زگرس»

خبرگزاری شبستان: کتاب «مرده‌ها جوان می‌مانند» رمانی از«آنا زگرس» با ترجمه «علی اصغر حداد» را نشر ماهی چاپ کرده است.

اشک شوق برای آزادسازی خرمشهر

خبرگزاری شبستان:در آستانه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، برش‌هایی از کتاب «تکاوران نیروی دریایی خرمشهر» که به خاطرات ناخدا هوشنگ صمدی اختصاص دارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

پیاز رَنده رَنده سرودهایی برای خردسالان

خبرگزاری شبستان:مجموعه شعر «پیاز رَنده رَنده» سرودهای «منیره هاشمی» برای گروه سنی خردسال است كه به تازگی توسط «سوره مهر» منتشر شده است.

«هفت قانون معنوی موفقیت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «هفت قانون معنوی موفقیت» نوشته دکتر «دیپاک چوپرا» ترجمه «گیتی خوشدل» از سوی انتشارات «قطره» چاپ شده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

اگر برای آشپزی وقت ندارید به«آشپزخانه خانم های شاغل» بروید!

خبرگزاری شبستان:آشپزخانه خانم های شاغل کتابی از «نادیا پور وقار» است که راهکارهای علمی مدیریت آشپزخانه برای خانم های شاغل ر پخت غذاهای خاص و حرفه ای ...

«تاریخ نگاری ایرانی اسلامی» اثر«جولی اسکات میثمی»در بازار نشر کرد

خبرگزاری شبستان:کتاب تاریخ نگاری ایرانی اسلامی اثر«جولی اسکات» میثمی به ترجمه «مهدی فرهانی منفرد» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرد.

«۶۳ داستان از زندگی امام علی (ع)» کتاب شد

خبرگزاری شبستان: کتاب «۶۳ داستان از زندگی امام علی (ع)» نوشته حجت الاسلام «هادی قطبی» از سوی انتشارات «بهار دل‌ها» چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

«شاهنشاه»ریشارد کاپوشچینسکی روایتی مستند از انقلاب ۵۷

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنشاه اثر«ریشارد کاپوشچینسکی» روایت روزنامه نگار مشهور لهستانی از انقلاب ایران است که نشر «ماهی» آن را با ترجمه «بهرنگ رجبی» ...

غزلیاتی در«جایگاه شهود» گشوده می‌شود

خبرگزاری شبستان:«جایگاه شهود» شامل ۶۹ غزل، سروده« محمدعلی مقیمی» به تازگی توسط سوره مهر به چاپ رسیده است.

بیشتر