خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

نان طلبی گزینه جایگزین عزت طلبی است

نماینده ولی فقیه در استان البرز نان طلبی را به جای « عزت طلبی» پیامد سوء مدیریت و خیانت ها خواند و گفت: امروز استکبار با جنگ رسانه ای به دنبال تغییر باورها و در نهایت تغییر رفتار و حاکمیت است.

مهمترین عناوین خبری

ایجاد ۷ هزار فرصت شغلی در مجتمع صنفی و صنعتی شیخ آباد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از ایجاد ۷ هزار فرصت شغلی در مجتمع صنغتی شیخ آباد خبر داد و گفت: قرارداد لوله کشی گاز مجتمع صنفی و صنغتی شیخ آباد آماده شده است.

پرافتخارترین ورزشکار پاراآسیایی با شش مدال طلا در کرج تجلیل شد

قهرمان ارزنده البرزی با کسب شش مدال طلای مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ در میان جمعی از ورزشکاران مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

نان طلبی گزینه جایگزین عزت طلبی است

نماینده ولی فقیه در استان البرز نان طلبی را به جای « عزت طلبی» پیامد سوء مدیریت و خیانت ها خواند و گفت: امروز استکبار با جنگ رسانه ای به دنبال تغییر باورها و در نهایت تغییر رفتار و حاکمیت است.

تصویب ۵ طرح تولیدی، خدماتی و رفاهی در کارگروه زیر بنایی و شهر سازی

یازدهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان البرز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و دیگر اعضای این کارگروه در حوزه معاونت عمرانی استانداری برگزار و ۵ طرح تولیدی، خدماتی و رفاهی مورد بررسی قرار گرفت.

تاثیرگذاری اولیه در نخستین ارتباط اجتماعی موثر است

یک استاد روانشناسی معتقد است: هرگونه تأثیری که ما در اولین برخورد بر مخاطب خود بگذاریم اگر تأثیری مثبت باشد ادامه کار برای ما آسان و اگر این تأثیر منفی باشد کاملاً شرایط برعکس خواهد بود.

در قالب یک تفاهم نامه محقق می شود؛

تئاتر بچه های مسجد رونق می گیرد/ بهره مندی از ظرفیت کانون های فرهنگی مساجد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری حوزه هنری با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز خبر داد و گفت: این تفاهم نامه با هنر رونق تئاتر بچه های مسجد و بهره مندی از ظرفیت کانون ها منعقد شد.

با هدف تعمیق باورهای دینی انجام می شود؛

اجرای طرح یاوران حسینی در یک هزار و ۹۳۰ مدرسه در سطح البرز

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از اجرای طرح یاوران حسینی در یک هزار و ۹۳۰ مدرسه در سطح البرز خبر داد و گفت: طرح یاوران حسینی با مشارکت ۳۰۰ فرهنگی در سطح استان همراه است.

حجت الاسلام کاظم شکری:

هنر آئینی و انقلابی محور گفتمانی کانون های فرهنگی مساجد و حوزه هنری است

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان حوزه هنری و کانون های فرهنگی هنری مساجد خبر داد و گفت: هنر آئینی و انقلابی محور گفتمان کانون های فرهنگی مساجد با حوزه هنری است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«گزینه اشعار گروس عبدالملکیان»

«گزینه اشعار گروس عبدالملکیان» را انتشارات «مروارید» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«تکه پاره های من» کتاب بخوانیم

«تکه پاره های من» اثر«انعام کجه جی» با ترجمه« کریم پورزبید» را انتشارات «مروارید» چاپ کرده است.

«زن جنگلی» اثر« لسلی پی یرس»

«زن جنگلی» اثر« لسلی پی یرس» با ترجمه «الهه شمس نژاد» را انتشارات «مروارید» چاپ کرده است.

«هزار و یک شب» نجیب محفوظ را بخوانید

«هزار و یک شب» اثر«نجیب محفوظ » با ترجمه «عبدالرضا هوشنگ مهدوی»را انتشارات«مروارید» چاپ شده است.

«داستان‌های پریان» کتابی از«مایکل کلمن»

«داستان‌های پریان» کتابی از«مایکل کلمن» با ترجمه «محمود مزینانی» را انتشارات پیدایش چاپ کرده است.

بیشتر