خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٧ رمضان ١٤٣٩

Tuesday, May 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

امروز یکی از دستاوردهای دفاع مقدس قدرت بازدارندگی است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس استان همدان اظهار کرد: امروز یکی از دستاوردهای دفاع مقدس قدرت بازدارندگی است که از آن بهره‎مند هستیم.

مهمترین عناوین خبری

نیروی انسانی کارآمد بزرگترین سرمایه جامعه/ تخصص گرایی افراد موجب کارایی می شود

خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان گفت: نیروی انسانی کارآمد و حائز شرایط احراز شغل بزرگترین سرمایه است که نمی توان آن را به سرعت و سهولت جایگزین کرد.

همزمان با ماه مبارک رمضان

قرائت روزانه یک جزء قرآن در ۳۳ موسسه قرآنی همدان

خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از فعالیت ٣٣ موسسه قرآنی در همدان خبر داد و گفت: در ایام ماه مبارک رمضان روزانه یک جزء قرآن در موسسات قرآنی همدان قرائت می‌شود.

۱۶ کاروان از همدان به حج تمتع اعزام می شوند

خبرگزاری شبستان:مدیر حج و زیارت همدان، از اعزام ۲ هزار و ۱۲۰ نفر در قالب ۱۶ کاروان از استان همدان به حج تمتع در سال جاری خبرداد.

اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در گروهمت کتابداران است

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان اظهار کرد: اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تا حدود زیادی به تلاش و همت کتابداران بستگی دارد.

نیروی انتظامی در ماه رمضان با هنجارشکنان برخورد می کند

خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان همدان اظهار کرد: نیروی انتظامی براساس وظیفه ذاتی خود، با روزه خواران و هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان برخورد قانونی می کند.

اعزام یک هزار و ۷۰۰ مبلغ به مناطق مختلف استان همدان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، از اعزام یک هزار و ۷۰۰ مبلغ و مبلغه در ماه رمضان به مناطق مختلف استان همدان خبرداد.

موزه های همدان رایگان شد

خبرگزاری شبستان: مسئول امور موزه‌ها و بناهای تاریخی همدان، از بازدید رایگان موزه های همدان به مناسبت روز جهانی موزه ها در روز (۲۸ اردیبهشت) خبرداد.

تجمع مردم انقلابی همدان درحمایت ازمردم مظلوم فلسطین درآستان مقدس امام زاده عبدالله

تجمع مردم انقلابی همدان درحمایت ازمردم مظلوم فلسطین درآستان مقدس امام زاده عبدالله برگزارشد

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«دموکراسی علیه دولت» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«دموکراسی علیه دولت»عنوان اثری از«میگل ابنسورم» با ترجمه «فواد حبیبی» است که انتشارات «ققنوس» به تازگی آن راچاپ کرده است.

«متافیزیک» اثر کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«متافیزیک» اثر«استیون مامفورد» با ترجمه«محمد یوسفی»را موسسه انتشارات «ققنوس»چاپ شده است.

«مدل های پیشرفته رشد اقتصادی» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«مدل های پیشرفته رشد اقتصادی» اثر دکتر«کاظم یاوری» است که به همت موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

دیالکتیک خرد و جامعه از دیدگاه عماد افروغ

خبرگزاری شبستان:«دیالکتیک خرد و جامعه» (دریچه‌ای رو به حقیقت) گفت‌وگوی سجاد نوروزی با عماد افروغ که او در این کتاب درباره زندگی و چگونگی شکل‌گیری ...

«خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:«خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» از سری کتاب های طوطی نشر فاطمی به قلم «رضا دالوند» است که به تازگی چاپ شده است.

بیشتر