خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٤ ذو القعدة ١٤٣٨

Friday, July 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

نامگذاری روزدخترالگوسازی از شخصیت حضرت معصومه(س) برای دختران امروز است

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: نامگذاری روزدخترالگوسازی از شخصیت حضرت معصومه(س) برای دختران امروز و حرکتی نمادین برای گوشزد کردن شخصیت حضرت معصومه(س) است.

مهمترین عناوین خبری

پرداخت ۶۰۸ میلیون ریال کمک نقدی به ایتام مورد حمایت امداد خنداب

خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی رحمه الله شهرستان خنداب از پرداخت ۶۰۸ میلیون ریال کمک نقدی به ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان خنداب در سه ماه اول سال جاری خبر داد.

خواهر خورشید در ستارگان

خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از برپایی نمایشگاه های عکس خواهر خورشید و کوبه در اراک خبر داد.

بهره برداری موقت از سد کوچری به خمین در هفته دولت

خبرگزاری شبستان: بهره برداری موقت از طرح انتقال آب از سد کوچری به شهرستان خمین وافتتاح رسمی آن درهفته دولت با حضور مسئولین کشوری واستانی آغاز می شود.

نامگذاری روزدخترالگوسازی از شخصیت حضرت معصومه(س) برای دختران امروز است

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: نامگذاری روزدخترالگوسازی از شخصیت حضرت معصومه(س) برای دختران امروز و حرکتی نمادین برای گوشزد کردن شخصیت حضرت معصومه(س) است.

تمرکز بر روی مقوله فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد

خبرگزاری شبستان: تمرکز بر روی مقوله فرهنگی باید در دستور کار ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر شهرستان خمین قرار گیرد.

افتتاح مدرسه همیار آتش نشان در اراک

خبرگزاری شبستان: مدرسه همیار آتش نشان و مراسم اعطا و ارتقای درجات آتش نشانان (۴ مرداد) با حضور جمعی از مسئولان کلان شهر اراک افتتاح شد.

گردهمایی استانی رابطین خواهرمساجد

گردهمایی استانی رابطین خواهرکانونها مساجد استان مرکزی باحضور دکتر نیلچی زاده برگزارشد.

تاکید بر بحث آموزش ایمنی از دوران کودکی

خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی بر امر آموزش موارد ایمنی و توسعه این مهم در جامعه به ویژه در بین نسل جوان و نوجوان تاکید کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر