خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, July 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره):

تقویت توانمندی های مردم بستر تولید اشتغال است

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با تاکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ کار، گفت: تقویت توانمند های مردم بستر تولید اشتغال و توقیت معیشت است.

مهمترین عناوین خبری

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره):

تقویت توانمندی های مردم بستر تولید اشتغال است

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با تاکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ کار، گفت: تقویت توانمند های مردم بستر تولید اشتغال و توقیت معیشت است.

نماینده ولی فقیه در لرستان:

تلاش برای رفع محرومیت بالاترین نوع خدمت است

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، خدمت به محرومان را بالاترین نوع خدمت دانست و گفت: رضای خداوند در گره گشایی از مشکلات مردم بویژه در مناطق محروم است.

برگزاری جشن ولادت باسعادت حضرت معصومه در شهرستان الیگودرز

خبرگزاری شبستان: جشن ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان الیگودرز، در روستای خمه شهرستان الیگودرز برگزار شد.

افتتاحیه برنامه های دهه کرامت کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان

خبرگزاری شبستان: برنامه های دهه کرامت کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با برگزاری همایش گوهر علم و عفاف در شهرستان الیگودرز آغاز شد.

طرح آبرسانی به ۲۰ روستای لرستان به بهره برداری رسید

خبرگزاری شبستان: همزمان با افتتاح طرح آبرسانی به ۸۰۰ روستای کشور، امروز ۲۰ روستای لرستان از نعمت آب شرب بهره مند شد.

کم آبی، کوبه ای بر طبل بیکاری

خبرگزاری شبستان:کم آبی و خشکسالی، در مناطق محروم بر طبل بیکاری می کوبد و روستائیان را به مهاجرت و شهر نشینی ترغیب می کند.

امت مسلمان در برابر کمبودها، حوادث و مصائب صبر داشته باشند

خبرگزاری شبستان: شهید هادیان، در وصیت نامه خود وحدت را راه نجات اسلام دانسته و سفارش کرده است: وصیت من به امت این است که استقامت و صبر و پایداری در مقابل حوادث، مصائب و کمبودها را داشته باشند.

شناسایی و تقویت استعدادها مهم ترین رویکرد آموزش فنی و حرفه ای است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، تقویت توانایی افراد را زمینه اشتغال و تقویت اقتصاد خواند و گفت: دوره های آموزشی این نهاد با رویکرد تقویت و شناسایی استعداد ها انجام می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم مجموعه «ماه وماهی» علیرضا بدیع

خبرگزاری شبستان: چاپ دوم مجموعه غزل «ماه و ماهی» سروده «علیرضا بدیع» را انتشارات «چشمه» چاپ کرده است.

«بانوی کرامت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «بانوی کرامت» نوشته حجت‌الاسلام «صادق طالبی مازندرانی» همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ع) برای چهارمین بار از سوی انتشارات ...

مجموعه اشعار «حسین منزوی » در نگاه

خبرگزاری شبستان: مجموعه اشعار زنده یاد«حسین منزوی» شاعر نام آشنای معاصر را موسسه انتشارات «نگاه» تجدید چاپ کرده است.

رمانی تاریخی برای نوجوانان در«برادر خوانده»

خبرگزاری شبستان:«برادر خوانده » رمان تاریخی «محمود مهدوی» برای گروه سنی نوجوان است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

دهمین شمارۀ میراث علمی اسلام و ایران

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دهم نشریۀ میراث علمی اسلام و ایران (دوفصلنامـۀ تاریـخ علوم و فناوری دورۀ اسلامی- سال پنجم، شمـارۀ دوم، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به ...

بیشتر