خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

الاثنين ٤ شوّال ١٤٣٩

Monday, June 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سومین جلسه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان برگزار شد

خبرگزاری شبستان: سومین جلسه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان، امروز (۲۸ خرداد) با حضور اعضای ستاد اوقات فراغت در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار شد.

مهمترین عناوین خبری

سومین جلسه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان برگزار شد

خبرگزاری شبستان: سومین جلسه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان، امروز (۲۸ خرداد) با حضور اعضای ستاد اوقات فراغت در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار شد.

بخشش محکوم به قصاص در چند قدمی چوبه دار/ چهارمین بازگشت به زندگی از ابتدای امسال در گلستان

خبرگزاری شبستان: معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان از بخشش محکوم به قصاص خبر داد و گفت: این محکوم به قصاص، ۴ سال قبل در یک نزاع دسته جمعی و به علت کنترل نکردن خشم، یک نفر را به قتل رسانده بود.

مدیرکل کمیته امداد گلستان خبر داد:

جمع‌آوری بیش از ۷ میلیارد تومان زکات فطره در استان گلستان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: گلستانی‌ها ماه رمضان امسال بیش از هفت میلیارد تومان زکات فطریه پرداخت کردند.

مدیرعامل آب منطقه ای گلستان:

۲۵ درصد سدهای استان آبگیری شده است

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل آب منطقه ای گلستان گفت: سال گذشته در این برهه از زمان ۳۲ درصد سدهای استان آبگیری شده بود که در حال حاضر این میزان ۲۵ درصد است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان:

تخصیص ۶۰ درصد اعتبارات بیابان به استان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: امسال ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با بیابان زایی به استان مصوب شد که تاکنون ۶۰ درصد آن تخصیص یافته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان:

۱۶ هزار حلقه چاه غیرمجاز در استان وجود دارد

خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: در استان ۱۶ هزار حلقه چاه غیرمجاز وجود دارد که منابع آب زیرزمینی را برای کشت برنج، برداشت می کند.

از سوی کانون فرهنگی هنری والفجر مسجد بلال حبشی؛

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی دوستی با نهج البلاغه اعلام شدند

خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری والفجر مسجد بلال حبشی کوی مولوی گرگان برگزیدگان مسابقه کتابخوانی دوستی با نهج البلاغه را اعلام کرد.

در یک طرح ابتکاری؛

تشکیل واحد کنترل دادخواست در محاکم بدوی سراسر گلستان

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری گلستان از تشکیل واحد کنترل دادخواست در محاکم بدوی سراسر استان خبر داد و گفت: با تشکیل این واحد، فرآیند رسیدگی به پرونده‌ها در محاکم گلستان باز هم کوتاه تر می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

ویژه‌نامۀ شبه‌قاره ـ شمارۀ ۷

خبرگزاری شبستان: هفتمین شمارۀ مجلۀ شبه‌قاره، از مجموعۀ ویژه‌نامه‌های نامۀ فرهنگستان، به دبیری دکتر «محمدرضا نصیری»، عضو وابستۀ فرهنگستان و مدیر گروه ...

تجدید چاپ زودهنگام مجموعه شعر «سالیان»

خبرگزاری شبستان:دومین مجموعه شعر غزلسرای جوان «سجاد سامانی»، در کمتر از یک ماه پس از انتشار به چاپ دوم رسید.

«بمب کلاغی و دار و دسته‌دارعلی»

خبرگزاری شبستان: پایان ماجرای دارودسته دارعلی در «بمب کلاغی» اثر اکبر صحرایی را در انتشارات سوره مهر چاپ کرده است.

«پدرو پارامو» با ترجمه «کاوه میرعباسی»

خبرگزاری شبستان:«پدرو پارامو» اثر«خوآن رولفو» با ترجمه «کاوه میرعباسی» را نشر «ماهی» چاپ کرده است.

«هر روز يك قدم نزديك‌تر»

خبرگزاری شبستان: کتاب «هر روز يك قدم نزديك‌تر» اثر«اروین يالوم د» و« جینی الکین» با ترجمه «ایمان صحاف قانع» را نشر قطره چاپ کرده است.

بیشتر