خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٤ ذو القعدة ١٤٣٨

Friday, July 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

تحلیل و یادداشت سرویس

بیشتر

راهیابی ۱۱ اثر انیمیشنی به بخش رقابتی جشنواره پویانمایی رضوی/ رشد ۳۲ درصدی ارسال آثار

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: از ٤٥ فیلم رسیده به دبیرخانه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی پس از داوری اولیه، ١١ اثر انیمیشنی به بخش رقابتی جشنواره راه یافت.

مهمترین عناوین خبری

دبیرخانه جشنواره پویانمایی حامی هنرمندان باشد

خبرگزاری شبستان: عضوهیئت داوران نهمین جشنواره پویانمایی رضوی، گفت: پیشنهاد می شود دبیرخانه اصلی جشنواره که در مشهد است پشتیبان فیلمسازان باشد چرا که اگر پشتیبانی ها صورت گیرد قطعا جشنواره در سال های آینده بهتر خواهد شد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان های بندرترکمن و گمیشان:

۱۱ هزار واحد مسکونی نیاز به مقاوم سازی دارد/ هویت و فرهنگ قوم ترکمن در اجرای طرح هادی حفظ می شود

خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد مسکن شهرستان های بندرترکمن و گمیشان گفت: قریب به ۱۱ هزار واحد مسکونی کم دوام و بی دوام در شهرستان گمیشان موجود است که نیاز به مقاوم سازی دارند.

راهیابی ۱۱ اثر انیمیشنی به بخش رقابتی جشنواره پویانمایی رضوی/ رشد ۳۲ درصدی ارسال آثار

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: از ٤٥ فیلم رسیده به دبیرخانه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی پس از داوری اولیه، ١١ اثر انیمیشنی به بخش رقابتی جشنواره راه یافت.

قرائت پیام وزیر در اختتامیه نهمین جشنواره سراسری پویانمایی رضوی در گلستان

خبرگزاری شبستان: نهمین جشنواره سراسری پویانمایی رضوی، شب گذشته (۴ مرداد) با قرائت پیام وزیر به کار خود در گلستان پایان داد.

نتایج هیئت داوران جشنواره پویا نمایی رضوی اعلام شد

خبرگزاری شبستان: نتایج هیئت داوران نهمین جشنواره پویانمایی رضوی در استان گلستان اعلام شد.

جشنواره رضوی نیازمند آسیب شناسی است

خبرگزاری شبستان: فیلمنامه نویس نهمین دوره جشنواره پویا نمایی رضوی گفت: جشنواره رضوی در تمامی بخش ها به شدت نیازمند آسیب شناسی است و باید سال های گذشته را مورد بررسی قرار دهد.

جشنواره رضوی باید فضای تعاملی را ایجاد کند

خبرگزاری شبستان: تولید کننده و فیلمنامه نویس نهمین دوره جشنواره پویانمایی رضوی گفت: جشنواره پویانمایی رضوی باید فضایی را ایجاد کند تا تعامل خوبی بین مخاطبین، هنرمندا ن و اساتید به وجود آید و اگر این اتفاق رخ ندهد این جشنواره با ضعف مواجه خواهد شد.

فیلمنامه های جشنواره رضوی در حد یک ایده بوده است

خبرگزاری شبستان: فیلمنامه نویس نهمین دوره جشنواره پویانمایی رضوی با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره فیلمنامه ها در حد یک ایده بوده است، گفت: ساخت انیمیشن از قابلیت بسیار بالایی برخوردار است که این قابلیت ها باید در نظر گرفته شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر