خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶

السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩

Saturday, September 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

همایش «آبروی کوچه ها افتخار محله» در شهرکرد برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: همایش «آبروی کوچه ها افتخار محله» با محوریت طلبه شهید علیرضا درعلی و به همت کانون فرهنگی هنری شهید چمران در شهرکرد برگزار می شود.

مهمترین عناوین خبری

به همت کانون فرهنگی هنری نور نبوی؛

همایش شیرخوارگان حسینی در مسجد سید الشهدا(ع) خوی برگزار شد

خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری نور نبوی روستای خوی گفت: همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور و به همت اعضای کانون فرعنگی هنری نور نبوی امروز در مسجد سید الشهدا (ع) روستای خوی برگزار شد.

فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد مرور دوران دفاع مقدس را در این ایام را مؤثر دانست و اظهار کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت دوران دفاع مقدس در جامعه نهادینه شود.

همایش «آبروی کوچه ها افتخار محله» در شهرکرد برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: همایش «آبروی کوچه ها افتخار محله» با محوریت طلبه شهید علیرضا درعلی و به همت کانون فرهنگی هنری شهید چمران در شهرکرد برگزار می شود.

برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری اعلام شد

خبرگزاری شبستان: برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره تئاتر با حضور مسئولان کشوری و استانی در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد اعلام شد.

اعلام دومین جشنواره ملی «باب الهدی» در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری شبستان: مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری دومین جشنواره ملی «باب الهدی» در استان خبر داد و گفت: این جشنواره به مناسبت گرامیداشت مقام حضرت امام هادی (ع) برگزار می شود.

فعالیت بیش از یک هزار مبلغ و مبلغه همزمان با دهه اول محرم در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری شبستان: کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از فعالیت یک هزار و ۱۰۰ مبلغ و مبلغه در این استان خبر داد و گفت: فعالیت های تبلیغی نیاز به حمایت بیشتر دارد.

اعلام فراخوان مقاله چهارمین همایش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی در شهرکرد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان مقاله چهارمین همایش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی در استان خبر داد و گفت: این مقاله ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

بازنشستگان سرمایه های ارزشمند جامعه هستند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری، بازنشستگان را سرمایه های ارزشمند جامعه دانست و گفت: سازمان تامین اجتماعی خدمات شایانی در حوزه بازنشستگان و مستمری بگیران انجام داده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم «جامعه‌شناسی هنر» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب «جامعه‌شناسی هنر؛ شيوه‌های ديدن» که در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات ترجمه شده است برای نوبت دوم از سوی نشر نی منتشر شد.

«شعرتر و سیم و زر» کتابی از«علیرضا جعفری» و« مهدی شفیعیان»

خبرگزاری شبستان: کتاب «شعرتر و سیم و زر» اثر مشترک«علیرضا جعفری» و« مهدی شفیعیان» را موسسه نشر ققنوس چاپ کرده است.

مهارت هایی برای نقد در«جاده لغزنده است!»

خبرگزاری شبستان:جلد پانزدهم مجموعه فعالان فرهنگی با عنوان،«جاده لغزنده است!» مهارت هایی برای نقد اثر «رامین تبرایی» به همت انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و ...

«مبانی و الزامات اقتصاد مقاومتی در آموزه‌های دین» اثر«مهری قبادی قوردلار»

خبرگزاری شبستان:«مبانی و الزامات اقتصاد مقاومتی در آموزه‌های دین» اثر«مهری قبادی قوردلار» رانشر بوستان کتاب چاپ کرده است.

«قرآن در اسلام» اثر«علامه طباطبایی» کتابی که توصیه می شود، بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب قرآن در اسلام اثر ماندگارعلامه طباطبایی(ره) را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر