خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

الأربعاء ٣ ربيع الثاني ١٤٤٠

Wednesday, December 12, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در قالب هنر ارائه شود

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تقویت فعالیت های هنری در کانون ها، گفت: انتظار می رود فعالان کانون های مساجد فعالیت های فرهنگی خود را صبغه هنری ارائه دهند.

مهمترین عناوین خبری

فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در قالب هنر ارائه شود

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تقویت فعالیت های هنری در کانون ها، گفت: انتظار می رود فعالان کانون های مساجد فعالیت های فرهنگی خود را صبغه هنری ارائه دهند.

استاندار چهارمحال و بختیاری:

آگاهی بخشی از رسالت های مهم دانشجویان است

استاندار چهارمحال و بختیاری آگاهی بخشی را از رسالت های مهم دانشجویان دانست و تصریح کرد: در برابر این نهضت آگاهی بخشی دانشجویان همیشه تاریک اندیشان بوده اند که می خواهند راه درست دانشجو و دانشگاه را سد کنند.

پیشرفت های انقلاب اسلامی شکست بزرگی برای دشمنان است

سفیر اسبق ایران در کشورهای مکزیک و استرالیا پیشرفت های انقلاب اسلامی ایران در این چهل سال را شکست بزرگی برای دشمنان خواند و ادامه داد: دشمنان از تمام توان و ظرفیت های خود برای مقابله با انقلاب استفاده کردند اما هر بار شاهد شکست خودشان بودند.

در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛

برگزاری طرح «بشارت» در بیش از یکصد کانون فرهنگی هنری مساجد

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه بیش از یکصد کانون فرهنگی هنری استان مجری طرح ۱۴۵۲ هستند گفت: این طرح ملی با همکاری ستاد عالی کانون های مساجد کشور برگزار می شود.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهادکشاورزی خبر داد

کمک ۵۰۰ میلیارد ریالی دولت به بخش کشاورزی

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهادکشاورزی از کمک ۵۰۰ میلیارد ریالی دولت به بخش کشاورزی در قالب ۱۷ مصوبه خبر داد و افزود: دولت در تصویب طرح های حمایت از کشاورزان به پرداخت کنندگان تسهیلات خسارتی در بخش کشاورزی سه سال مهلت داده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری:

تسهیلات ویژه ای به خسارت دیدگان سیل لردگان اختصاص یابد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: انتظار می رود سازمان مدیریت بحران با کارشناسی خسارت های وارده به تاسیسات زیربنایی شهرستان لردگان تسهیلات ویژه ای را برای جبران خسارت های وارده به مردم و مسئولین اختصاص دهد.

ارائه طرح های حمایتی از کشاورزان کشور

معاون وزیر کشور و رئیس ستاد مدیریت بحران از ارائه طرح های حمایتی از کشاورزان خسارت دیده خبر داد و گفت: پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی بلاعوض به کشاورزان بیمه شده به زودی تصویب می شود.

اعلام فراخوان نخستین جشنواره ملی «قلم و روستا» در چهارمحال و بختیاری

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان نخستین جشنواره ملی «قلم و روستا» در استان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف کشف استعدادهای درخشان بومی روستایی در حوزه نویسندگی برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

دوره دو جلدی «نظریه و نقد ادبی : درسنامه ای میان رشته ای»

دوره دو جلدی «نظریه و نقد ادبی : درسنامه ای میان رشته ای» اثر«حسین پاینده» را سمت چاپ کرده است.

چاپ ششم «خانه‌ی لهستانی‌‌ها» کتابی از«مرجان شیرمحمدی»

«خانه‌ی لهستانی‌‌ها» اثر«مرجان شیرمحمدی» است که نشر چشمه آن را روانه بازار نشر کرده است.

رومی (جلال‌الدین محمد) کتابی از «بهمن شکوهی»

رومی (جلال‌الدین محمد )اثر «بهمن شکوهی» با موضوع زندگی «مولوی» را موسسه نشر«نگاه» چاپ کرده است.

«پروین» اثر «بهزاد بهزادپور»

«پروین» عنوان نمایشنامه ای از«بهزاد بهزادپور» است که نشر«نیستان» آن را روانه بازار نشر کرده است.

«کتابخانه مخوف» کتابی« دن پابلوکی»

«کتابخانه مخوف»اثر«دن پابلوکی» با ترجمه «مهرداد مهدویان» را انتشارات «پیدایش» چاپ و روانه بازارنشرکرده است.

بیشتر