خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

نمایشگاه بزرگ کتاب در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه با حضور بیش از ۴۰۰ ناشر کشوری در محل دائمی نمایشگاه بین ‌المللی شهرکرد برگزار می شود.

مهمترین عناوین خبری

مردودی خواص جریان انقلاب اسلامی را متوقف نکرده است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی بسیاری از خواص مردود شدند اما جریان انقلاب متوقف نشده است و به مسیر خود ادامه می دهد.

فراخوان جشنواره ادبی «یلدا» در چهارمحال و بختیاری منتشر شد

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان از برگزاری جشنواره ادبی «یلدا» خبر داد و گفت: این جشنواره در ۲ بخش یلدا و آزاد با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در شهرستان فارسان برگزار می شود.

نمایشگاه بزرگ کتاب در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه با حضور بیش از ۴۰۰ ناشر کشوری در محل دائمی نمایشگاه بین ‌المللی شهرکرد برگزار می شود.

نشست انقلاب اسلامی به روایت هنر در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری نشست انقلاب اسلامی به روایت هنر در شهرکرد خبر داد و گفت: این نشست با همکاری سایر دستگاه های استان و با محوریت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار می شود.

برنامه های هنری فاخر خنثی کننده هجمه های دشمن است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری فاخر می توان در مصاف با جنگ نرم دشمن و خنثی کردن هجمه های آن پیروز میدان شد.

دستاوردهای انقلاب اسلامی هنرمندانه تبیین شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: انتظار می رود هنرمندان متعهد استان این دستاوردها را با ابزار هنر به شایستگی تبیین کنند.

به همت كانون انصار المهدی (عج)؛

مراسم روحبخش دعای علقمه در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر گوجان برگزار شد

مسئول کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (عج) شهر گوجان گفت: مراسم روحبخش دعای علقمه همراه با نماز امام زمان (عج) ویژه خواهران در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر گوجان برگزار شد.

فعالان مسجدی در خنثی سازی هجمه های دشمن منسجم باشند

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمن انسجام و اهتمام فعالان مسجدی در خنثی سازی این هجمه ها را موثر دانست.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«گزینه اشعار گروس عبدالملکیان»

«گزینه اشعار گروس عبدالملکیان» را انتشارات «مروارید» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«تکه پاره های من» کتاب بخوانیم

«تکه پاره های من» اثر«انعام کجه جی» با ترجمه« کریم پورزبید» را انتشارات «مروارید» چاپ کرده است.

«زن جنگلی» اثر« لسلی پی یرس»

«زن جنگلی» اثر« لسلی پی یرس» با ترجمه «الهه شمس نژاد» را انتشارات «مروارید» چاپ کرده است.

«هزار و یک شب» نجیب محفوظ را بخوانید

«هزار و یک شب» اثر«نجیب محفوظ » با ترجمه «عبدالرضا هوشنگ مهدوی»را انتشارات«مروارید» چاپ شده است.

«داستان‌های پریان» کتابی از«مایکل کلمن»

«داستان‌های پریان» کتابی از«مایکل کلمن» با ترجمه «محمود مزینانی» را انتشارات پیدایش چاپ کرده است.

بیشتر