خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

نماینده ستاد عالی کانون فرهنگی هنری مساجد کشور:

رقابت ۳۳ هزار نفر در سیزدهمین مسابقات قرآنی مدهامتان

نماینده ستاد عالی کانون فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: امروز در ۳۲ استان کشور ۳۳ هزار نفر در سیزدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان با یکدیگر به رقابت پرداختند که منتخبان این رقابت به مرحله کشوری راه می یابند.

مهمترین عناوین خبری

سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی «مدهامتان» در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی با بهره گیری از ابزارهای فرهنگی هنری با شرکت ۸۸۶ نفر از جوانان و نوجوانان این استان امروز پنج شنبه ۲ اسفند در شهرکرد برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:

قرآن به برکت انقلاب اسلامی به متن زندگی مردم وارد شده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: به برکت انقلاب اسلامی قرآن کریم از مهجوریت خارج شد و امروز در متن زندگی مردم قرار گرفته است.

نماینده ستاد عالی کانون فرهنگی هنری مساجد کشور:

رقابت ۳۳ هزار نفر در سیزدهمین مسابقات قرآنی مدهامتان

نماینده ستاد عالی کانون فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: امروز در ۳۲ استان کشور ۳۳ هزار نفر در سیزدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان با یکدیگر به رقابت پرداختند که منتخبان این رقابت به مرحله کشوری راه می یابند.

دادستان عمومی و انقلاب چهارمحال و بختیاری:

اقدامات مبارزه با مواد مخدر باید همه جانبه باشد

دادستان عمومی و انقلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انجام اقدامات مبارزه با مواد مخدر باید همه جانبه باشد، گفت: متاسفانه اخبارهایی از ورود مواد مخدر به دانشگاه ها به گوش می رسد که باید برنامه ریزی سریعی برای پیشگیری از این امر صورت گیرد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری:

​چهارمحال و بختیاری جزء استان های برتر کشور در مبارزه با مواد مخدر است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیش از ۲۵۰ خانه ورزش روستایی طی دو سال گذشته در استان راه اندازی شده است، گفت: چهارمحال و بختیاری جزء استان های برتر کشور در مبارزه با مواد مخدر است.

استاندار چهارمحال و بختیاری:

افزایش شاخص های توسعه ای چهارمحال و بختیاری نتیجه همدلی مسئولان است

استاندار چهارمحال و بختیاری افزایش شاخص های توسعه ای در استان را نتیجه هم افزایی و همدلی مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: با همکاری دستگاه های استان شاهد رشد فرهنگی و اجتماعی مردم استان در مبارزه با مواد مخدر هستیم.

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری خبر داد:

کسب ۱۴ رتبه در جشنواره های کشوری توسط دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری 

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری از کسب ۱۴ رتبه توسط دانشجویان این دانشگاه در جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی های کشور خبر داد و گفت: انجمن های علمی دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند.

همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی

مسابقه بزرگ کتابخوانی در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«پست سکولاریسم؛ دین، دولت و حوزه عمومی در غرب»

«پست سکولاریسم؛ دین، دولت و حوزه عمومی در غرب» اثر «آرمان زارعی» را نشر«نی» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«حواستون به پیرزن‌هایی که از تنهایی پوسیده‌ن باشه»

«حواستون به پیرزن‌هایی که از تنهایی پوسیده‌ن باشه» اثر«ماتئی ویستی‌یک» با ترجمه «محمد تمدنی» را نشر «ققنوس» چاپ کرده است.

«قانون، آزادی و اخلاق؛ درآمدی به فلسفه حقوق کیفری وعمومی»

«قانون، آزادی و اخلاق؛ درآمدی به فلسفه حقوق کیفری وعمومی» اثر«هربرت هارت»با ترجمه «محمد راسخ»با موضوع حقوق و علوم سیاسی را نشر نی روانه بازار کتاب ...

چاپ چهل وهفتم «جای خالی سلوچ» در بازار نشر

کتاب«جای خالی سلوچ» اثر«محمود دولت آبادی»برای چهل و هفتمین بار به همت نشر چشمه به بازار کتاب رفت.

«پنج گفتار؛در زمان و زندگانی فردوسی»

چاپ نخست«پنج گفتار؛در زمان و زندگانی فردوسی» اثر«مهدی سیدی» با موضوع ادبیات کلاسیک فارسی را نشر «نی» چاپ کرده است.

بیشتر