خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٧ شعبان ١٤٣٩

Monday, April 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

ارتقای هفت پله ای رتبه استان کرمانشاه در زمینه زیرساخت های ارتباطی

خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات، با اشاره به ارتقای هفت پله ای رتبه استان کرمانشاه در زمینه زیرساخت های ارتباطی قبل از بحران زلزله، گفت: کرمانشاه قبلا دارای رتبه ۲۲ بود که هفت پله در حال حاضر ارتقا یافته است.

مهمترین عناوین خبری

مصوبات كميسيون ماده ۵ محرمانه نيست/ به مشاورين با تخصص و تعهد نياز داريم

خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگي امور عمراني استانداري کرمانشاه، گفت: نبايد مردم را از نتايج مصوبات كميسيون ماده ۵ محروم كنيم.

رضایتمندی مردم از اقدامات دولت در حوزه سلامت

خبرگزاری شبستان: معاون سياسي و امنيتي استانداري، گفت: براي ارتقاي سلامت جامعه، همه ادارات، سازمان ها و دستگاه هاي استان بايد بسيج شوند.

مرز سومار به فیبر نوری نیاز دارد

خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: عراق درصدد رسمی کردن مرز شوشمی است، مرز سومار به فیبر نوری نیاز دارد و رفع نقاط کور از انتظارات ماست.

ارتقای هفت پله ای رتبه استان کرمانشاه در زمینه زیرساخت های ارتباطی

خبرگزاری شبستان: وزیر ارتباطات، با اشاره به ارتقای هفت پله ای رتبه استان کرمانشاه در زمینه زیرساخت های ارتباطی قبل از بحران زلزله، گفت: کرمانشاه قبلا دارای رتبه ۲۲ بود که هفت پله در حال حاضر ارتقا یافته است.

دشمن تحمل قدرت فزاینده ایران در منطقه را ندارد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: ایران تنها کشوری است که با عزت و اقتدار مقابل استکبار ایستاده و ابرقدرتی مانند آمریکا را فشل کرده است.

ارتش در اوج اقتدار و توان بازدارندگی قرار دارد

خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی نزاجا در غرب کشور، گفت: ارتش، با اقتدار کامل و بالاترین توان بازدارندگی در کنار سایر نیروهای مسلح، آمادگی مقابله با هرگونه تهدید منطقه ای، فرامنطقه ای و تکفیری را دارد.

اجرای باشکوه مراسم سان و رژه روز ارتش در کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: یگان های نمونه نیروهای مسلح در روز ارتش، به اجرای مراسم باشکوه سان و رژه در بزرگراه حضرت امام خمینی(ره) کرمانشاه پرداختند.

کانون های مساجد، مراکز تولید دین، اخلاق و انسانیت هستند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: سنگر بودن مسجد، تولید دین، اخلاق و انسانیت در کانون های مساجد، پمپاژ ملی و بین المللی دارد که می تواند انقلاب را در دنیا معرفی کند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«نفر هفتم» کتابی از «مرسده کسروی»

خبرگزاری شبستان:«نفر هفتم» اثر«مرسده کسروی» را انتشارات «نیستان» برای نخستین بار چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

«طبقه و قشربندی اجتماعی»کتاب شد

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «طبقه و قشربندی اجتماعی» اثر «رزماری کرامپتون» با موضوع جامعه شناسی را نشر« نی» چاپ کرده است.

«برخورد نزديك از نوع آخر و سرخ سوزان»

خبرگزاری شبستان:«برخورد نزديك از نوع آخر و سرخ سوزان» اثر«چیستا یثربی» را انتشارات «قطره» چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

سیر تحولات یك تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ در«پروانه وآتش»

خبرگزاری شبستان:پروانه و آتش (سیر تحولات یك تمثیل عرفانی در ادبیات ایران از حلاج تا حافظ) اثر نصرالله پور جوادی را «فرهنگ معاصر» چاپ کرده است.

«گمگشته دل - انتظار ظهور امام زمان عج»

خبرگزاری شبستان: «گمگشته دل - انتظار ظهور امام زمان عج» اثردکتر«مهدي خداميان آراني» را انتشارات «بهاردلها» چاپ کرده است.

بیشتر