خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

الجمعة ٩ رمضان ١٤٤٤

Friday, March 31, 2023

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

روحانی مسجد حضرت ابوالفضل العباس(ع) سرپل ذهاب:

پهن کردن سفره افطاری در مسجد حضرت ابوالفضل العباس (ع)سرپل ذهاب

حجت الاسلام آرمند، گفت: بمناسبت ماه مبارک رمضان به همت موکب شهید آرمان علی وردی، سفره افطاری ساده هر شب در مسجد حضرت ابوالفضل العباس (ع) شهرک جهاد سرپل ذهاب پهن می شود.

مهمترین عناوین خبری

معاون آموزش و پژوهش مرکز اسلامی استان کرمانشاه:

میان مسلمانان مشترکات بسیاری وجود دارد که می توانیم آنان را تقویت کنیم

حجت الاسلام سالمیان، گفت: میان مسلمانان مشترکات بسیاری وجود دارد که می توانیم آنان را تقویت کنیم؛ یکی از مهمات این اشتراکات روزه است، به تعبیری یک سری از محرمات و واجبات در میان مذاهب اسلامی مشترک است که می تواند نقاط وحدت آفرین باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

برگزرای جشن های ویژه میلاد امام حسن مجتبی (ع) در کرمانشاه/انس با قرآن انسان را از همه جهات ارتقاء می دهد

حجت الاسلام احمدی، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان جشن های ویژه میلاد امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود وتعدادی از نانوایی های استان نان را به صورت رایگان در مناطق حاشیه نشین در اختیار مردم قرار می دهند.

برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم ویژه خواهران دربقعه امامزاده سیده فاطمه(س) کرمانشاه

بمناسبت ماه پرفضیلت رمضان برای اولین بار مراسم جزء خوانی قرآن کریم ویژه خواهران با تلاوت قاریان خواهر دربقعه امامزاده سیده فاطمه(س) کرمانشاه در حال برگزاری است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه:

رمضان ماه خود سازی، تزکیه و تهذیب نفس است /برگزاری محفل قرآنی ویژه بانوان در کرمانشاه

سهیلی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان در شهر کرمانشاه یک محفل ویژه بانوان در بقعه سیده فاطمه(س) شهر کرمانشاه در حال برگزاری است.

مدیر کانون قمر بنی هاشم( ع) سراب شهرستان هرسین:

برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم در بهار قرآن

بندگی زاده ،گفت: بمناسبت ماه مبارک پر فضیلت رمضان مراسم جز خوانی قرآن کریم توسط کانون قمر بنی هاشم( ع) سراب شهرستان با حضور جوانان روزه دار در حال برگزاری است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه:

برپایی مراسم جزءخوانی قرآن در کانون های مساجد کرمانشاه

حجت الاسلام کلات پور،گفت:یکی از برنامه‌های شاخص کانون‌های فرهنگی مساجد استان در ایام ماه مبارک رمضان برپایی مراسم جزخوانی است که هر روز پس از نماز مغرب و عشاء در حال برگزاری است.

برگزار می شود؛

برپایی روزانه محفل جزء خوانی قرآن در بقعه احمد ابن اسحاق (ره) سرپل ذهاب

بمناسبت ماه مبارک رمضان هر روز محفل جزء خوانی قرآن در بقعه احمد ابن اسحاق (ره) سرپل ذهاب با حضور روزه داران برگزار می شود.

برنامه جزء خوانی قرآن کریم در حسینه شهدای کرمانشاه برگزار می شود

بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه جزء خوانی قرآن کریم با حضور قاریان و مرتلین برجسته استان در حسینه شهدای کرمانشاه در حال برگزاری است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شهدای دفاع مقدس در روز ۸ دی

دفاع مقدس گنجینه‌ای از ایستادگی، استقامت و ازخودگذشتگی مردان و زنان غیرتمند و متعهد ایران در برابر حمله ناجوانمردانه دشمن به این مرزوبوم است.

با نگاهی به کتاب «حمزه»/

داستان شهیدی که جهاد را وظیفه خود می دانست

شهید محمد حسین حمزه فعالیت های جهادی را وظیفه خود می دانست و اعتقاد داشت که این گونه فعالیت ها باید با قدرت انجام شود.

نگاهی به کتاب«نور نیایش»/

امام سجاد(ع) رسالت خویش را با «دعا» تداوم بخشیدند/ مبارزات امام سجاد(ع) بیشتر فرهنگی بود

امامت امام سجاد(ع) با جانسوزترین روز در تاریخ شیعه یعنی عاشورا آغاز شد، با زخم های بی امان بر پیکره اسلام بر اثر قیام های گوناگون شیعیان و ظلم بی ...

کتاب های جدید با موضوع انقلاب اسلامی معرفی می شود

مجموعه نشست‌های رونمایی از کتاب‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی، با عنوان «خیابان انقلاب» به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

نگاهی به کتاب«نسخه محرمانه»/

«نسخه محرمانه» مجموعه با حیایی است/ اشعاری عاشقانه و سیاسی اما نجیب

شاعر «نسخه محرمانه»با تعریف عشق در مدارهای دینی و توجه به مضامین انسانی بدون پرده دری جذابیت اشعار عاشقانه را حفظ کرده است.

بیشتر