خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩

Sunday, January 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

در راستای توسعه مناطق روستایی انجام گرفته است؛

از تصویب لایحه دو فوریتی اشتغال روستاییان تا پرداخت تسهیلات کم بهره به مناطق مرزی

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور، به تقدیم لایحه دو فوریتی اشتغال روستایی به مجلس اشاره کرد و گفت: بر اساس تصویب این لایحه سهم هر استانی مشخص شد که برای کرمانشاه ۵۰۰ میلیارد تومان بود.

مهمترین عناوین خبری

دستگیری تعدادی از متهمان قتل چهار زن در کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از دستگیری تعدادی از متهمانی که در قتل چهار زن کرمانشاهی در "باغ فردوس" دست داشته اند، خبرداد.

در راستای توسعه مناطق روستایی انجام گرفته است؛

از تصویب لایحه دو فوریتی اشتغال روستاییان تا پرداخت تسهیلات کم بهره به مناطق مرزی

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور، به تقدیم لایحه دو فوریتی اشتغال روستایی به مجلس اشاره کرد و گفت: بر اساس تصویب این لایحه سهم هر استانی مشخص شد که برای کرمانشاه ۵۰۰ میلیارد تومان بود.

پیشرفت های ایران اسلامی صدای قدرت های جهان را درآورده است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: طبق فرمایش رهبری، دشمنان اسلام سعی دارند با سکوت مسائل جهان اسلام را محو کنند و این توطئه آنهاست.

الگوی ممتاز رهبری از دستاوردهای بزرگ انقلاب است

خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، از ایران به عنوان تنها جزیره ثبات و امنیت در خاورمیانه یاد کرد و گفت: اقتدار و امنیت ایران به واسطه رهبری و مدیریتی است که در این کشور صورت می گیرد و در دنیا نظیر ندارد.

پرداخت تسهیلات بلاعوض مسکن به مددجویان بهزیستی مناطق زلزله زده

خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد بازسازی مسکن مناطق زلزله‌ زده در سازمان بهزیستی کشور، گفت: با همکاری و طبق تفاهم نامه بهزیستی با سازمان بسیج سازندگی واحدهای تخریب شده مددجویان بازسازی می شود.

عیدی مددجویان کمیته امداد زلزله زده دو برابر می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور، گفت: این نهاد حمایتی سعی دارد از طریق جمع آوری کمک های مردمی نیز برای ساخت مسکن مددجویان اقدام کند.

لزوم ورود جدی سازمان های مردم نهاد برای نقش آفرینی در ساماندهی کودکان کار و خیابانی

خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه خواستار اتخاذ تدبیر جدی، اهتمام جمعی با اندیشه جهادی درخصوص آسیب های اجتماعی شد.

مسکن تمامی مددجویان زلزله زده اخیر بازسازی می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با بیان اینکه روند پرداخت تسهیلات به مددجویان برای ساخت مسکن سرعت خواهد گرفت، گفت: تا پایان امسال ساخت و سازهای تمام واحدها آغاز می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ ۱۵ فصلنامۀ نقد کتاب هنر

خبرگزاری شبستان:تازه ترین شماره فصلنامۀ نقد کتاب هنر (سال چهارم، شمارۀ ۱۵، پاییز ۱۳۹۶) به صاحب امتیازی مؤسسۀ خانۀ کتاب منتشر شد.

«پيش‌پرده و پيش‌پرده‌خواني در ايران»

خبرگزاری شبستان:«پيش‌پرده و پيش‌پرده‌خواني در ايران»اثر«عباس بهارلو»را انتشارات «قطره» چاپ کرده است.

«حمایت از هیچ» کتابی از «هارتموت لانگه»

خبرگزاری شبستان:«حمایت از هیچ» کتابی از «هارتموت لانگه» با ترجمه «محمد حسینی زاد» را انتشارات «چشمه» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«رفاقت کودکانه با سازهای ایرانی»

خبرگزاری شبستان:کتاب«رفاقت با سازهای ایرانی» به منظور آشنا کردن کودکان و نوجوانان با سازهای مناطق گوناگون ایران نوشته شده است. این کتاب به همراه لوح ...

قیام جنگل در دل رمان «گلیداد»

خبرگزاری شبستان:رمان «گیلداد» نوشته «حسن قلی پور» که به ماجرای قیام «میرزاکوچک خان جنگلی» می‌پردازد از سوی «سوره مهر» منتشر شد.

بیشتر