خبرگزاری شبستان

شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵

السبت ٢٨ جمادى الأولى ١٤٣٨

Saturday, February 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

حفظ منابع طبیعی نیاز به مدیریت جامع و فرهنگ سازی دارد

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حفظ منابع طبیعی به نحو شایسته، نیازمند مدیریتی جامع به همراه فرهنگ سازی صحیح است.

مهمترین عناوین خبری

حفظ منابع طبیعی نیاز به مدیریت جامع و فرهنگ سازی دارد

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حفظ منابع طبیعی به نحو شایسته، نیازمند مدیریتی جامع به همراه فرهنگ سازی صحیح است.

نگاه دولت به اقوام و مذاهب یکسان و برابر است

خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به اقوام و مذاهب یکسان، توام با قانون، برابری و برادری می باشد.

کنفرانس انتفاضه مُهر تأییدی بر زنده بودن فلسطین و جریان مقاومت/دنیا بداند فلسطین مدافع دارد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: یکی از سیاست های آمریکا، انگلیس و اسرائیل اختلاف افکنی قومی بین شیعه و سنی بوده و هم چنان ادامه دارد.

کشف ۲۳ تن شیرخشک غیربهداشتی در دالاهو

خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف ۲۳ تن شیرخشک غیربهداشتی خبر داد و گفت: مقصد این محموله یکی از کارخانجات استان اصفهان بوده است.

مصالحه ۷۰ درصدي پرونده‌هاي ارجاعي به مراکز مشاوره پليس هرسین

خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي شهرستان هرسین، از مصالحه ۷۰ درصدي پرونده‌هاي ارجاعي به مراکز مشاوره پليس در اين شهرستان خبر داد.

ارتقاء احساس امنيت، وظیفه مشترک پليس و دستگاه قضائی

خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامي شهرستان گيلانغرب، خدمت به مردم و ارتقای احساس امنيت را از وظايف مشترک پليس و دستگاه قضائی عنوان کرد و گفت: با افزایش میزان تعاملات بین دو دستگاه، در امر خدمت رساني به مردم موفق تر خواهيم بود.

استقرار ۴۰ پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری در استان کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه،گفت: امسال مقرر شده جشن نیکوکاری همراه با کاهش پایگاه ها انجام گیرد به طوری که به ازای ۵ هزار نفر یک پایگاه مستقر خواهد بود.

مطالعات آمایشی نوعی سرمایه گذاری در استان کرمانشاه است

خبرگزاری شبستان: رئیس برنامه و بودجه استانداری کرمانشاه، گفت: سند آمایشی به عنوان یک سند راهبردی بلندمدت افق های برنامه ریزی بیش از ۲۰سال را نشان می دهد و بر اساس این طرح ظرفیت ها و پتانسیل استانی شناخته خواهد شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

گزیده شعر معاصر ایران به زبان انگلیسی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:ترجمه انگلیسی گزیده شعر معاصر ایران با ترجمه دکتر عزیز مهدی توسط انتشارات« روپا »منتشر شد.

ویرایش جدید کتاب «فلسطین» از منظر حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی)

خبرگزاری شبستان: ویرایش جدید کتاب «فلسطین» از منظر حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) همراه با دو نسخه کامل انگلیسی و عربی به همت نشر ...

«شب عيد ميلاد در خانه‌ي كوپي يللو» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:«شب عيد ميلاد در خانه‌ي كوپي يللو» اثر« ادواردو د فیلیپو» با ترجمه و پیسین گفتاری«رضا قیصریه» است که نشر« قطره» آن را منتشر کرده است.

«سینمای طبیعی»اثر «جانی چلاتی» با ترجمه «تارا کابلی»

خبرگزاری شبستان:«سینمای طبیعی»اثر «جانی چلاتی» با ترجمه« تارا کابلی» با موضوع ادبیات جهان را نشر« نی» چاپ کرده است.

در شماره جدید نشریه مهر بررسی شد/ نگاهی به نقش نشریه مهر ترجمه در انتقال فرهنگ

خبرگزاری شبستان:دویست و پنجاه و نهمین شماره مجله مهر به کنکاش نقش آژانس‌های ادبی ترجمه در انتقال فرهنگ پرداخته است.

بیشتر