خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨

Sunday, May 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مساجد کرمانشاه با ربیع القرآن به استقبال رمضان رفتند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، گفت: کانون های مساجد شهری و روستایی استان کرمانشاه آغاز ماه مبارک رمضان را با اجرای هر چه با شکوه تر برنامه های قرآنی آغاز کردند.

مهمترین عناوین خبری

آغاز طرح گشت مشترک نظارت بر بازار ایام ماه مبارک رمضان

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه طرح گشت مشترک نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان آغاز شده است، گفت: هدف از اجرای این طرح حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

روزه داری در ماه رمضان قلب ها را پاک می سازد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان گیلانغرب، گفت: روزه دار با بردباری و صبری که به واسطه روزه به دست می آورد می تواند به ریسمان الهی چنگ زند و از آن برای رسیدن به سعادت استفاده کند.

نماز جمعه بیانگر مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: دشمنان نظام همواره نسبت به نماز جمعه حساسیت نشان داده و نماز جمعه برای نظام ما بیانگر مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مساجد کرمانشاه با ربیع القرآن به استقبال رمضان رفتند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، گفت: کانون های مساجد شهری و روستایی استان کرمانشاه آغاز ماه مبارک رمضان را با اجرای هر چه با شکوه تر برنامه های قرآنی آغاز کردند.

رمضان فرصتی برای قرب الهی/مومنان در ماه رمضان مستجاب الدعوه هستند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه صدقه دادن در این ماه مبارک هفتاد نوع بلا را دور می کند، گفت: قرائت یک آیه از قرآن در این ماه ثواب ختم قرآن را دارد.

استان های شرق و غرب کشور طعم توسعه را نچشیده اند

خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق بازرگانی ایران، گفت: اگر ایران را عمودی به سه قسمت تقسیم کنیم استان های شرق و غرب کشور در عقب ماندگی کامل ماندند و طعم توسعه را نچشیده اند و توسعه در مرکز کشور بوده است و باید جبران مافات کنیم.

برای حرکت به سمت توسعه باید توازن در استان های کشور شکل بگیرد

خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه، گفت: تقویت کمک های فنی و اعتباری، تکمیل طرح های توسعه ای، احداث واحد های بزرگ و مادر و تقویت زیرساخت ها همچون احداث راه آهن از مواردی است می تواند موجب کاهش نرخ بیکاری در استان کرمانشاه شود.

خطی مشی آمریکا ناامنی در منطقه است/اقتصاد مقاومتی راه حل برطرف کردن مشکلات

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه به امضای سند ۲۰۳۰ توسط دولت اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب فرمودند مجاز نیست این سند امضا شود انقلاب ما برای این بود که به این سندها عمل نکنیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«مردی از ناکجا» به کتابفروشی‌ها رفت

خبرگزاری شبستان:کتاب «مردی از ناکجا» نوشته الکساندر همن با ترجمه لیلا نصیری ها به تازگی از سوی انتشارات افق چاپ شده است.

رمضانیه‌های سوره مهر/هفتاد نجوا از مفاتیح الجنان در کنار دو اثر پژوهشی درباب ماه مبارک رمضان

خبرگزاری شبستان:کتاب «کوچه آسمان» ترجمه منتخبی از هفتاد نجوا از مفاتیح الجنان در کنار دو کتاب «منتخبی از خاطره‌ها و عکس‌های سفره‌های افطاری» و ...

«بابانظر» با پنجاه و چهارمین چاپ

خبرگزاری شبستان:کتاب «بابانظر»؛ خاطرات شهیدمحمدحسن نظرنژاد برای پنجاه و چهارمین بار توسط سوره مهر منتشر شد.

روزه با طعم کتاب۱/ «اخلاق روزه» امام موسی صدر را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «اخلاق روزه»شامل خطبه ها و پیام های دینی اثری از امام موسی صدر با ترجمه« عطاءالله افتخاری» می باشد که موسسه فرهنگی تحقیقاتی ...

«درآمدي بر علم رجال» اثر «آيت الله سيد ابوالقاسم خويي»

خبرگزاری شبستان: کتاب درآمدی بر علم رجال ترجمه و مقدمه «معجم رجال الحدیث» اثر آیت الله ابوالقاسم خویی با ترجمه «عبد الهادی فقهی زاده» را انتشارات ...

بیشتر