خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

الجمعة ١ المحرّم ١٤٣٩

Friday, September 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

اساس محرم، امر به معروف و نهی از منکر است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: اولویت کار مبلغان باید بر اساس امر به معروف و نهی از منکر باشد و برای تقویت و قوام شریعت بر آن اهتمام داشته باشند.

مهمترین عناوین خبری

ورزشکار المپیکی کرمانشاه مدال خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کرد

خبرگزاری شبستان: جودکار کرمانشاهی حائز رتبه سوم تیمی در المپیک ورزشی تابستانه ناشنوایان ترکیه، مدال و حکم ورزشی خود را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.

اساس محرم، امر به معروف و نهی از منکر است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: اولویت کار مبلغان باید بر اساس امر به معروف و نهی از منکر باشد و برای تقویت و قوام شریعت بر آن اهتمام داشته باشند.

توسعه تاب آوری عامل ارتقا سلامت اجتماعی

خبرگزاری شبستان: رئیس خانه تاب آوری ایران، گفت: برای ارتقا سلامت اجتماعی نیازمند توسعه تاب آوری هستیم و هر چقدر تاب آوری را توسعه دهیم سلامت اجتماعی ارتقاء می یابد.

طرح کرامت ۲ تحول چشمگیری در شهرک های دولت آباد و مهدیه به وجود آورده است

خبرگزاری شبستان: فرمانده حوزه ۹ امام جواد کرمانشاه، گفت: طرح کرامت ۲ خواسته مقام معظم رهبری است تا برنامه هایی که در مرکزیت کلان شهر ها برگزار می شد در شهرک های محروم حاشیه نشین نیز برگزار شود.

تدارک بیش از ۱۳۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در استان کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس کرمانشاه، گفت: باید فرهنگ دفاع مقدس را به نسل‌های آینده انتقال دهیم چون همین ارزش ها عامل بازدارنده ای در مقابل طمع و زیاده خواهی دشمنان است.

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

تشییع پیکر مطهر یک شهید گمنام در کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: همزمان با فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس پیکر مطهر یک شهید گمنام تازه تفحص شده در کرمانشاه تشییع و خاکسپاری می شود.

روابط عمومی دادسرای کرمانشاه تکذیب کرد:

قتل عام خانوادگی در اسلام آباد غرب ارتباطی با پرونده گلیم و گبه ندارد

خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی دادسرای کرمانشاه، اعلام کرد: طبق نتایج بررسی های اولیه، اختلافات خانوادگی عامل وقوع این حادثه فجیع بوده است.

برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم جامعه کار و تلاش کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، از برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم ویژه جامعه هدف کار و تلاش استان در رشته های مختلف خبر داد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم «جامعه‌شناسی هنر» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب «جامعه‌شناسی هنر؛ شيوه‌های ديدن» که در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات ترجمه شده است برای نوبت دوم از سوی نشر نی منتشر شد.

«شعرتر و سیم و زر» کتابی از«علیرضا جعفری» و« مهدی شفیعیان»

خبرگزاری شبستان: کتاب «شعرتر و سیم و زر» اثر مشترک«علیرضا جعفری» و« مهدی شفیعیان» را موسسه نشر ققنوس چاپ کرده است.

مهارت هایی برای نقد در«جاده لغزنده است!»

خبرگزاری شبستان:جلد پانزدهم مجموعه فعالان فرهنگی با عنوان،«جاده لغزنده است!» مهارت هایی برای نقد اثر «رامین تبرایی» به همت انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و ...

«مبانی و الزامات اقتصاد مقاومتی در آموزه‌های دین» اثر«مهری قبادی قوردلار»

خبرگزاری شبستان:«مبانی و الزامات اقتصاد مقاومتی در آموزه‌های دین» اثر«مهری قبادی قوردلار» رانشر بوستان کتاب چاپ کرده است.

«قرآن در اسلام» اثر«علامه طباطبایی» کتابی که توصیه می شود، بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب قرآن در اسلام اثر ماندگارعلامه طباطبایی(ره) را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر