خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٢٤ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, August 17, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

اسحاقی خبر داد:

راه اندازی مجتمع دیجیتال، سینمای سیار و بنیاد فرهنگی در شهر جبالبارز

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر جبالبارز مصوب شد که در راستای ارتقای کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی در این بخش، مجتمع دیجیتال، سینمای سیار و بنیاد فرهنگی و ادبی راه اندازی شود.

مهمترین عناوین خبری

اسحاقی خبر داد:

راه اندازی مجتمع دیجیتال، سینمای سیار و بنیاد فرهنگی در شهر جبالبارز

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر جبالبارز مصوب شد که در راستای ارتقای کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی در این بخش، مجتمع دیجیتال، سینمای سیار و بنیاد فرهنگی و ادبی راه اندازی شود.

تابلوی تمثال شهدا در بخش جبالبارز نصب می شود

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در شهر جبالبارز گفت: در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر جبالبارز تصویب شد که تمثال شهدای این بخش با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در بخش جبالبارز نصب شود.

دیدار با خانواده شهدا موجب افزایش انگیزه و ارتقای تعهد کاری می شود

خبرگزاری شبستان: فرماندار فاریاب با اشاره به اینکه شهدا جز دفاع از سرزمین خود و شهادت در راه خدا به چیز دیگری نمی اندیشیدند، گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب افزایش انگیزه و ارتقای تعهد کاری می شود.

ارتباط با افراد مشاور و مطالعه کتب معتبر، دو منبع مناسب برای تربیت فرزند است

خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر جیرفت با اشاره به اینکه تربیت فرزند را باید از سنین پایین مورد توجه قرار داد، گفت: همه والدین با ارتباط گیری با افراد مشاور متعهد دینی و همچنین مطالعه کتب معتبر، آگاهی خود را نسبت به تربیت فرزندان، بالا ببرند.

صالحی خبرداد:

اهدای ۵ هزار جلد کتاب توسط اداره کتابخانه های عمومی به زندان جیرفت

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت گفت: طی چند مقطع زمانی توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت از سال ۹۳ تاکنون بالغ بر ۵ هزار جلد کتاب به کتابخانه مشارکتی تربیت اداره زندان اختصاص داده شده است.

یادواره ۱۷۰ شهید دفاع مقدس بخش ساردوئیه برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش ساردوئیه گفت: اربعین ۳ شهید گمنام و یادواره ۱۷۰ شهید دفاع مقدس بخش ساردوئیه در (۲ شهریور) سالجاری در محل امامزاده سلطان سید احمد ساردوئیه برگزار می شود.

ترغیب نوجوان و جوانان به امر مطالعه، مصداق امر به معروف است

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت گفت: ترغیب نوجوانان و جوانان نسبت به امر مطالعه و حضور در کتابخانه خود نوعی امر به معروف است چراکه اگر این امر محقق شود، بسیاری از مسائل فردی و اجتماعی مرتفع می شود.

۵۳۵ نفر در طرح قرآنی ۱۴۵۱ جنوب کرمان شرکت کرده اند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان گفت: ۵۳۵ نفر در طرح ۱۴۵۱ جنوب کرمان شرکت کرده اند که این امر نشان از استقبال و رغبت مردم جهت شرکت در این برنامه قرآنی است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«خانه‌ی لهستانی‌‌ها» کتابی از«مرجان شیرمحمدی»

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم «خانه‌ی لهستانی‌‌ها» اثر«مرجان شیرمحمدی»را انتشارات «چشمه» چاپ کرده است.

«منظومه فکری آیت الله العظمی خامنه ای»(نظام بینشی، منشی و کنشی) کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «منظومه فکری آیت الله العظمی خامنه ای»(نظام بینشی، منشی و کنشی)، اثر «عبدالحسین خسروپناه»و جمعی از پژوهشگران به همت انتشارات ...

چاپ یازدهم، جلد نخست کتاب«ادب فنای مقربان»

خبرگزاری شبستان:چاپ یازدهم جلد نخست کتاب«ادب فنای مقربان» با موضوع شرح زیارت جامعه کبیره از مجموعه آثار حضرت آیت الله «جوادی آملی» را مرکز«نشربین ...

«واجب همیشگی» برداشت هایی کوتاه درباره نماز از آثار علامه شهید مرتضی مطهری

خبرگزاری شبستان: کتاب«واجب همیشگی» برداشت هایی کوتاه درباره نماز از آثار علامه شهید مرتضی مطهری نوشته «سعید فیاضی» را موسسه فرهنگی و انتشاراتی ستاد ...

«تاریخ کهن قلندریه» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب «تاریخ کهن قلندریه» نوشته‌ «احمد تارگون کارا مصطفی» را«مرضیه سلیمانی» به فارسی برگردانده است. این اثر پنجمین جلد از مجموعه‌ی ...

بیشتر