خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

تقویت روحیه بردباری موجب کاهش آسیب های اجتماعی و خانوادگی می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جیرفت با اشاره به اهمیت نهادینه شدن روحیه بردباری در جامعه گفت: چنانچه روحیه صبر و بردباری در جامعه نهادینه شود بسیاری از آسیب ها در سطح خانوادگی و اجتماعی کاهش پیدا می کند.

مهمترین عناوین خبری

تعهد و برنامه ریزی دو گام موثر جهت موفقیت در فعالیت های فرهنگی است

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در برنامه های فرهنگی، گفت: موفقیت در فعالیت های فرهنگی مستلزم برنامه ریزی و تعهد در انجام برنامه های فرهنگی است در غیر این صورت به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

اورژانس فاریاب با اعتبار  ۲ میلیارد تومان در سالجاری راه اندازی می شود

خبرگزاری شبستان: فرماندار فاریاب گفت: اورژانس شبانه روزی فاریاب با اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد تومان طبق نظر پیمانکار پروژه، ظرف شش ماه آینده ساخته می شود.

امسال؛

خانه عالم امامزاده سید ابوالقاسم قلعه گنج ساخته می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کهنوج گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده توسط اداره اوقاف و امور خیریه مقرر شد طرح جامع امامزاده سید ابوالقاسم قلعه گنج حداکثر در تابستان سالجاری آماده شود و در ادامه خانه عالم در محل امامزاده ساخته شود.

نمایشگاه های خطرسنجی در هفت شهرستان جنوبی کرمان برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: نمایشگاه های خطرسنج سکته های قلبی، مغزی و سرطان در پنج شهرستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به مناسبت هفته سلامت و همزمان با ۳۰۰ شهرستان در سراسر کشور افتتاح شده است.

مصوبات شورای سلامت فاریاب عملیاتی شود

خبرگزاری شبستان: فرماندار فاریاب ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه سلامت به لزوم برگزاری منظم جلسات اشاره کرده و گفت: شورای سلامت شهرستان باید به سمت اجرایی کردن مصوبات حرکت کرده و خروجی جلسات آن عملیاتی شود.

۶۹ هزار سفیر سلامت خانوار در حوزه بهداشت جنوب کرمان فعالیت دارند

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جیرفت گفت: ۶۹ هزار سفیر سلامت خانوار در حوزه معاونت بهداشت منطقه جنوب کرمان فعالیت دارند که بیش از ۳۰ هزار سفیر سلامت خانوار توسط تیم سلامت آموزش دیده اند.

برای اولین بار در فاریاب:

۴ مرکز جهت خرید گندم پیش بینی شده است

خبرگزاری شبستان: فرماندار فاریاب گفت: برای اولین بار در سالجاری ۴ مرکز جهت خرید گندم کشاورزان پیش بینی شده است که در طول دوره ۴۵ روزه، کار خرید گندم در سطح شهرستان را انجام می دهند.

بازدید سرزده فرماندار فاریاب از شبکه بهداشت و درمان

خبرگزاری شبستان: فرماندار فاریاب به منظور اطلاع از نحوه خدمات دهی مرکز بهداشت شهرستان و پایگاه اورژانس ۱۱۵ به مردم و ارزیابی نقاط قوت و ضعف، بطور سرزده از این اداره بازدید کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» به چاپ رسید

خبرگزاری شبستان:کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» پنجاه و نهمین کتاب گروه فقه و حقوق اسلامی پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه است که به قلم ...

نمایشگاه کتاب دری به سوی«باغ مخفی» می گشاید

خبرگزاری شبستان: باغ مخفی عنوان اثری «فرنسس هاجسون برنت» با ترجمه« آرزو احمی» است که نشر «پیدایش» آن را در نمایشگاه کتاب عرضه می کند.

«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری

خبرگزاری شبستان:«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری به کوشش سعید اشیری است که نشر ...

«درسهای پیامبر اعظم(ص)» کتابی شامل گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی شخصیّت و بعثت نبیّ مکرّم اسلام(ص)

خبرگزاری شبستان:«درسهای پیامبر اعظم(ص)» پیام رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دیدار با مسؤولین کشور به مناسبت مبعث پیامبر گرامی در سال ۱۳۷۶؛ استکه به صورت ...

«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را نشر بوستان کتاب چاپ کرده است.

بیشتر