خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶

الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩

Monday, October 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

دانشجویان مهندسی برق دانشگاه جیرفت در مجامع علمی داخلی و خارجی خوش درخشیدند

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه جیرف گفت: در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی دانشجویان گروه مهندسی برق توانسته اند موفقیت های چشمگیری را کسب کنند و در کنفرانس های متعدد داخلی و خارجی حائز رتبه برتر شوند.

مهمترین عناوین خبری

دانشجویان مهندسی برق دانشگاه جیرفت در مجامع علمی داخلی و خارجی خوش درخشیدند

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه جیرف گفت: در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی دانشجویان گروه مهندسی برق توانسته اند موفقیت های چشمگیری را کسب کنند و در کنفرانس های متعدد داخلی و خارجی حائز رتبه برتر شوند.

بسیج دانشجویی بازوی کمکی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت است

خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج دانشجویی جیرفت گفت: بسیج دانشجویی بازوی کمکی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت است چراکه تبیین گفتمان انقلاب اسلامی، ترویج روحیه انقلابی گری، در کنارِ دفاع از ارزش ها و بیداری در مقابله با جنگ نرم در دانشگاه انجام می شود.

تردد زائران اربعین جنوب کرمان فقط از مرز شلمچه انجام می شود

خبرگزاری شبستان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: مرز شلمچه برای تردد زائران جنوب استان کرمان در نظر گرفته شده است لذا هرگونه ثبت نام زائران جنوب کرمانی جهت اعزام به سایر مرزها غیر قانونی است.

«فلاح» شهردار فاریاب شد

خبرگزاری شبستان: طی حکمی توسط علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، مسلم بارخدا به عنوان شهردار جدید فاریاب انتخاب و از زحمات منصور میرزایی منش شهردار سابق فاریاب تقدیر شد.

سومین فراخوان پژوهشی «نوزده مهر» برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان گفت: سومین فراخوان پژوهشی نوزده مهر توسط ستاد عالی کانون های مساجد کشور با موضوع «تجهیز مسجد » و با هدف شناسایی استعدادها و رصد پژوهشگران هسته های پژوهش برگزار می شود.

تامین سلامت غذای مردم نیازمند همکاری همه سازمان ها و نهادها است

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: برای تأمین سلامت غذای مردم منطقه باید علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، نهادهای دیگر مانند سازمان جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و ... پای کار باشند و همکاری همه نهادها لازم است.

«کنترل فضای مجازی» یکی از راهکارهای افزایش صله رحم است

خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: خانواده ها باید برنامه ریزی و تلاش کنند ارتباط و صله رحم را بیشتر کنند و یکی از راهکارهای آن کنترل فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.

سرمایه گذاری در جنوب کرمان مستلزم امنیت فرهنگی و اقتصادی است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری کرمان با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی در منطقه، گفت: ایجاد سرمایه‌گذاری نیاز به امنیت فرهنگی و اقتصادی در جنوب دارد که به لطف خدا و تلاش مسئولین نظام این امر در حال تحقق است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«توصیه ها وهشدارها(اجتماعی)»کتابی ازحجت الاسلام «حميد کمالي اردکاني»

خبرگزاری شبستان:«توصیه ها وهشدارها(اجتماعی)»کتابی ازحجت الاسلام «حميد کمالي اردکاني» را انتشارات« بهار دلها» چاپ کرده است.

«خوشبختی اتفاقی نیست»

خبرگزاری شبستان: کتاب «خوشبختی اتفاقی نیست» کتابی از«هادی نیکدل» است که توصیه می شود آن را مطالعه کنید.

«آفریدگار جهان» کتابی برای علاقه مندان به آغاز مطالعه در باب خداشناسی

خبرگزاری شبستان: کتاب «آفریدگار جهان» اثر آیت الله مکارم شیرازی است که مطالعه آن به افرادی توصیه می شود که می خواهند مطالعه عمیقی در باب خداشناسی را ...

خاطرات خلبانی که با ۳۰۰۰ ساعت پرواز از آسمان کشور حراست کرد

خبرگزاری شبستان:کتاب «پرواز روی خاک»؛ خاطرات خلبان «منوچهرشیرآقایی» با مصاحبه و تدوین «سیدقاسم یاحسینی» به دوستداران کتاب معرفی می‌شود.

«عاشق همه عالم» اثر«علیرضا برازش»کتابی درترویج اصل دوستی

خبرگزاری شبستان:«عاشق همه عالم»اثر«علیرضا برازش»تلاشی در جهت ترویج اصل دوستی که نشر«امیرکبیر» آنرا چاپ کرده است.

بیشتر