خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩

Wednesday, August 15, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

نگاه سیاسی اجازه نمی دهد تعامل سازنده میان رسانه و اداره ها برقرار شود

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات جنوب کرمان گفت: ما در لایه های اداری افرادی را می بینیم که با نگاه سیاسی نمی گذارند تعامل میان رسانه ها و اداره ها برقرار شود که به این امر باید توجه جدی شود.

مهمترین عناوین خبری

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

هچ نهاد بین المللی، جمهوری اسلامی ایران را تحریم نکرده/امروز با خلأ اطلاع رسانی دقیق به مردم مواجه هستیم

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مسائل مهمی درباره اقتصاد کشور، سیاست های نادرست، حواشی استیضاح وزیر کار، تأخیر در معرفی استاندار کرمان و...بیان و تأکید کرد: وقت جراحی اقتصاد کشور، الان است.

در کارگروه سازگاری با کم آبی مصوب شد:

 جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان کرمان تشکیل شد

گزارش کارگروه سازگاری با کم آبی استان توسط کمیته فنی پیگیری می شود و همه اعضا موظف به همکاری با این کمیته هستند.

ضرورت تشکیل بانک اطلاعاتی اساتید مشاوره/ بعضی محتواها در آموزش حوزه خانواده با مبانی دینی مغایرت دارد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: باتوجه نبودِ فهرست اساتید جهت آموزش در حوزه خانواده و مشاوره، تشکیل بانک اطلاعاتی ضرورت دارد چراکه این امو موجب می شود بتوانیم از ظرفیت های استان استفاده کنیم.

بازخوانی گوشه ای از سالهای اسارت:

 محمدجواد حاضر به این معامله نمی شود / اسرا را با فرغون کف حمام می انداختند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به بخشی از آمار، حوادث و شکنجه های اسرای ایرانی در اردوگاه های عراقی اشاره و تصریح کرد: حدود ۵ هزار نفر از این آزادگان در سال های گذشته در اثر آثار شکنجه و زندان از دنیا رفتند.

خبرنگار از هیچ چیز جز خدا و خط قرمزی که باور و ایمان اوست نباید بترسد

شمشادی در خطاب به خبرنگاران تأکید کرد: در این راه از حرف حق و مستدل و از این و آن نترسید و از هیچ چیز جزء از خدا و خط قرمزی که باور و ایمان شماست، نترسید.

 سیاست های اقتصادی باید متناسب با شرایط کنونی تغییر کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: اکنون که در جنگ اقتصادی هستیم دولت باید سیاست های اقتصادی را متناسب با این جنگ تغییر دهد و هم تغییر در افراد و نیروهای جوان و همراه و هم در سیاست های اقتصادی داشته باشد.

شیعیان ساده لوح، یک گروه از مخالفان امام جواد علیه السلام بودند

یک کارشناس مذهبی  با اشاره به اینکه آن حضرت ۴ نوع مخالف داشت، اظهار داشت: یکی از مخالفین امام جواد علیه السلام، اقوام و خویشان آن حضرت و گروه دیگر، شیعیان ساده لوح بودند.

بگذارید خبرنگار حرفش را بزند؛ آب از آب تکان نمی خورد/اعتمادسازی جلوی فساد را می گیرد

غرقی در خطاب به مسئولین تأکید کرد: بگذارید خبرنگار حرفش را بزند، انتقادش را بکند و راهکار ارائه دهد؛ آب از آب تکان نمی خورد؛ آنقدر که خبرنگاران مشکلات را درک می کنند مسئولین درک نمی کنند زیرا با مردم بیشتر ارتباط دارند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«۶۳ داستان از زندگانی حضرت علی(ع)» حجت الاسلام هادي قطبي

خبرگزاری شبستان:«۶۳ داستان از زندگانی حضرت علی(ع)» حجت الاسلام هادي قطبي اثر«حجت الاسلام هادي قطبي» را انتشارات «بهار دلها »چاپ کرده است.

«مثل همیشه ای کاش» اثر داستانی درباره رشد شخصیت کودکان

کتاب «مثل همیشه ای کاش» نوشته «عزت الله الوندی» درباره به تعالی رسیدن و رشد شخصیت کودکان در قالب داستان است که به عزیزان کودک و نوجوان معرفی می‌شود.

«ساحل نيروانه؛ شرح سوتره دل (متن بودایی مهابانه) بر اساس تفسیرهای هندی و تبتی»

«ساحل نيروانه؛ شرح سوتره دل (متن بودایی مهابانه) بر اساس تفسیرهای هندی و تبتی» اثر«علیرضا شجاعی» را انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

کتاب های پرفروش تاریخ۱/ «رمز داوینچی» رمانی کارآگاهی و ماجرایی

خبرگزاری شبستان:«رمز داوینچی» اثری کارآگاهی و ماجرایی است، با تیراژ ۸۰ میلیون نسخه در فهرست پرتیراژترین‌ کتاب‌های تاریخ است مطالعه این رمان جذاب ...

تجدید چاپ«فاطمه علی است» درسالروز ازدواج این زوج آسمانی

کتاب «فاطمه علی است» اثر«علی قهرمانی»همزمان با اول ذی الحجه سالروز ازدواج امیرمومنان(ع) و به چاپ دوم رسید.

بیشتر