خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨

Monday, March 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

رئیس کل دادگستری استان کرمان تأکید کرد:

هیئت های نظارت بر انتخابات «شایسته گزینی» دواطلبین از همه ی جهات را مد نظر قرار دهند

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کرمان شایسته گزینی از همه ی جهات را بحث مهمی دانست و تأکید کرد: احراز صلاحیت ها و توانمندی های افراد برای تصدی مسئولیت باید لحاظ شود تا افرادی ورود پیدا نکنند که بعدها صلاحیت و توانایی آن پست را ندارند.

مهمترین عناوین خبری

بازدید ۳۵۰ هزار نفر در دوره اول سفرهای نوروزی از اماکن متبرکه کرمان

خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان خبر داد: ۳۵۰هزار زائر و گردشگر نوروزی در دور اول سفرهای نوروزی از اماکن متبرکه سراسر استان دیدن کردند.

تریبون دارها، مردم را برای شرکت در انتخابات تشویق کنند

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس گفت: تأکید داریم که نباید وارد فضای خصوصی زندگی آنها شد؛ رعایت حق الناس را نیز مورد تأکید قرار داد و درخواست کرد: تریبون دارها مردم را برای شرکت در انتخابات تشویق کنند.

فضای مجازی، دغدغه ای برای دست اندرکاران امر انتخابات است

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس فضای مجازی را یکی از دغدغه های جدی دست اندرکاران امر انتخابات دانست که باید در این زمینه چاره اندیشی شود و تصریح کرد: معمولاً بعد از انتخابات توجهی به جرائم انتخاباتی نمی شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تأکید کرد:

هیئت های نظارت بر انتخابات «شایسته گزینی» دواطلبین از همه ی جهات را مد نظر قرار دهند

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کرمان شایسته گزینی از همه ی جهات را بحث مهمی دانست و تأکید کرد: احراز صلاحیت ها و توانمندی های افراد برای تصدی مسئولیت باید لحاظ شود تا افرادی ورود پیدا نکنند که بعدها صلاحیت و توانایی آن پست را ندارند.

زمان و مکان مراسم ختم مادر استاندار کرمان اعلام شد

خبرگزاری شبستان: زمان و مکان مراسم ختم مرحومه نمازیان، مادر استاندار کرمان اعلام شد.

۱۵ فروردین؛ آخرین مهلت ارسال آثار به کنگره بین المللی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله وسلم

خبرگزاری شبستان: ۱۵ فروردین ماه جاری، آخرین مهلت ارسال آثار به دومین کنگره بین المللی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله است که توسط دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار می شود.

گزارش تجميعي آمار اورژانس پيش بيمارستاني و بهداشت استان کرمان در طرح امداد نوروزی

خبرگزاری شبستان: گزارش تجميعي آمار اورژانس پيش بيمارستاني و بهداشت استان کرمان در طرح امداد نوروزی طی یک هفته اخیر اعلام شد.

نام نویسی بیش از ۵ هزار داوطلب برای انتخابات شوراها در استان کرمان

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کرمان، گزارشی اجمالی از وضعیت دواطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک روز مانده به پایان مهلت ثبت نام اعلام کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد نوروزی۵ /«برادران کارامازوف» کتابی که باید بخوانید

خبرگزاری شبستان: برادران کارامازوف عنوان مشهور ترین اثر داستایوسکی است که هیچ علاقه مند به ادبیات نباید مطالعه این اثر جاودانه را از دست دهد.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۴/«ورق پاره های زندان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب « ورق پاره های زندان» نوشته ی «بزرگ علوی» را انتشارات نگاه تجدید چاپ کرده است.

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

«فاطمه زهرا (س) ؛ اسوه سبک زندگی اسلامی»

خبرگزاری شبستان:کتاب « فاطمه زهرا (س)» نوشته ی «سید حسین اسحاقی» اثری است که سبک زندگي فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگوی سبک زندگي اسلامي مورد تحلیل ...

پیشنهاد مطالعه نوروزی۲/کتاب «ایوب» شاعرانه ترین کتاب عهد عتیق

خبرگزاری شبستان:کتاب «ایوب» از نوشته های مقدس مسیحیان و یهودیان کتابی مشتمل بر ۴۲ باب است که می توان آن را از خیال انگیز ترین کتابهای عهد عتیق خواند.

بیشتر