خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵

الاثنين ٢٤ ربيع الثاني ١٤٣٨

Monday, January 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

کانون های فرهنگی هنری روستاها، نیازمند توجه بیش از پیش است

خبرگزاری شبستان: کانون های فرهنگی هنری مساجد روستاها با بکارگیری قابلیت ها و ظرفیت های روستا در مسیر تحول آفرینی، نیازمند توجه بیش از پیش مسئولین و دست اندرکاران است.

مهمترین عناوین خبری

همپای یار مهربان؛ تلاشی برای بازگرداندن کتاب به سبد خرید خانوار

خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای روستای احمدآباد دئفه با اشاره به طرح «همپای یار مهربان» بیان داشت: این طرح، ابتدا به دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان ارسال و موفق به کسب امتیاز شد.

مربی مهدکودک حتماً و الزاماً باید کار فرهنگی کرده باشد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی تأکید کرد: کسی که می خواهد مربی مهد کودک باشد باید کار فرهنگی کرده باشد.

«غیور در غربت» رونمائی می شود

خبرگزاری شبستان: «غیور در غربت» در منطقه پاریز شهرستان سیرجان رونمائی می شود.

هدف از اجرای طرح پیوند«مسجد و مدرسه» جذب و ماندگاری نوجوانان در مساجد است

خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری یوسف زهرا سلام الله کرمان تصریح کرد: هدف از اجرای طرح پیوند مسجد و مدرسه جذب و ماندگاری دانش آموزان در مسجد و اهمیت به نماز اول وقت است.

باید از ظرفیتِ نیروهای مؤمن انقلابی در مشورت دادن به کانون های مساجد استفاده کرد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بر استفاده از ظرفیت و توان نیروهای مؤمن انقلابی در برنامه ریزی حوزه فرهنگی برای مشورت دادن به کانون های فرهنگی هنری مساجد تأکید کرد.

بازدید بازرسان ستادعالی کانون های مساجد از فعالیت بچه های مسجدی کرمان

خبرگزاری شبستان: بازرسان ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در سفر به استان کرمان، از فعالیت های فرهنگی و هنری تعدادی از کانون های شهر کرمان و کانون های روستایی شهرستان فهرج بازدید می کنند.

نوبتِ ویژه برای نمایش یتیم خانه ایران در سینما آسیا کرمان

خبرگزاری شبستان: از آنجا که این فیلم مدت کوتاهی بر روی پرده سینما قرار گرفت پس از رایزنی با مدیرسینما آسیا کرمان قرار شد تا نوبتِ ویژه برای تماشای این فیلم منظور شود.

جلسات قصه گویی از زندگی امام(ره)در دهه فجر/مسابقه کتابخوانی«انقلاب اسلامی»برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: کمیته مسابقات ستاددهه فجر استان کرمان تعدادی برنامه برای ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی پیش بینی کرده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

فروپاشی امپراطوری عثمانی در «صلحی که همه‌ی صلح‌ها را بر باد داد»

خبرگزاری شبستان: کتاب صلحی که همه‌ی صلح‌ها را بر باد داد یا «فروپاشی امپراتوری عثمانی و شکل‌گیری خاور‌میانه‌ی معاصر» اثر «دیوید فرامکین » با ترجمه ...

فقه و حقوق قراردادها (ادله عام روایی) اثر ابوالقاسم علیدوست منتشر شد

خبرگزاری شبستان:فقه و حقوق قراردادها (ادله عام روایی) اثر ابوالقاسم علیدوست به همت انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

فهرست مطالب شمارۀ ۳۳۲ «جهان کتاب»

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید جهان کتاب - ۳۳۲ (سال بیست و یکم، شمارۀ ۱۰، دی ۱۳۹۵) به مدیرمسئولی طلیعه خادمیان منتشر شد.

آفرینش و ابعاد فلسفی آن در الهیات اسلامی و مسیح اثرسیدمحمداسماعیل سیدهاشمی

خبرگزاری شبستان:آفرینش و ابعاد فلسفی آن در الهیات اسلامی و مسیح اثر«سیدمحمداسماعیل سیدهاشمی» را نشر« بوستان کتاب» چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

«گزیده آثار ناصرخسرو» به کوشش اسدالله بقایی نائینی گردآوری و منتشر شد

خبرگزاری شبستان:«گزیده آثار ناصرخسرو» به کوشش اسدالله بقایی نائینی گردآوری و به همت نشر« سوره مهر» منتشر شد.

بیشتر