خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨

Saturday, June 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

شهید بهشتی و تحولات بنیادین در ساختار قضائی کشور/کثرت پرونده ها، شتاب قوه قضائیه را در رسیدن به چشم اندازها کم می کند

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به چشم اندازها و اهداف گنجانده شده برای ساختار قضائی کشور، کثرت مراجعات و پرونده ها را مانعی برای شتاب این قوه در رسیدن به این اهداف خواند و به اهم فعالیت های انجام شده در استان کرمان پرداخت.

مهمترین عناوین خبری

شهید بهشتی و تحولات بنیادین در ساختار قضائی کشور/کثرت پرونده ها، شتاب قوه قضائیه را در رسیدن به چشم اندازها کم می کند

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به چشم اندازها و اهداف گنجانده شده برای ساختار قضائی کشور، کثرت مراجعات و پرونده ها را مانعی برای شتاب این قوه در رسیدن به این اهداف خواند و به اهم فعالیت های انجام شده در استان کرمان پرداخت.

نمایش قدرت امت حزب الله در کرمان/بسیج مستضعفین آماده قیام است

خبرگزاری شبستان: هزاران نفر از مردم مؤمن و روزه دار و ولایی استان کرمان، امروز(۲ تیر)در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با گام های باصلابت، مشت های گره کرده و شعارهای کوبنده، آزادی قدس شریف را فریاد کردند.

یادداشت مهمان:

روز قدس باید به ابرقدرت ها فهماند که دیگر نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند

خبرگزاری شبستان: امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برای اینکه قدس شریف نخستین قبله مسلمانان در اذهان و وجدان ملت های آزادی خواه جهان همواره زنده بماند، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس اعلام کردند.

استقرار بیش از یک هزار پایگاه جمع آوری فطریه/میزان زکات فطره در استان کرمان اعلام شد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به استقرار بیش از یک هزار پایگاه جمع آوری زکات فطره، میزان فطریه و کفاره عمد و غیرعمد را با استناد به نظر مراجع اعلام کرد.

جذب قریب ۱۱ هزار حامی در ماه مبارک رمضان امسال برای نیازمندان استان کرمان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با ارائه گزارشی از مهمترین فعالیت های این نهاد در ماه مبارک رمضان از جذب قریب ۱۱ هزار حامی جدید برای ایتام و طرح محسنین خبر داد.

بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان به مناسبت روز قدس

خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس با استناد به فرمایش مقام معظم رهبری بر نابودی و زوال رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده تأکید کرد.

سخنران ویژه مراسم روز قدس در کرمان اعلام شد

خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برگزاری قریب به یکصد راهپیمایی در سراسر استان همزمان با روز جهانی قدس، سخنران ویژه مراسم مرکز استان را اعلام کرد.

حرفه آموزی و آشنایی با بنگاه های کارآفرینی در اوقات فراغت دانش آموزان پیش بینی شده است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش کرمان گفت: با توجه به شعار سال مهارت آموزی و حرفه آموزی و آشنایی با بنگاه های کارآفرینی و مراکز صنعتی و تجاری نیز در برنامه های اوقات فراغت مد نظر است تا دانش آموزان دید بهتری نسبت به شغل آینده خود پیدا کنند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم «اخلاق در حوزه عمومی» به قلم علی میرسپاسی

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم «اخلاق در حوزه عمومی» به قلم علی میرسپاسی به همت نشر ثالث چاپ شده است.

«سرای هادس» رمانی خواندنی برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:رمان «سرای هادس» اثر«ریک ریوردان» با ترجمه« ثمین نبی پور» را ثمین نبی پور را نشر افق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار داده است.

چاپ کتابی دربارۀ تاریخ ایران درشاهنامه

خبرگزاری شبستان:کتاب «تاریخ و فرهنگ باستانی ایرانیان و شاهنامه فردوسی» نوشته «آصف خلدانی» به تازگی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شده است.

خاکریز اقتصادی (خوانشی بر اقتصاد مقاومتی)کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب خاکریز اقتصادی (خوانشی بر اقتصاد مقاومتی) اثر جدید محمدجواد توکلی به همت انشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

«فلسطين» از منظر رهبر انقلاب اسلامي

خبرگزاری شبستان: فلسطین از منظر رهبر انقلاب اسلامی به کوشش« سعید صلح میرزایی» را نشر« انقلاب اسلامی» چاپ مرده است.

بیشتر