خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩

Tuesday, October 17, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

کسانی که با نصایح رهبری بیدار نشوند، با لگد دشمن بیدار خواهند شد

خبرگزاری شبستان: سخنران مراسم ۲۴ مهر با متذکر شدن اینکه کسانی که با نصیحت و دیدگاه رهبری بیدار نشوند با لگد دشمن بیدار خواهند شد؛ افزود: جنگ های صدر اسلام این موضوع را به آموخته اند، باید تاریخ را در ذهن ها مرور کرد.

مهمترین عناوین خبری

جشنواره مدهامتان باید در شأن قرآن برگزار شود

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت شهرستان میزبان در برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان تأکید کرد و گفت: این جشنواره باید در شأن قرآن برگزار شود.

به مناسبت ۲۵ محرم الحرام؛

امام سجادعلیه السلام در اسارت، شام را فتح کرد/دعاهای صحیفه سجادیه بیدارکننده و حرکت دهنده است

خبرگزاری شبستان: استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه کرمان با بیان نکاتی از سیره سیاسی و عبادی امام سجادعلیه السلام، تصریح کرد: صحیفه سجادیه مانند یک کتاب سیاسی است و مضامین آن فقط دعا نیست.

۸۰ هزار خانوار مستمری بگیر در حال حاضر تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه ۸۰ هزار خانوار مستمری بگیر در حال حاضر تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند، افزود: ماهیانه ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به این خانوارها مستمری پرداخت می شود.

اساس کار نظام جمهوری اسلامی، عدالت اجتماعی است/مرفهین بی درد را باید پای میز عدالت کشاند

خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به شکل گیری حکومت اسلامی در دوره معاصر، اساس کار نظام جمهوری اسلامی را عدالت اجتماعی دانست و با انتقاد شدید از توزیع نامتوازن ثروت تأکید کرد: مرفهین بی درد را باید پای میز عدالت کشاند.

ضرورت استفاده حداکثری از کانون های فرهنگی هنری/ مسجد باید مرکزی برای رشد و تکامل و هدایت افراد باشد

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تصریح کرد: مسجد باید مرکزی برای رشد و تکامل و هدایت افراد باشد زیرا بسیاری از کسانی که دنبال جنایت و خیانت می روند و مشکل درست می کنند برای این است که درست هدایت نشدند.

کنگره پیامبر اعظم، رویدادی ماندگار برای کانون های مساجد کرمان/دعوت از قاریان بین المللی جهت حضور در جشنواره مدهامتان

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان اظهار داشت: این کانون ها در طول سال برنامه های مختلفی از جمله کنگره بین المللی پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله را برگزار کردند که تبدیل به یک برنامه ماندگار شد.

دیدار مسئول و اعضای دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با امام جمعه

مسئول و اعضای دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان به مناسبت ۱۹ مهر و نیز در آستانه برگزاری جشنواره قرآنی مدها متان با امام جمعه و مدیرکل ارشاد کرمان دیدار و گفتگو کردند.

کانون های فرهنگی هنری مساجد شرق استان کرمان نیازمند حمایت جدی است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تأکید کرد: در شرق استان و در شهرستان های ریگان، فهرج و نرماشیر باید از کانون های مساجد حمایت ویژه کرد؛ رویدادهای خاص در آنها تعریف و از ظرفیت های ستاد عالی نیز استفاده کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

معرفی کتاب «ایران و جمهوری های قفقاز جنوبی»

خبرگزاری شبستان:کتاب «ایران و جمهوری‌های قفقاز جنوبی» جدید ترین اثر علمی منتشرشده در موسسه مطالعات ایران و اوراسیا و دومین کار مشترک با مراکز پژوهشی ...

«بوسه برآسمان؛ یکصد بحث کوتاه در موضوع نماز ویژه ائمه جماعات مدارس ابتدایی»

خبرگزاری شبستان:«بوسه برآسمان؛ یکصد بحث کوتاه درموضوع نماز ویژه ائمه جماعات مدارس ابتدایی» اثر مشترک «مصطفی سلیمانی» و «امیررضاسلطانی» که موسسه «ستاد ...

«وگی دکتر نمی ره هی بهونه می گیره» چاپ شد

خبرگزاری شبستان: کتاب «وگی دکتر نمی ره هی بهونه می گیره» جلد سوم از مجموعه«وگی ورجه» از سوی انتشارات افق چاپ شد.

«سرای هادس» منتشر شد

خبرگزاری شبستان: «سرای هادس» جلد چهارم« قهرمانان المپ» نوشته «ریک ریوردان» از سوی انتشارات افق چاپ شد.

«هرس»روایتی داستانی برآمده از دل تاریخ از«نسیم مرعشی»

خبرگزاری شبستان: «هرس»عنوان دومین رمان«نسیم مرعشی»است که روایتی از جنگ ایران وعراق را بیان می کند.

بیشتر