خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩

Sunday, January 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آیت الله مصباح یزدی:

ولی فقیه با دلسوزی جامعه را هدایت می کنند/آمریکا در ابعاد اخلاقی و معنوی عقب مانده است

خبرگزاری شبستان: رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به وضعیت ترامپ رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت: در پیشرفته ترین کشور جهان، شاهد هستیم که فردی دیوانه حاکم شده و این کشور در ابعاد اخلاقی و معنوی عقب مانده است.

مهمترین عناوین خبری

اولین نشست اعضای کمیته مساجد دهه فجر استان قم برگزار شد

خبرگزاری شبستان:اولین نشست اعضای کمیته مساجد استان قم در ستاد دهه فجر در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد.

آیت الله مصباح یزدی:

ولی فقیه با دلسوزی جامعه را هدایت می کنند/آمریکا در ابعاد اخلاقی و معنوی عقب مانده است

خبرگزاری شبستان: رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به وضعیت ترامپ رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت: در پیشرفته ترین کشور جهان، شاهد هستیم که فردی دیوانه حاکم شده و این کشور در ابعاد اخلاقی و معنوی عقب مانده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم:

پروژه‌های عمرانی مساجد استان در قالب اوراق حمایت می شوند

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم گفت: امسال حمایت از پروژه های عمرانی مساجد استان در قالب اوراق خواهد بود تا بتوانیم در این زمینه سهیم باشیم.

یادواره رفقای آسمانی در قم برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: مراسم یادبود شهدای مدافع حرم با عنوان رفقای آسمانی در قم برگزار می شود.

وابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه(س) اعلام کرد

قرآن کشتی مطلا با هزینه شخصی ساخته شده است

خبرگزاری شبستان:روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با صدور بیانیه‌ای توضیحاتی درباره نمایش قرآن کشتی مطلا در موزه این آستان مقدس ارائه داد.

اقامه نماز باران در قم

خبرگزاری شبستان: ​در پی خشکسالی های اخیر و عدم بارش باران، نماز باران به امامت آیت الله خرازی در قم اقامه شد.

آیت‌ الله حسینی بوشهری:

نباید بهانه دست دشمن داد/مطالبات مردم فراموش نشود/آمریکا اقتدار ایران را نشانه گرفته است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه نباید بهانه دست دشمن دهیم گفت: نباید اجازه دهیم تا دشمنان از مشکلات سوءاستفاده کنند و باید بدانیم که آمریکا عواطف، انگیزه دینی، دفاع موشکی و اقتدار ایران را نشانه گرفته‌ است.

توصیه های آیت ‌الله مکارم شیرازی به دستگاه قضا؛

طولانی شدن رسیدگی به پرونده ‌ها زیبنده دستگاه قضایی جمهوری اسلامی نیست

خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم شیرازی به طولانی شدن رسیدگی به پرونده های دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: طولانی شدن رسیدگی به پرونده ‌ها مشکل مهم دیگر مردم در مراجعه به دستگاه قضایی است که باید برطرف شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ ۱۵ فصلنامۀ نقد کتاب هنر

خبرگزاری شبستان:تازه ترین شماره فصلنامۀ نقد کتاب هنر (سال چهارم، شمارۀ ۱۵، پاییز ۱۳۹۶) به صاحب امتیازی مؤسسۀ خانۀ کتاب منتشر شد.

«پيش‌پرده و پيش‌پرده‌خواني در ايران»

خبرگزاری شبستان:«پيش‌پرده و پيش‌پرده‌خواني در ايران»اثر«عباس بهارلو»را انتشارات «قطره» چاپ کرده است.

«حمایت از هیچ» کتابی از «هارتموت لانگه»

خبرگزاری شبستان:«حمایت از هیچ» کتابی از «هارتموت لانگه» با ترجمه «محمد حسینی زاد» را انتشارات «چشمه» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«رفاقت کودکانه با سازهای ایرانی»

خبرگزاری شبستان:کتاب«رفاقت با سازهای ایرانی» به منظور آشنا کردن کودکان و نوجوانان با سازهای مناطق گوناگون ایران نوشته شده است. این کتاب به همراه لوح ...

قیام جنگل در دل رمان «گلیداد»

خبرگزاری شبستان:رمان «گیلداد» نوشته «حسن قلی پور» که به ماجرای قیام «میرزاکوچک خان جنگلی» می‌پردازد از سوی «سوره مهر» منتشر شد.

بیشتر