خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

دنیای بی اعتمادی بر عصر مدرنیسم حاکم شده است

خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ، با واکاوی سه دوره مختلف زندگی از عصر کشاورزی و فئودالیسم تا عصر صنعت، گفت: دنیای بی اعتمادی بر عصر مدرنیسم حاکم شده است.

مهمترین عناوین خبری

منتخبین سومین جشنواره «مطبوعات در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان» استان فارس تقدیر شدند

خبرگزاری شبستان: منتخبین سومین جشنواره «مطبوعات در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان» استان فارس مورد تقدیر قرار گرفتند.

ثبات نرخ از جمله دستاوردهای دولت «تدبیر و امید» بود/ دریافت حدود ۶ هزار میلیارد ريال وام بانکی توسط ۴۳۱ واحد صنعتی فارس

خبرگزاری شبستان: مدیر کل صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به اینکه ثبات نرخ از جمله دستاوردهای دولت «تدبیر و امید» بود، گفت: ۴۳۱ واحد صنعتی کوچک و بزرگ فارس با همکاری بانک های عامل توانستند پنج هزار و ۹۸۰ میلیارد ريال وام دریافت کنند.

دنیای بی اعتمادی بر عصر مدرنیسم حاکم شده است

خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ، با واکاوی سه دوره مختلف زندگی از عصر کشاورزی و فئودالیسم تا عصر صنعت، گفت: دنیای بی اعتمادی بر عصر مدرنیسم حاکم شده است.

ارسال ۱۳۵ اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات حامی حقوق مصرف کننده

خبرگزاری شبستان: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: در مجموع ۳۴ نفر در جشنواره مطبوعات حامی حقوق مصرف کننده شرکت کردند و ۱۳۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید.

مهمترین سرمایه گذاری باید در آموزش و پرورش باشد

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: مهمترین سرمایه گذاری باید در آموزش و پرورش باشد و اگر سیاسیون می خواهند سرمایه گذاری کنند بهترین راه سرمایه گذاری توجه به معلمین، فرهنگیان و دانش آموزان است.

چاپ و توزیع کتاب «گلستان» برای دانش آموزان ابتدایی

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس از چاپ کتاب «گلستان» ویژه دانش آموزان سه ساله پایانی ابتدایی خبر داد و گفت: این کتاب ها در سال جاری تحصیلی بین دانش آموزان توزیع شده است.

تاسیس موسسه «تدبیر» برای زنان خود سرپرست فرهنگی در فارس

خبرگزاری شبستان: معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: تاسیس موسسه «تدبیر» برای زنان خود سرپرست فرهنگی با بودجه پنج میلیارد ريالی از جمله دستاوردهای دولت «تدبیر و امید» در فارس است.

آئین اختتامیه همایش «گلستان خوانی» دانش آموزان فارس برگزار شد

خبرگزاری شبستان: آئین اختتامیه همایش «گلستان خوانی» دانش آموزان فارس با حضور فرهنگیان، دانش آموزان و مسئولین استانی و کشور در تالار سعدی باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» به چاپ رسید

خبرگزاری شبستان:کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» پنجاه و نهمین کتاب گروه فقه و حقوق اسلامی پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه است که به قلم ...

نمایشگاه کتاب دری به سوی«باغ مخفی» می گشاید

خبرگزاری شبستان: باغ مخفی عنوان اثری «فرنسس هاجسون برنت» با ترجمه« آرزو احمی» است که نشر «پیدایش» آن را در نمایشگاه کتاب عرضه می کند.

«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری

خبرگزاری شبستان:«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری به کوشش سعید اشیری است که نشر ...

«درسهای پیامبر اعظم(ص)» کتابی شامل گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی شخصیّت و بعثت نبیّ مکرّم اسلام(ص)

خبرگزاری شبستان:«درسهای پیامبر اعظم(ص)» پیام رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دیدار با مسؤولین کشور به مناسبت مبعث پیامبر گرامی در سال ۱۳۷۶؛ استکه به صورت ...

«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را نشر بوستان کتاب چاپ کرده است.

بیشتر