خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩

Saturday, November 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

شهیدان حججی و احمدی روشن، الگویی برای جوانان ایران اسلامی هستند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به عظمت جایگاه شهادت و رشادت های شهدای انقلاب و دفاع مقدس، گفت: شهیدان حججی و احمدی روشن، الگویی برای جوانان ایران اسلامی هستند.

مهمترین عناوین خبری

شهیدان حججی و احمدی روشن، الگویی برای جوانان ایران اسلامی هستند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به عظمت جایگاه شهادت و رشادت های شهدای انقلاب و دفاع مقدس، گفت: شهیدان حججی و احمدی روشن، الگویی برای جوانان ایران اسلامی هستند.

بررسی موج چهارم صنعتی در کنفرانس بین المللی «کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون»

خبرگزاری شبستان: دبیر کنفرانس بین المللی «کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون» از بررسی موج چهارم صنعتی در این کنفرانس خبر داد و گفت: این کنفرانس ۳۰ آبان ماه تا دوم آذرماه با حضور صاحب نظران ایرانی و سایر کشورهای جهان در شیراز برگزار می شود.

فقر فارس در خصوص تعداد تخت های بیمارستانی تحت پوشش تامین اجتماعی

خبرگزاری شبستان: مدیر درمان تامین اجتماعی فارس با اشاره به اینکه متوسط کشوری ۲ و یک دهم تخت ملکی به ازای هر بیمه شده است، گفت: در فارس به ازای هر جمعیت بیمه شده، ۹ دهم تخت ملکی داریم و فارس، جز استان های محروم محسوب می شود.

برگزاری چهار هزار برنامه ویژه ایام هفته بسیج در فارس/ تیم بسیج سازندگی فارس به کرمانشاه اعزام می شود

خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس با اشاره به اعزام تیم بسیج سازندگی فارس به کرمانشاه، گفت: شعار هفته بسیج، «بسیج از مردم و در خدمت مردم» خواهد بود و در مجموع در سطح استان چهار هزار برنامه برگزار می شود.

اعزام ۱۵۳ مبلغ به سراسر فارس در هفته وقف

خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعزام ۱۵۳ مبلغ به سراسر استان و همچنین اعزام ۱۱ مبلغ به سطح مدارس شیراز برای دیدار چهره به چهره در هفته وقف خبر داد.

تشریح عملیات شکست حصر سوسنگرد از زبان یادگار دفاع مقدس

خبرگزاری شبستان: یک فرمانده دوران دفاع مقدس در سالروز شکست حصر سوسنگرد در سال ۱۳۵۹ توسط رزمندگان اسلام در تشریح این عملیات گفت: بعد از شکست نخستین تلاش دشمن در مهرماه ۵۹ برای اشغال سوسنگرد، در اواسط آبان یکبار دیگر برای تصرف این شهر اقدام کرد.

سوگواره ملی عکس «محرم فصل وصل» با موضوعیت اربعین حسینی به اجرا در آید

خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس گفت: توجه به کیفیت برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس «محرم فصل وصل» نی ریز توانایی برگزاری این سوگواره در سطح بین المللی با موضوعیت اربعین را داراست.

حضور یک نویسنده در جمع اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شیراز

خبرگزاری شبستان: نویسنده کتاب کودکان و نوجوانان با حضور در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در جمع دانش آموزان و اعضا قرار گرفت و در مورد داستان و داستان نویسی گفتگو کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«گوشه نشین» سر از بازار کتاب در آورد

خبرگزاری شبستان:«گوشه نشین» گوشه‌نشین تنها رمانِ« اوژن یونسکو» است که با ترجمه «بهاره مرادی» به همت نشر «ققنوس» چاپ شده است.

«و زمین آرام شد» اثر«محمد رضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«و زمین آرام شد» عنوان اثری«محمد رضا بایرامی»ا را برای نخستین بار توسط انتشارات «نیستان» چاپ شده است.

«مثلث‌های موازی» مژده سالارکیا را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«مثلث‌های موازی» اثر«مژده سالارکیا» را نشر «پیدایش» برای نخستین بار چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

نگاهی نو به زیارت عاشورا در یک کتاب

خبرگزاری شبستان:کتاب «سلام بر خورشید» نگاهی نو به زیارت عاشورا اثر دکتر«مهدی خدامیان آرانی» از سوی انتشارات «بهار دلها» منتشر شد.

«راهی دراز برای رسیدن به آب» کتابی از«لیندا سوپارک»

خبرگزاری شبستان:«راهی دراز برای رسیدن به آب» کتابی از«لیندا سوپارک» با ترجمه «فائزه اثناعشری» را نشر پیدایش چاپ کرده است.

بیشتر