خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵

الأربعاء ١٩ ربيع الثاني ١٤٣٨

Wednesday, January 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

جایگاه رسانه های باید حفظ شود ولو اینکه به نفع فرد یا جناحی خاص نباشد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه باید جایگاه رسانه های حفظ شود ولو اینکه به نفع فرد یا جناحی خاص نباشد، گفت: صاحبان قلم و صاحبان رسانه همه تلاش، کوشش و همت خود را در راستای رشد و بالندگی محیط زندگی خودشان تلاش می کنند.

مهمترین عناوین خبری

استفاده از دانش روز در کشاورزی استان یک اولویت است

خبرگزاری شبستان: مدیر کل جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه استفاده از دانش روز در کشاورزی استان یک اولویت است، گفت: تولیدات نشان می دهد استفاده علم و دانش در کشاورزی چه میزان اثرگذار است.

جایگاه رسانه های باید حفظ شود ولو اینکه به نفع فرد یا جناحی خاص نباشد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه باید جایگاه رسانه های حفظ شود ولو اینکه به نفع فرد یا جناحی خاص نباشد، گفت: صاحبان قلم و صاحبان رسانه همه تلاش، کوشش و همت خود را در راستای رشد و بالندگی محیط زندگی خودشان تلاش می کنند.

صرافی الکترونیکی در راه شیراز

خبرگزاری شبستان: سرپرست منطقه ۴ بانک «شهر» مستقر در فارس گفت: صرافی الکترونیکی هم در آینده نزدیک به شیراز خواهد آمد که منتظر مجوز بانک مرکزی برای نصب آن هستیم و اکنون چهار دستگاه از این نوع صرافی در کشور وجود دارد.

انتشار اوراق مشارکت متروی شیراز توسط بانک «شهر» در آینده نزدیک

خبرگزاری شبستان: معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: بانک «شهر» در آینده نزدیک چهار هزار میلیارد ريال اوراق مشارکت متروی شیراز را با مجوز بانک مرکزی صادر می کند.

کمیته مساجد ستاد دهه فجر بیشترین ظرفیت مردمی بودن را دارد

خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس با اشاره به اینکه این کمیته یک کمیته مردمی است، گفت: بیشترین ظرفیت مردمی بودن را همین کمیته مساجد داراست.

اجرای یکصد پروژه مرمتی در فارس با اعتبار ۱۱۳ میلیارد ريال

خبرگزاری شبستان: مسئول فنی معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از اجرای یکصد پروژه مرمتی در فارس با اعتبار ۱۱۳ میلیارد ريال خبر داد.

جلسه توجیهی ناظران کانون های مساجد فارس برگزار شد/تاکید بر برون سپاری برنامه ها

خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس در جلسه توجیهی ناظران کانون های مساجد بر برون سپاری برنامه ها تاکید کرد و گفت: این امر به اجرای بهتر و موثر تر برنامه ها منجر می شود.

نماز باران در شیراز اقامه شد

خبرگزاری شبستان: نماز باران امروز (۲۷دی) به امامت آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در فارس در صحن حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) اقامه شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم «قصه های من و بابام زنگ کتاب اول: بابای خوب من»از مجموعه کتاب های طوطی نشر فاطمی

خبرگزاری شبستان:«قصه های من و بابام رنگ کتاب اول: بابای خوب من»از مجموعه کتاب های طوطی نشر فاطمی است که به تازگی به چاپ دوم رسیده است.

سکه های عرب – ساسانی به قلم حسین رستگار

خبرگزاری شبستان:«سکه های عرب – ساسانی، بررسی و طبقه بندی نخستین درهم های اسلامی» به قلم حسین رستگار را انتشارات «پازینه» چاپ و روانه بازار نشر کرده ...

«امیل و کارآگاهان»در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:«امیل و کارآگاهان» عنوان اثری از«اریش کستنر» با ترجمه «فرناز تیمورازف» برای گروه سنی کودک و نوجوان است که نشر «ماهی» آن را چاپ کرده ...

چاپ دوم کتاب « نقش زن در موسیقى مناطق ایران»

خبرگزاری شبستان:دومین چاپ کتاب « نقش زن در موسیقى مناطق ایران» که به همت هوشنگ جاوید گردآوری شده، توسط سوره مهر انتشار یافت.

عشق، در سلوک شعر فارسی جایی برای عشق نیست!

خبرگزاری شبستان:«عشق» عنوان اثری تازه ازدکتر« اصغرالهی» است که نشر« قطره» به تازگی آن را چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

بیشتر