خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٧ رمضان ١٤٣٩

Tuesday, May 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

انبیاء و شهدا پرچم دار صراط مستقیم هستند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: انبیاء، شهدا و علما، پیشتاز و پرچم دار صراط مستقیم هستند؛ باید با آوای فطرت و هدایت وحی صراط مستقیم را به خوبی به دست بیاوریم زیرا که ممکن در مسیر انحراف خودمان را به غلط در صراط مستقیم ببینیم.

مهمترین عناوین خبری

انبیاء و شهدا پرچم دار صراط مستقیم هستند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: انبیاء، شهدا و علما، پیشتاز و پرچم دار صراط مستقیم هستند؛ باید با آوای فطرت و هدایت وحی صراط مستقیم را به خوبی به دست بیاوریم زیرا که ممکن در مسیر انحراف خودمان را به غلط در صراط مستقیم ببینیم.

۹۰۰ مبلغ به نقاط دور افتاده سیستان و بلوچستان اعزام شدند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۹۰۰ مبلغ و مبلغه به نقاط دور افتاده و محروم استان اعزام شدند.

مسجد جامع زاهدان میزبان جمع خوانی قرآن کریم است

خبرگزاری شبستان: همزمان با آغاز ماه پر فضیلت رمضان مسجد جامع زاهدان میزبان جمع خوانی قرآن کریم روزه داران شیعه و سنی است.

خشونت و آبرو در هم کشیدن خلاف سبک زندگی اسلامی است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: خشونت، آبرو در هم کشیدن و ترش کردن، خلاف سبک زندگی اسلامی است.

معاون مراتع و آبخیزداری استان خبر داد:

برداشت گیاهان دارویی در سیستان و بلوچستان ممنوع شد

خبرگزاری شبستان: معاون فنی اداره کل مراتع و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: مجوز برداشت گیاهان دارویی از مراتع سیستان و بلوچستان ممنوع شد.

اروپایی ها در برجام سیاست یک بام و دو هوا را دنبال می کنند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با بیان اینکه اروپایی ها غیر قابل اعتماد هستند،گفت: اروپایی ها در برجام سیاست یک بام و دو هوا را دنبال می کنند.

شب قصه و لالایی در زاهدان برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: شب قصه و لالایی در تعطیلات تابستانی در سالن سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زاهدان برگزار می شود.

کاهش ۷۷ درصدی تلفات کوهستانی و دریایی به همت امدادگران سیستان و بلوچستان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از کاهش ۷۷ درصدی تلفات کوهستانی و ۹۷ درصدی دریایی و ساحل به همت امدادگران استان خبر داد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«دموکراسی علیه دولت» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«دموکراسی علیه دولت»عنوان اثری از«میگل ابنسورم» با ترجمه «فواد حبیبی» است که انتشارات «ققنوس» به تازگی آن راچاپ کرده است.

«متافیزیک» اثر کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«متافیزیک» اثر«استیون مامفورد» با ترجمه«محمد یوسفی»را موسسه انتشارات «ققنوس»چاپ شده است.

«مدل های پیشرفته رشد اقتصادی» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«مدل های پیشرفته رشد اقتصادی» اثر دکتر«کاظم یاوری» است که به همت موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

دیالکتیک خرد و جامعه از دیدگاه عماد افروغ

خبرگزاری شبستان:«دیالکتیک خرد و جامعه» (دریچه‌ای رو به حقیقت) گفت‌وگوی سجاد نوروزی با عماد افروغ که او در این کتاب درباره زندگی و چگونگی شکل‌گیری ...

«خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:«خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» از سری کتاب های طوطی نشر فاطمی به قلم «رضا دالوند» است که به تازگی چاپ شده است.

بیشتر