خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶

السبت ٠ صفر ١٤٣٩

Saturday, October 21, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

ترامپ در دشمنی با ملت ایران تیر خود را به سمت سپاه شلیک کرده است

خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادسازی کرکوک یادآور روز سقوط صدام حسین بود، گفت: ترامپ در دشمنی با ملت ایران تیر خود را به سمت سپاه شلیک کرده است.

مهمترین عناوین خبری

سرشبکه باند بین المللی مواد مخدر دستگیر شد

خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سرشبکه باند بین المللی مواد مخدر در استان دستگیر شد.

ترامپ در دشمنی با ملت ایران تیر خود را به سمت سپاه شلیک کرده است

خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادسازی کرکوک یادآور روز سقوط صدام حسین بود، گفت: ترامپ در دشمنی با ملت ایران تیر خود را به سمت سپاه شلیک کرده است.

۸۰ دانش آموز از زاهدان به مناطق عملیاتی جنوب شرق اعزام شدند

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان راهیان نور سیستان و بلوچستان گفت: ۸۰ دانش آموز از زاهدان در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب شرق اعزام شدند.

عدم جریان سازی در مساجد فعالیت ها را ابتر می سازد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: اگر در درون مساجد جریان سازی نکنیم و نگاهمان به افراد باشد کار در مسجد ابتر می ماند.

آزمایشگاه همکار کالیبراسیون در زاهدان افتتاح شد

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: آزمایشگاه همکار کالیبراسیون با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان در زاهدان افتتاح شد.

۳۰ میلیون پاکت شیر بین دانش آموزان توزیع شد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته ۳۰ میلیون پاکت شیر در ۵۰ وعده در بین دانش آموزان توزیع شده است.

خط مشی و سیاست دانشگاه براساس نیاز جامعه تغییر می یابد

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه گسترش معنویت به صورت بین المللی به محور اصلی فعالیت های دانشگاه ها تبدیل می شود، گفت: خط مشی و سیاست دانشگاه براساس نیاز زمان جامعه تغییر می یابد.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به دنبال حمایت از ارکان دانشگاه است

خبرگزاری شبستان: سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نهاد، همیشه یار و مددکار دانشجویان بوده و است، گفت: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به دنبال حمایت از ارکان دانشگاه است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نگاهی به دو مجموعه شعراجتماعی «چمدان قدیمی» و«چقدر پنجره»

خبرگزاری شبستان:«چمدان های قدیمی» سروده «علیرضا قزوه» و«چقدر پنجره »سروده «سعید بیابانکی» که می توان آنها جزء مجموعه های شعر اجتماعی به حساب آورد.

«اصول اعتقادات در چهل درس» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «اصول اعتقادات در چهل درس» اثر «اصغر قائمی» یک دوره کلیات اصول دین می باشد که مطالعه آن به علاقه مندان توصیه می شود.

«عکس پشه ای» و پنج داستان دیگر در یک کتاب

خبرگزاری شبستان:«عکس پشه‌ای» عنوان کتابی است از سید «سعید موسوی» برای کودکان و نوجوانان، که «سوره مهر» این اثر را به علاقه مندان کتاب معرفی می کند.

«زبان زنده : درآمدی بر انسان‌ شناسی زبان‌ شناختی»

خبرگزاری شبستان:«زبان زنده : درآمدی بر انسان‌ شناسی زبان‌ شناختی» اثر«لورا ام. اهرن» با ترجمه «رضا مقدمه کیا» راموسسه انتشارات سمت چاپ کرده است.

چاپ دوم کتاب "تغییر مذهب در ایران" منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم کتاب "تغییر مذهب در ایران" دین و قدرت در ایران عصر صفوی بیست و پنجمین کتاب گروه تاریخ و تمدن پژوهشگاه و شامل پنج فصل بوده که ...

بیشتر