خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨

Monday, March 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

انزواطلبي نيروهاي انقلابي در انتخابات آفت نظام است

خبرگزاری شبستان:امام جمعه زاهدان گفت: انزوا طلبي و كنار گذاشتن نيروهاي انقلابي در انتخابات شوراي شهر و روستاها آفت نظام است.

مهمترین عناوین خبری

دانش آموزان ایرانشهری در اعتکاف علمی بسر می برند

خبرگزاری شبستان:مدیرکمیته امداد ایرانشهر گفت: دانش آموزان پایه چهارم مجتمع شبانه روزی کمیته امداد امام خمینی رحمت الله علیه در اعتکاف بسر می برند.

ایرندگان خاش بهشت گمشده غارنوردان در ایران

خبرگزاری شبستان: بخشدار مرکزی خاش گفت: بهشت گمشده غارنوردان و غارشناسان را در بخش ایرندگان خاش پیدا کنید.

۲۱ هزار نفر در بیمارستانهای استان خدمات بهداشتی دریافت کردند

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۲۱ هزار نفر در بیمارستانهای استان خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند.

انزواطلبي نيروهاي انقلابي در انتخابات آفت نظام است

خبرگزاری شبستان:امام جمعه زاهدان گفت: انزوا طلبي و كنار گذاشتن نيروهاي انقلابي در انتخابات شوراي شهر و روستاها آفت نظام است.

وابستگی به درآمدهای نفتی اقتصاد کشور را فلج کرده است

خبرگزاری شبستان:نفت یک منبع محدود بوده که وابستگی به آن نه تنها در حال، اقتصاد کشور را فلج کرده بلکه اگر این روند ادامه داشته باشد، آینده کشور را نابود می کند.

زاهدان به استقبال عید نوروز رفت

خبرگزاری شبستان:با نصب المان در سطح شهر، زاهدان به استقبال عید نوروز رفت.

مشعل گاز امیدی را در دل این مردم روشن کرد که هرگز خاموش نخواهد شد

خبرگزاری شبستان:دهم اسفند از آن روزهای خاطره انگیز است که همواره به یاد مردم سیستان و بلوچستان و به ویژه مردم زاهدان خواهد ماند.

اسلام پدیده ملی نوروز را به رسمیت شناخته است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با بیان اینکه نسیم بهار قدرت پروردگار را نشان می‌دهد که می تواند قیامت را برپا کند، گفت: دین اسلام پدیده ملی نوروز را به رسمیت شناخته است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۴/«ورق پاره های زندان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب « ورق پاره های زندان» نوشته ی «بزرگ علوی» را انتشارات نگاه تجدید چاپ کرده است.

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

«فاطمه زهرا (س) ؛ اسوه سبک زندگی اسلامی»

خبرگزاری شبستان:کتاب « فاطمه زهرا (س)» نوشته ی «سید حسین اسحاقی» اثری است که سبک زندگي فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگوی سبک زندگي اسلامي مورد تحلیل ...

پیشنهاد مطالعه نوروزی۲/کتاب «ایوب» شاعرانه ترین کتاب عهد عتیق

خبرگزاری شبستان:کتاب «ایوب» از نوشته های مقدس مسیحیان و یهودیان کتابی مشتمل بر ۴۲ باب است که می توان آن را از خیال انگیز ترین کتابهای عهد عتیق خواند.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۱/تذکره اولیای عطار کتابی سرشار از ظرایف عرفانی

خبرگزاری شبستان:«تذکره اولیای عطار»یکی از کتب عرفانی ارزشمند است که مطالعه آن در ایام نوروز به دوستداران کتاب توصیه می شود.

بیشتر