خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

فعالیت ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در کشور/۳۷ درصد مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است

خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، اظهار داشت: ۳۷ درصد از کل مدارس کشور توسط خیرین احداث شده و ۶۵۰ هزار نفر در داخل کشور و حدود یک هزار نفر در خارج کشور این هدف را دنبال می کنند.

مهمترین عناوین خبری

فعالیت ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در کشور/۳۷ درصد مدارس کشور توسط خیرین احداث شده است

خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، اظهار داشت: ۳۷ درصد از کل مدارس کشور توسط خیرین احداث شده و ۶۵۰ هزار نفر در داخل کشور و حدود یک هزار نفر در خارج کشور این هدف را دنبال می کنند.

شریعتی:

برنامه مدونی که بتواند تمام نیازهای عشایر را پاسخ دهد، در کشور وجود ندارد

خبرگزاری شبستان:استاندار خوزستان، با بیان اینکه در کشور برنامه مدونی که بتواند تمام نیازهای عشایر را پاسخ دهد، وجود ندارد، افزود: تمام ملاحظات برای اسکان عشایر در مناطق و فصول مختلف و مسائل فرهنگی و اجتماعی آنها باید مورد توجه قرار بگیرد.

پوستر نمایشگاه هفته گرافیک رونمایی شد

خبرگزاری شبستان: پوستر نمایشگاه هفته گرافیک اهواز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان رونمایی شد.

مسابقات قرآنی ویژه کانون های مساجد کارون برگزار شد

خبرگزاری شبستان: مسابقات قرآنی ویژه کانون های مساجد کارون به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون منتظران ظهور این شهرستان برگزار شد.

دیدار با هنرمند جانباز و نقاش خوزستانی

خبرگزاری شبستان: واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان با همکاری انجمن آینده سازان طبیعت و فعالان محیط زیست استان با استاد هاشم بدری هنرمند جانباز و نقاش خوزستانی دیدار کردند.

تایید صلاحیت ۱۴ هزار و ۶۹۹ نفر از خوزستان در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات خوزستان، از تایید صلاحیت ۱۴ هزار و ۶۹۹ نفر از در انتخابات شورا اسلامی شهر و روستا خبر داد و اظهار داشت: ۲ هزار و ۲۱۴ نفر انصرافی و رد صلاحیت شده داریم.

زبان سعدی زبان فرهنگ و فرزانگی است/ ضعف دولتمردان در حوزه زبان

خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: قلمرو سیاست جایی است که بیش از هرچیز به زبان و بلاغت نیاز دارد اما متاسفانه این قلمرو امروز بیش از هر قلمرویی در حوزه زبان و بلاغت ضعیف است.

مراسم نکوداشت سعدی شیرازی در اهواز برگزار شد

خبرگزاری شبستان: مراسم نکوداشت سعدی شیرازی با حضور دکتر محمود فتوحی، استاد زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» به چاپ رسید

خبرگزاری شبستان:کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» پنجاه و نهمین کتاب گروه فقه و حقوق اسلامی پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه است که به قلم ...

نمایشگاه کتاب دری به سوی«باغ مخفی» می گشاید

خبرگزاری شبستان: باغ مخفی عنوان اثری «فرنسس هاجسون برنت» با ترجمه« آرزو احمی» است که نشر «پیدایش» آن را در نمایشگاه کتاب عرضه می کند.

«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری

خبرگزاری شبستان:«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری به کوشش سعید اشیری است که نشر ...

«درسهای پیامبر اعظم(ص)» کتابی شامل گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی شخصیّت و بعثت نبیّ مکرّم اسلام(ص)

خبرگزاری شبستان:«درسهای پیامبر اعظم(ص)» پیام رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دیدار با مسؤولین کشور به مناسبت مبعث پیامبر گرامی در سال ۱۳۷۶؛ استکه به صورت ...

«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را نشر بوستان کتاب چاپ کرده است.

بیشتر