خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

طی سال ۹۷؛

حمایت بیش از ۲میلیارد ریالی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی

مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از اختصاص اعتبار حمایتی دو میلیارد و ۱۲۱ میلیون تومانی به کانون های شهری و روستایی استان خبر داد.

مهمترین عناوین خبری

آش وحدت

به مناسبت ایام شعبان و به همت کانون فرهنگی و هنری سلمان فارسی شهرستان بجنورد، آش وحدت در ۶ منطقه روستایی شهرستان مانه و سملقان از جمله روستاهای کالیمانی و خرتوت طبخ و توزیع شد.

عملیات گازرسانی به ۸ روستای شیروان به اتمام رسید

مدیر شرکت گاز شیروان گفت: سال گذشته عملیات گازرسانی به ۸ روستای این شهرستان به اتمام رسید.

مدیر امور عشایر شهرستان فاروج:

اعتبارات راه های عشایری، کفاف مرمت تخریب های ناشی از بارندگی ها را نمی کند

مدیر امور عشایر شهرستان فاروج گفت: ۵۰ تا ۷۰ درصد از ایلراه های عشایری شهرستان فاروج براثر شدت بارندگی های فرودین ماه تخریب شده و اعتبارات پیش بینی شده در این بخش کفاف مرمت آن را نمی کند.

بیمه پایه ۱۶ هزار مددجوی شهری به بیمه سلامت واگذار شد

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به برنامه جدید این نهاد در خصوص یکپارچه شدن بیمه درمان تمامی مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: بیمه پایه ۱۶ هزار مددجوی شهری تحت حمایت این نهاد به بیمه سلامت واگذار شد.

خیران شیروان ۵.۶ میلیارد ریال در امر مدرسه سازی مشارکت کردند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: سال گذشته خیران شیروان ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در امر مدرسه سازی مشارکت کردند.

طی سال ۹۷؛

حمایت بیش از ۲میلیارد ریالی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی

مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از اختصاص اعتبار حمایتی دو میلیارد و ۱۲۱ میلیون تومانی به کانون های شهری و روستایی استان خبر داد.

تحقق ۱۰۰ درصدی اعتبارات مصوب سفر رهبری در فاروج

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان فاروج گفت: در سال ۹۷ از اعتبارات مصوب سفر رهبری به شهرستان فاروج ۱۹ هزار میلیون ریال اختصاص یافت که تخصیص آن ۱۰۰ درصد بوده است.

مطالعات آبخیزداری خراسان شمالی در سطح ۷۵۰ هزار هکتار انجام شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: تاکنون اقدامات مطالعات آبخیزداری در سطح ۷۵۰ هزار هکتار انجام شده و هم اکنون در سطح ۵۰۰ هزار هکتار در حال انجام است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

دوره دو جلدی «میدل مارچ» اثر «جورج الیوت» را بخوانید

دوره دو جلدی«میدل مارچ، داستان یک شهر» اثر«جورج الیوت» با ترجمه «رضا رضایی»را انتشارات «نی»چاپ کرده است.

«به فردا فکر نمی کنم» اثر«مرسده کسروی»

چاپ نخست کتاب «به فردا فکر نمی کنم» اثر«مرسده کسروی»را انتشارات نیستان چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«کورش یا ذوالقرنین قرآن و تورات»کتابی از«مولانا ابوالکلام آزاد»

چاپ نخست کتاب«کورش یا ذوالقرنین قرآن و تورات» اثر«مولانا ابوالکلام آزاد» با ترجمه«علی‌اصغر قهرمانی»،«مقبل مسلم زمانی» را انتشارات «نی»چاپ وروانه ...

«ذهن وزمان» اثر«کرامت موللی»

«ذهن وزمان» اثر«کرامت موللی» را موسسه انتشارات «نی» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«شکسپیر برای فیلمنامه نویسان»

کتاب «شکسپیر برای فیلمنامه نویسان»اثر«جِی . ام . ایونسن»با ترجمه «فرشاد رضایی» را انتشارات «ققنوس» روانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می کند.

بیشتر