خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩

Saturday, January 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

امام جمعه موقت بیرجند:

برخی در داخل کشور «آمریکا» را کعبه آمال خود می دانند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه در جنگ نرم نیز با کمک گرفتن از ظرفیت های داخلی می توانیم دشمن را با شکست مواجه کنیم، گفت: برخی در داخل کشور امریکا را کعبه آمال خود می دانند در حالی که امریکا هرگز مدافع حقوق بشر نبوده است.

مهمترین عناوین خبری

استاد حوزه و دانشگاه:

اطاعت مطلق از پیامبر اکرم (ص) وظایف اصلی هر مسلمان است

خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه نمی توانیم بین اطاعت از خداوند متعال و اطاعت از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) تفکیک ایجاد کنیم، گفت: پذیرش و اطاعت مطلق در مقابل پیامبر اکرم یکی از وظایف اصلی هر مسلمان است.

حجت الاسلام مشرفی:

جنگ ها امروز نبرد الفاظ و مکاتب است

خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی با بیان اینکه جنگ ها امروز به سمت جنگ الفاظ و مکاتب حرکت می کند، گفت: منطق، تفکر و صبوری در مقابل جاهلان سلاح لازم برای حضور در این جنگ ها است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

۵۸ باند انتقال موادمخدر در استان منهدم شدند/ کشف ۳۷ تن انواع مخدر

خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از شناسایی و انهدام ۵۸ باند انتقال موادمخدر در استان خبر داد و گفت: در این راستا بیش از ۸۰۰ دستگاه خودرو و مقداری سلاح و تجهیزات از قاچاقچیان موادمخدر دستگیر توقیف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

افزایش ۳۸۶ درصدی کشفیات قرص‌های روان گردان/ عبور موادمخدر از مرزهای خراسان جنوبی در حد صفر است

خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه امسال کشفیات قرص‌های روان‌گردان ۳۸۶ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، گفت: این نگرانی ها را بسیار کرده و گرایش جوانان به مواد مخدر صنعتی و جدید در حال افزایش است.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی:

۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی خراسان جنوبی پرداخت شد

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: استان با پرداخت مبلغ ۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۶۹ واحد تولیدی رتبه ۱۹ در کشور را داراست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مسئولان در هر پست و مقامی برای اهداف خدایی کار کنند

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه فرصتها نمی ماند و باید با بهره مناسب از آن گره و مشکلات مردم را باز کنیم، گفت: مسئولان باید در هر پست و مقامی هستند در جهت اهداف خدایی کار کنند.

نماینده دفتر امور روستایی و شوراهای استاندار خراسان‌جنوبی:

جمعیت روستاهای حاشیه شهری بیشتر از آمار سرشماری است

خبرگزاری شبستان: نماینده دفتر امور روستایی و شوراهای استاندار خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه به شدت پیگیر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه شهر بیرجند، گفت: جمعیت بیشتر روستاهای حاشیه شهری براساس آمار سرشماری با آماری دهیاری‌ها متفاوت است.

رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند:

طرح کمربند سبز در بلوار پیامبر اعظم(ص) بیرجند در دست اجرا است

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره بازآفرینی شهرداری بیرجند با تاکید بر اینکه شهرداری نمی‌تواند خارج از طرح تفصیلی طرح کمربند سبز را اجرا کند، گفت: در حال حاضر طرح کمربند سبز از میدان آدینه تا میدان شهید آوینی بلوار پیامبر اعظم(ص) بیرجند در دست اجرا است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ هشتم کتاب«شلغم میوه بهشته»

خبرگزاری شبستان:چاپ هشتم کتاب«شلغم میوه بهشته» اثر«علی محمد افغانی» را موسسه انتشارات «نگاه» چاپ کرده است.

«شرح منتخب لطایف عبید زاکانی»

خبرگزاری شبستان:پژوهشگاه فرهنگ فارسی ـ تاجیکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، وابسته به بنیاد سعدی، بیست و سومین کتاب خود را پس از بازگشایی ...

داستان سرکشی یک نوجوان در«خانه درختی من»

خبرگزاری شبستان:داستان بلند «خانه درختی من» نوشته «جین گرک هد جرج» با ترجمه «پروین علی‌پور» منتشر شد.

نگاهی به کتاب «نوش داروی طرح ژنریک»

خبرگزاری شبستان:« نوش داروی طرح ژنریک» عنوان کتابی از «سید حسن حسینی» که می توان آن را حاصل نبوغ و تجربه های ارزشمند شاعر خواند.

«داستان موفقیت نخبگان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب«داستان موفقیت نخبگان»اثر«مالکوم گلدول» با ترجمه «نوشین طیبی»را انتشارات «نیلوفر»چاپ کرده است.

بیشتر