خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Tuesday, December 12, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مسابقات مدهامتان باعث ترویح سبک زندگی قرآنی می شود

خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه قرآن برای انسان های سبک زندگی تعربف کرده، افزود: مسابقات مدهامتان به ترویج سبک زندگی قرآنی کمک می کند.

مهمترین عناوین خبری

مسابقات مدهامتان بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ قرآنی در مساجد کشور است

خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه اقتدار امروز ایران اسلامی از برکات قرآن است، افزود:مسابقات مدهامتان بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ قرآنی در مساجد کشور کشور است.

مسابقات مدهامتان باعث ترویح سبک زندگی قرآنی می شود

خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه قرآن برای انسان های سبک زندگی تعربف کرده، افزود: مسابقات مدهامتان به ترویج سبک زندگی قرآنی کمک می کند.

ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در خراسان رضوی آغاز شد

خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هم زمان با سراسر کشور، ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ساعت ١٤ شنبه هجدهم آذرماه آغاز شد و تا بیستم دی ماه ادامه دارد.

مسابقات مدهامتان زمینه ساز ترویج گسترده فعالیتهای قرآنی در کانونهای مساجد است

خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مسابقات قرآنی مدهامتان می تواند زمینه ترویج فعالیتهای قرآنی و انس با قرآن کریم را در سطح جوانان کانونهای فرهنگی هنری مساجد بیشتر از گذشته فراهم کند.

رونمایی از طرح جامع جدید باعث حاکمیت قانون در شهر می‌شود

خبرگزاری شبستان:شهردار مشهد مقدس گفت: با رونمایی از طرح جامع جدید، از امروز قانون در شهر حاکم می‌شود و قانون خراب بهتر از بی‌قانونی است.

مشهد ویترین توانمندیهای نظام جمهوری اسلامی ایران است

خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه طرح جامع مشهد از الزامات خارج شدن از بی‌برنامگی و برهم ریختگی شهری است، گفت: مشهد ویترین توانمندیهای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

۱۸ درصد سفرهای درون شهری با اتوبوس انجام می شود

خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک مشهد گفت: ۱۸ درصد سفرهای درون شهری مشهد با اتوبوس انجام می شود.

روزانه ۸۰ هزار نفر توسط خط ۳ بی آر تی در مشهد جا به جا می شوند

خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: در حال حاضر روزانه ۸۰ هزار نفر در مشهد توسط خط ۳ بی آر تی انجام می شود که با ایزوله شدن این خط تعداد مسافرین در روز به ۱۵۰ هزار نفر خواهد رسید.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«معماهای ببراس» کتاب شد

خبرگزاری شبستان: کتاب «معماهای ببراس» در سه گام از مجموعه کتاب های مفاهیم علوم رایانه و تفکر رایانشی با ترجمه «امیرمحمد جذبی» کتاب شد.

«ارکیده‌های من» در بازار کتاب رویید

خبرگزاری شبستان: کتاب «ارکیده های من»اثر«فرزانه سکوتی» است که نشر پیدایش به تازگی آن را چاپ کرده است.

«مزخرفات فارسی» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«مزخرفات فارسی» اثر«رضا شکرالهی» کتابی که به زبان فارسی روزمره با چاشنی طنزاست که نشر«ققنوس» آن را چاپ کرده است.

«قصه هایی که پیامبر گفت»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«قصه هایی که پیامبر گفت»عنوان کتابی است از «نقی سلیمانی» به تصویرگری«ندا عظیمی»است که انتشارات«امیرکبیر» آن را چاپ کرده است.

«سیمای پیامبر اکرم (ص) در نهج البلاغه» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«سیمای پیامبر اکرم (ص) در نهج البلاغه» اثر«عبدالمجید زهادت» کتابی که توصیه می شود مطالعه کنید.

بیشتر