خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

محبت و گذشت اساس یک زندگی مشترک است

خبرگزاری شبستان:جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اسلام و ایران ما را به عنوان یک پیکره واحد پیوند داده، افزود: محبت و گذشن اساس زندگی مشترک است.

مهمترین عناوین خبری

اقتدار روز افزون جمهوری اسلامی دشمنی ها را افزایش می دهد

خبرگزاری شبستان: در زمانه ای زندگی می کنیم که جنگ نرم جایگزین جنگ سخت شده است و این بخاطر رشادت های ملت ایران است که دشمن فهمیده از طریق جنگ سخت حریف ما نمی شود و هر چه جمهوری اسلامی اوج می گیرد دشمنی دشمنان هم بیشتر می شود.

آئین تکریم و معارفه رئیس ستاد عتبات عالیات تربت حیدریه برگزار شد

خبرگزاری شبستان:آئین تکریم و معارفه رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان تربت حیدریه با حضور امام جمعه این شهرستان و جمعی از مسئولان شهری برگزار شد

هدف ما رفع مشکلات و معضلات شهر است 

خبرگزاری شبستان:بخشدار رخ تربت حیدریه گفت : هدف ما درمان مشکلات ومعضلات وجمع اوری بموقع زباله های این شهر است ودرصددهستیم تااین مشکل هر چه زودتر حل گردد.

نزدیک نبودن داروخانه شبانه روزی به مرکز مهمترین مشکل است 

خبرگزاری شبستان:مدیر درمانگاه غدیر تربت حیدریه گفت: یکی از مشکلات مهم نبود داروخانه وخصوصا داروخانه شبانه روزی در فاصله نزدیک به مرکز می باشد که پیگیری های متعدد و فراوان در این خصوص صورت گرفته است.

سپاه پاسداران بیش از ۱۲۱ میلیارد تومان جهیزیه در کشور توزیع کرده است

خبرگزاری شبستان:فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از زمان آغاز به کار قرارگاه محرویت زدایی سپاه تا کنون ۳۰ هزار و ۳۴۸ سری جهیزیه به ارزش ۱۲۱ میلیارد و ۴۸۲ میلیون تومان در کل کشور توزیع شده است.

۱۸۶ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد خراسان رضوی هستند

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۱۶۰ هزار نفر در سال گذشته با کمک آستان قدس به مشهد سفر کردند، گفت: ۱۸۶ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد خراسان رضوی هستند.

محبت و گذشت اساس یک زندگی مشترک است

خبرگزاری شبستان:جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اسلام و ایران ما را به عنوان یک پیکره واحد پیوند داده، افزود: محبت و گذشن اساس زندگی مشترک است.

جشن های دهه کرامت در ۱۰ مسجد تربت حیدریه برگزار می شود

خبرگزاری شبستان:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه از برگزاری جشن های دهه کرامت در ۱۰ مسجد این شهرستان خبرداد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مجموعه داستان‌های طنزآمیز در کتاب «کرمالویی»

خبرگزاری شبستان:«کرمالویی» عنوان مجموعه ای طنزآمیزاثر«عباس قدیرمحسنی» با تصویرگری« آرزو قلی‌زاده» را انتشارات« امیرکبیر»آن را چاپ کرده است.

«ایستگاه گورخوان»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:مجموعه «ایستگاه گورخوان» اثر «سعیده شفیعی» شامل داستان های کوتاه است که انتشارات« نیستان» آن را چاپ کرده است.

«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین»

خبرگزاری شبستان:«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین» اثردکتر«فرنوش طاهرلو» را نشر« قطره» چاپ کرده است.

«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»

خبرگزاری شبستان:«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»اثرپرفسور«ماجد فخری» با ترجمه «محمد بخشی فعله»را انتشارات بوستان کتاب چاپ کرده است.

«باغبان زندگی» اثر« اکبر بلند کردار»

خبرگزاری شبستان: کتاب «باغبان زندگی » اثر اکبر بلند کردار است که انتشارات «دهکده هوسم» آن را چاپ کرده است.

بیشتر