خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶

السبت ٢٦ جمادى الثانية ١٤٣٨

Saturday, March 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

امید دشمنان خارجی و داخلی به انسجام جریان لائیک است

خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با بیان اینکه قدرت‌ یابان داخلی نمی‌توانند از جریان لائیک، اردوکشی سیاسی کنند، افزود:امید دشمنان خارجی و داخلی به انسجام جریان لائیک است.

مهمترین عناوین خبری

امید دشمنان خارجی و داخلی به انسجام جریان لائیک است

خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با بیان اینکه قدرت‌ یابان داخلی نمی‌توانند از جریان لائیک، اردوکشی سیاسی کنند، افزود:امید دشمنان خارجی و داخلی به انسجام جریان لائیک است.

المان‌ های آتش‌ نشانی در ورودی کمپ ها و بوستان های مشهد نصب شده است

خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از نصب المان‌های آتش‌نشانی در مبادی ورودی کمپ‌ها و بوستان‌‎های مشهد مقدس خبر داد.

در طرح فرشتگان رحمت؛

۲ هزار  و۴۶۲ بسته حمایتی توسط هلال احمر خراسان رضوی توزیع شد

خبرگزاری شبستان:معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: دو طرح فرشتگان رحمت و داوطلب یار امداد و نجات در ایام نوروز در حال اجرا است و حدود ۸ هزار نفر داوطلب در سطح استان فعال هستند.

۵ هزار و ۶۸۹ داوطلب انتخابات شوراها در استان ثبت نام کرده اند

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: طی چهار  روز نخست ثبت نام در این استان پنج هزار و ۶۹۸ نفر داوطلب نامزدی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شده اند.

۵ میلیون و ۷۰۰ هزار زائر و مسافر به خراسان رضوی وارد شده اند

خبرگزاری شبستان:سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی، از ورود پنج  میلیون و ۷۳۳ هزار و ۸۹ نفر زائر به استان در ۹ روز گذشته خبر داد که در مقایسه با سال گذشته ۱۰  درصد رشد دارد.

رویکرد دولت رشد اشتغال و حمایت از کالای ایرانی است

خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ۱۲۰ هزار شغل تاکنون ایجاد شده، گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید در این استان رشد میزان اشتغال و حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی است.

سامانه ۸۶۵۵ بانک شهر پاسخگوی شبانه روزی شهروندان در ایام نوروز

خبرگزاری شبستان:سامانه نظارت و ارتباط مردمی بانک شهر در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان خواهد بود.

نوروز به یک ثروت عظیم فرهنگی تبدیل شده است

خبرگزاری شبستان:شهردار مشهد با بیان اینکه وحدت بخشی از ویژگی‌های نوروز در نظام اسلامی گفت:نوروز به یک ثروت عظیم فرهنگی تبدیل شده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

«فاطمه زهرا (س) ؛ اسوه سبک زندگی اسلامی»

خبرگزاری شبستان:کتاب « فاطمه زهرا (س)» نوشته ی «سید حسین اسحاقی» اثری است که سبک زندگي فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگوی سبک زندگي اسلامي مورد تحلیل ...

پیشنهاد مطالعه نوروزی۲/کتاب «ایوب» شاعرانه ترین کتاب عهد عتیق

خبرگزاری شبستان:کتاب «ایوب» از نوشته های مقدس مسیحیان و یهودیان کتابی مشتمل بر ۴۲ باب است که می توان آن را از خیال انگیز ترین کتابهای عهد عتیق خواند.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۱/تذکره اولیای عطار کتابی سرشار از ظرایف عرفانی

خبرگزاری شبستان:«تذکره اولیای عطار»یکی از کتب عرفانی ارزشمند است که مطالعه آن در ایام نوروز به دوستداران کتاب توصیه می شود.

«گتسبی بزرگ» رمانی خواندنی برای ایام نوروز

خبرگزاری شبستان: کتاب« گتسبی بزرگ» اثر« اسکات فیتز جرالد» را با ترجمه« کریم امامی» را نشر امیرکبیر چاپ کرده است.

بیشتر