خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

زیارت یکی از راه های وصول به قرب الهی است

خبرگزاری شبستان:قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: زیارت یکی از راه‌های وصول به قرب الهی است و هدف ما خادمان اعتاب مقدسه ارائه بهترین خدمات به زائران عاشق اهل بیت(علیه السلام) است.

مهمترین عناوین خبری

زیارت یکی از راه های وصول به قرب الهی است

خبرگزاری شبستان:قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: زیارت یکی از راه‌های وصول به قرب الهی است و هدف ما خادمان اعتاب مقدسه ارائه بهترین خدمات به زائران عاشق اهل بیت(علیه السلام) است.

سرانه مصرف آبزیان در خراسان رضوی بیش از ۶ کیلو است

خبرگزاری شبستان:مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با بیان اینکه جشنواره شیلات و ارتقاء فرهنگ مصرف آبزیان در مشهد برگزار می‌شود، گفت: سرانه مصرف آبزیان در استان ۶ کلیو و ۲۰۰ گرم است.

نرخ بیکاری در خراسان رضوی بیش از ۱۳ درصد است

خبرگزاری شبستان:مدیر کل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه کارخانه فولاد خراسان افتتاح خواهد شد، افزود: نرخ بیکاری در خراسان رضوی ۱۳.۲ درصد است که که از میانگین کشوری بیش از یک درصد بیشتر است.

هدف برگزاری کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری؛

استفاده از ظرفیت نخبگان، اساتید دانشگاه و بهره برداری از آخرین یافته های علمی است

خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر مشهد گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان، اساتید دانشگاه و بهره برداری از آخرین یافته های علمی در حوزه برنامه ریزی و مدیریت شهری هدف اصلی برگزاری کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری است.

نشست وزیران امور زنان کشورهای اسلامی در مشهد برگزار می شود

خبرگزاری شبستان:نشست وزرای امور زنان و خانواده کشورهای اسلامی ٧ اردیبهشت ماه ساعت ۹ صبح در پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار می شود.

پیش ‌بینی جمعیت اولین گام در برنامه‌ ریزی شهری است

خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه براساس آمارهای علمی تا سال ۲۰۵۰ بالغ بر ۷۰ درصد جمعیت در شهرها زندگی خواهند کرد، گفت: پیش‌بینی جمعیت اولین گام در برنامه‌ریزی شهری است.

پیامبر(ص) برای مدیریت جوامع بشری مبعوث شدند

خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد گفت:در واقع رسالت پیامبر(صلی الله علیه و آله) نقطه جهانی شدن اسلام به تمام معنا است و این همان حرکت جمعی و سیاسی ما است که انقلاب نام گرفته است.

آموزش انتخابات تمام الکترونیکی برای مردم در ۸ شهر استان انجام می شود

خبرگزاری شبستان:سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: آموزشهای نحوه اخذ رای از مردم هشت شهر این استان که انتخابات در آنها به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود به صورت میدانی و رسانه ای ارائه می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» به چاپ رسید

خبرگزاری شبستان:کتاب «نشوز زوجین در فقه و نظام حقوقی ایران» پنجاه و نهمین کتاب گروه فقه و حقوق اسلامی پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه است که به قلم ...

نمایشگاه کتاب دری به سوی«باغ مخفی» می گشاید

خبرگزاری شبستان: باغ مخفی عنوان اثری «فرنسس هاجسون برنت» با ترجمه« آرزو احمی» است که نشر «پیدایش» آن را در نمایشگاه کتاب عرضه می کند.

«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری

خبرگزاری شبستان:«انتخابات لیلة‌القدر نظام اسلامی» آرا و نظرات مقام معظّم رهبری درباره انتخابات در نظام مردم‌سالاری به کوشش سعید اشیری است که نشر ...

«درسهای پیامبر اعظم(ص)» کتابی شامل گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی شخصیّت و بعثت نبیّ مکرّم اسلام(ص)

خبرگزاری شبستان:«درسهای پیامبر اعظم(ص)» پیام رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دیدار با مسؤولین کشور به مناسبت مبعث پیامبر گرامی در سال ۱۳۷۶؛ استکه به صورت ...

«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«خلفای پیامبر اعظم (ص)» اثر احمد علی طاهری ورسی را نشر بوستان کتاب چاپ کرده است.

بیشتر