خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Tuesday, December 12, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

رشد صنعتی با تقویت زیرساخت ها امکان پذیر است

خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که گفت: تا نتوانیم زیرساخت ها را تقویت کنیم، امکان رشد صنعتی، اشتغال، توسعه فناوری و رشد زیرساخت های ارتباطی میسر نمی شود.

مهمترین عناوین خبری

رشد صنعتی با تقویت زیرساخت ها امکان پذیر است

خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که گفت: تا نتوانیم زیرساخت ها را تقویت کنیم، امکان رشد صنعتی، اشتغال، توسعه فناوری و رشد زیرساخت های ارتباطی میسر نمی شود.

اعزام بیش از ۳۰۰ مبلغ به روستاهای کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که اعزام روحانیون در شب های جمعه به روستاهایی که مبلغ و یا روحانی ندارند، در دستور کار قرار گرفته، گفت: بیش از ۳۰۰ مبلغ در همین راستا به روستاهای استان اعزام می شوند.

پرداخت ۸۰ هزار تسهیلات قرض الحسنه در راستای اشتغال و محرومیت

خبرگزاری شبستان: مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شعب این بانک در استان تاکنون حدود ۸۰ هزار تسهیلات قرض الحسنه در راستای توانمندی اقتصادی، تلاش برای فقرزدایی و رفع محرومیت ها پرداخت کرده است.

تکریم بانوان و فضا دادن به آنها، راهبردی که لازمه پیشرفت و توسعه کشور است

خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم بانوان و فضا دادن به آنها راهبردی است که لازمه پیشرفت و توسعه کشور محسوب می شود.

خروش ملت انقلابی کهگیلویه و براحمد در حمایت از فلسطین و آرمان های آن به نمایش درآمد

خبرگزاری شبستان: مردم مومن و ولايت مدار استان کهگیلویه و بویراحمد برای دفاع از مظلومان عالم به خيابان ها آمده و خشم و انزجار خود را از رژيم غاصب صهيونيستی ابراز کردند.

مقام معظم رهبری برجسته ترین بیانات را در زمینه بیت المقدس داشت

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه بسیاری از دولتمردان دنیا تعیین بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کردند، گفت: رهبر معظم انقلاب از جمله سیاست مدارانی بود که برجسته ترین بیانات را در این زمینه داشتند.

مردم کهگیلویه و بویراحمد حمایت خود را از فلسطین و آرمان های آن اعلام می کنند

خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم مومن و ولایت مدار استان پس از نماز جمعه این هفته، حمایت قاطع خود را از ملت فلسطین و آرمان های آن علام می کنند.

۹ دی، پایداری ملت ایران بر ارزش های انقلاب و نظام را به نمایش گذاشت

خبرگزاری شبستان: مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر روشنگری حماسه مردم ایران اسلامی در ۹ دی ماه سال ۸۸، گفت: حماسه ۹ دی، استقامت و پایداری ملت ایران بر ارزش های نظام و انقلاب را به نمایش گذاشت.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«معماهای ببراس» کتاب شد

خبرگزاری شبستان: کتاب «معماهای ببراس» در سه گام از مجموعه کتاب های مفاهیم علوم رایانه و تفکر رایانشی با ترجمه «امیرمحمد جذبی» کتاب شد.

«ارکیده‌های من» در بازار کتاب رویید

خبرگزاری شبستان: کتاب «ارکیده های من»اثر«فرزانه سکوتی» است که نشر پیدایش به تازگی آن را چاپ کرده است.

«مزخرفات فارسی» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«مزخرفات فارسی» اثر«رضا شکرالهی» کتابی که به زبان فارسی روزمره با چاشنی طنزاست که نشر«ققنوس» آن را چاپ کرده است.

«قصه هایی که پیامبر گفت»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«قصه هایی که پیامبر گفت»عنوان کتابی است از «نقی سلیمانی» به تصویرگری«ندا عظیمی»است که انتشارات«امیرکبیر» آن را چاپ کرده است.

«سیمای پیامبر اکرم (ص) در نهج البلاغه» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«سیمای پیامبر اکرم (ص) در نهج البلاغه» اثر«عبدالمجید زهادت» کتابی که توصیه می شود مطالعه کنید.

بیشتر