خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵

الأربعاء ١٩ ربيع الثاني ١٤٣٨

Wednesday, January 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

طرح تاب آوری اجتماعی در سراسر کشور اجرا می شود

خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، طرح تاب آوری اجتماعی را یکی از مهم ترین برنامه های این معاونت در کشور دانست و با بیان اینکه این طرح هم اکنون در برخی از مناطق کشور در حال اجراست، از اجرای این طرح در همه کشور خبر داد.

مهمترین عناوین خبری

طرح تاب آوری اجتماعی در سراسر کشور اجرا می شود

خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، طرح تاب آوری اجتماعی را یکی از مهم ترین برنامه های این معاونت در کشور دانست و با بیان اینکه این طرح هم اکنون در برخی از مناطق کشور در حال اجراست، از اجرای این طرح در همه کشور خبر داد.

تثبیت حقوق هسته ای ملت ایران یکی از مهم ترین دستاوردهای برجام/ تاسیس سازمان مدیریت امور اجتماعی کاهش آسیب ها

خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، به برخی از دستاوردهای برجام در یک سالگی آن اشاره کرد و گفت: تثبیت حقوق هسته ای ملت ایران و تداوم فعالیت های هسته ای یکی از مهم ترین دستاوردهای برجام است.

تدوین اسناد راهبردی در حوزه زنان و خانواده

خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: عدالت اجتماعی به معنای واقعی در حوزه زنان و خانواده اجرایی نشده و در این حوزه شاهد نوعی عدم تعادل به ویژه در دسترسی زنان به پست های مدیریتی و منابع هستیم.

روشنگری و تبیین جایگاه نظام در دستور کار مبلغین اوقاف کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بحث روشنگری، تبیین اهداف و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی در دستور کار مبلغین اوقاف استان قرار دارد.

اجرای ۱۰۰ طرح اشتغالزایی و افتتاح ۹۷ واحد مسکونی در ایام الله دهه فجر

خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای ۱۰۰ طرح اشتغالزایی و افتتاح ۹۷ واحد مسکونی با مجموع اعتبار ۳۳ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال ایام الله دهه فجر امسال در دستور کار قرار دارد.

برگزاری جشن های انقلاب در ۴۰۰ کانون روستایی کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه جشن های انقلاب در ۴۰۰ کانون فرهنگی و هنری روستایی برگزار می شود، گفت: برگزاری هشت جشن بزرگ در شهرستان های هشت گانه استان نیز در دستور کار قرار دارد.

برگزاری جشن های دهه فجر به صورت ویژه در ۴۰ کانون فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ۴۰ کانون فرهنگی و هنری شهرستان های این استان به صورت ویژه برگزار می شود.

تشریح برنامه های کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: نشست کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و برنامه های این کمیته در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشریح شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم «قصه های من و بابام زنگ کتاب اول: بابای خوب من»از مجموعه کتاب های طوطی نشر فاطمی

خبرگزاری شبستان:«قصه های من و بابام رنگ کتاب اول: بابای خوب من»از مجموعه کتاب های طوطی نشر فاطمی است که به تازگی به چاپ دوم رسیده است.

سکه های عرب – ساسانی به قلم حسین رستگار

خبرگزاری شبستان:«سکه های عرب – ساسانی، بررسی و طبقه بندی نخستین درهم های اسلامی» به قلم حسین رستگار را انتشارات «پازینه» چاپ و روانه بازار نشر کرده ...

«امیل و کارآگاهان»در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:«امیل و کارآگاهان» عنوان اثری از«اریش کستنر» با ترجمه «فرناز تیمورازف» برای گروه سنی کودک و نوجوان است که نشر «ماهی» آن را چاپ کرده ...

چاپ دوم کتاب « نقش زن در موسیقى مناطق ایران»

خبرگزاری شبستان:دومین چاپ کتاب « نقش زن در موسیقى مناطق ایران» که به همت هوشنگ جاوید گردآوری شده، توسط سوره مهر انتشار یافت.

عشق، در سلوک شعر فارسی جایی برای عشق نیست!

خبرگزاری شبستان:«عشق» عنوان اثری تازه ازدکتر« اصغرالهی» است که نشر« قطره» به تازگی آن را چاپ و روانه بازار کتاب کرده است.

بیشتر