خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

الخميس ٢٨ المحرّم ١٤٣٩

Thursday, October 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

برای دومین بار صورت گرفت:

تغییر زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» در کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» به میزبانی این استان و در شهرستان چرام تغییر کرد.

مهمترین عناوین خبری

برای دومین بار صورت گرفت:

تغییر زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» در کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» به میزبانی این استان و در شهرستان چرام تغییر کرد.

ایستادگی در برابر ظالم، مستکبر و شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد

خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی خواهان حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند، عنوان کرد: ایستادگی در برابر ظالم، مستکبر و شعار مرگ بر آمریکا ریشه قرآنی دارد.

ترویج و صیانت از آرمان های شهداء مهم ترین کار فرهنگی است

خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ترویج و صیانت از آرمان های شهدا را مهم ترین کار فرهنگی دانست و بر پایداری ارزش های انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهدا و امام شهدا در جامعه تاکید کرد.

دوچرخه سوار حامل پرچم متبرک کربلا و شهدای دفاع مقدس وارد ياسوج شد

خبرگزاری شبستان: دوچرخه سوار حامل پرچم متبرک به حرم امام حسین (علیه السلام) و مزین به تصاویر ۶۲ شهید از ۳۱ استان کشور، وارد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پاسخ به مواضع سخیف رئیس جمهور آمریکا

خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سخنان گستاخانه، ابلهانه و سخیف رئیس جمهور دولت مستکبر آمریکا علیه مردم ایران، با انتشار بیانیه ای سخنان خصمانه و کینه توزانه ترامپ را محکوم کرد.

تغییر زمان برگزاری جشنواره قرآنی «مدهامتان» در شهرستان چرام

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره قرآنی «مدهامتان» در شهرستان چرام تغییر کرد.

شهرستان چرام میزبان جشنواره قرآنی اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی «مدهامّتان» به میزبانی این استان و در شهرستان چرام برگزار می شود.

معاون ستاد عالی مساجد عنوان کرد:

تشکیل شبکه مساجد امام سجاد (علیه السلام) در کشور/ گرامیداشت سید الساجدین در ۱۵ کشور برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی مساجد کشور گفت: بر اساس اخبار ارسالی مسئولان دبیرخانه کنگره بین المللی امام سجاد (علیه السلام) همزمان با ایران اسلامی، در ۱۵ کشور برنامه های مختلفی با نام این امام بزرگوار برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«عمارحلب» روایت زندگی شهید «محمد حسین محمد خانی»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«عمارحلب»روایت زندگی شهید«محمد حسین محمد خانی» به قلم محمد علی جعفری را انتشارات «روایت فتح» چاپ کرده است.

«سوگ» اثری تازه از نشر قطره

خبرگزاری شبستان: «سوگ »عنوان اثری مشترک از«علیرضا عابدین»،« شرمین روبن زاده» و« دل آرام صالحی» است که به تازگی به همت نشر« قطره» چاپ شده است.

«پرنده شيرين جواني»برفراز بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب«پرنده شيرين جواني» اثر«ويليامزتنسي» با ترجمه «نگارخلف» را انتشارات قطره چاپ کرده است.

«طمع»اثر«فیلیس ای.تیکل» با ترجمه «نسترن ظهیری»

خبرگزاری شبستان:«طمع»اثر«فیلیس ای.تیکل» با ترجمه «نسترن ظهیری» را انتشارات «ققنوس»چاپ و روانه باز نشر کرده است.

«چهار گفتار»؛در تبیین زمینه‌ها، علل، و آثار حادثه‌ی عاشورا

خبرگزاری شبستان:این کتاب شامل چهار سخنراني، رهبر معظّم انقلاب اسلامي است که با توجّه به موضوع مشترک تمامي آنها يعني تبيين و تحليل زمينه‌ها و عوامل ...

بیشتر