خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

الاثنين ٢٨ ذو القعدة ١٤٣٨

Monday, August 21, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

فعالان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می شوند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت روز جهانی مساجد، فعالان فرهنگی این استان تجلیل می شوند.

مهمترین عناوین خبری

فعالان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می شوند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت روز جهانی مساجد، فعالان فرهنگی این استان تجلیل می شوند.

سند جامع و راهبردی بقاع متبرکه گردشگری مذهبی را ماندگار می کند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از تهیه سند جامع و راهبردی بقاع متبرکه خبر داد و گفت: با کار فرهنگی می توان گردشگری مذهبی در این زمینه را ماندگار کرد.

کانون های فرهنگی برنامه محور باشند/کانون هایی که کیفیت لازم را ندارند، تعطیل شوند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید ارزیابی و ارزشیابی از عملکرد کانون ها داشته و آنها را برنامه محور کنیم، گفت: زمان آن رسیده که کانون های فرهنگی و هنری که کیفیت لازم را ندارند تعطیل شوند.

فعالان فرهنگی از فضای مجازی غافل نشوند/ انتقال زیبایی های دین از طریق فضای مجازی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، بر انتقال زیبایی های دین از طریق فضای مجازی تاکید کرد و گفت: فعالان فرهنگی جامعه نباید از این فضا به عنوان عاملی جهت عکس فعالیت های دشمنان غافل شوند.

گردشگری ظرفیت پایه ای استان کهگیلویه و بویراحمد است

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، استان را مستعد سرمایه گذاری در بخش گردشگری دانست و گفت: گردشگری ظرفیت پایه ای استان است.

فعالیت بیش از یک هزار و ۳۰۰ هیئت مذهبی در کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و پژوهشی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از یک هزار و ۳۰۰ هیئت مذهبی در این استان جهت ترویج فرهنگ دینی و اسلامی فعالیت دارند.

۸۰ درصد مردم روخوانی ساده قرآن را یاد نگرفته اند/فرهنگ قرآنی باید از مدیران آغاز شود

خبرگزاری شبستان: فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۸۰ درصد مردم روخوانی ساده قرآن را هنوز به درستی یاد نگرفته اند، گفت: اهتمام نسبت به فرهنگ قرآنی باید از مدیران آغاز شود.

چه چیزهایی انسان را به خدا نزدیک و مایه خشنودی پروردگار می شود

خبرگزاری شبستان: امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد، گناه نکردن را باعث تقرب انسان به درگاه خداوند عنوان کرد و گفت: صدقه دادن نیز انسان را به درگاه خدا نزدیک و موجب خشنودی پروردگار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ ۱۵ فصلنامۀ فرهنگ و ادبیات عامه

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۱۵ فصلنامۀ فرهنگ و ادبیات عامه (سال پنجم، شماره ۱۵، مرداد و شهريور ۱۳۹۶) به صاحب امتیازی دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.

«سکوی پرواز»؛ یکصد بحث کوتاه در موضوع نماز

خبرگزاری شبستان:کتاب«سکوی پرواز»؛ یکصد بحث کوتاه درموضوع نماز ویژه ائمه جماعات مدارس دوره اول متوسطه به قلم «سید محمد باقر ابطحی» کتاب شد.

« ایست بازرسی! مهارت مقابله با عملیات روانی» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب ایست بازرسی! مهارت مقابله با عملیات روانی جلد دوم «مجموعه‌ی مهارتی فعـالان فرهنـگی» به همت انتشارات «پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه ...

«شاه بی شین» به نهمین ایستگاه نشر رسید

خبرگزاری شبستان:«شاه بی شین » رمان« محمد کاظم مزینانی» از سوی انتشارات سوره مهر برای نهمین بار منتشر شد.

«توحید در قرآن» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب «توحید درقرآن» اثر«آیت الله جوادی آملی»است که موسسه نشر« اسراء »آن را چاپ کرده است.

بیشتر