خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

السبت ٦ ربيع الثاني ١٤٤٠

Saturday, December 15, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مجامع بین المللی چشم خود را به روی جنایات در یمن بسته اند

امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به جنایت های صورت گرفته در کشور یمن، گفت: متاسفانه این جنایت ها در حالی صورت می گیرد که مجامع بین المللی چشم خود را به روی این فجایع بسته اند.

مهمترین عناوین خبری

مجامع بین المللی چشم خود را به روی جنایات در یمن بسته اند

امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به جنایت های صورت گرفته در کشور یمن، گفت: متاسفانه این جنایت ها در حالی صورت می گیرد که مجامع بین المللی چشم خود را به روی این فجایع بسته اند.

برگزاری طرح «درسنامه فهم زبان قرآن» در ۱۲ مرکز خانه نور کهگیلویه و بویراحمد

رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دوره آموزشی «درسنامه فهم زبان قرآن»، از برگزاری این دوره در ۱۲ مرکز خانه نور این استان خبر داد.

سال آینده صورت می گیرد:

برگزاری کنگره ملی امام صادق (علیه السلام) در یاسوج

رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه های پیش بینی شده این ستاد، گفت: کنگره ملی امام صادق (علیه السلام) نیز سال آینده به میزبانی این استان در یاسوج برگزار خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:

هدف گذاری و برنامه ریزی شرط موفقیت فعالیت های فرهنگی/تولیدات فرهنگی نرم افزاری ضرورت کانون ها

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید از امکانات و فرصت های موجود بهره برداری لازم صورت گیرد، خاطرنشان کرد: در مدیریت مساجد، هدف گذاری و برنامه ریزی شرط موفقیت در انجام فعالیت هاست.

تئاتر دینی در کانون های فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد رونق می گیرد

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تفاهم نامه با کانون های فرهنگی مساجد استان، گفت: برنامه های مصوب کانون های فرهنگی در زمینه توسعه نمایش آئینی و دینی در مساجد با همکاری این انجمن برگزار می شود.

حوزه قرآن کشور نیازمند کار راهبردی است

نماینده شورای توسعه‌ فرهنگ قرآنی کشور ضمن تاکید بر اینکه باید در حوزه قرآن کار راهبردی صورت گیرد، یادآور شد: اگر به این شکل به فعالیت های قرآنی نگاه داشته باشیم، این راهبرد را حس می کنیم.

استفاده از هنر در راستای حفظ ارزش های مسجد طراز اسلامی و مسجدی

رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از انعقاد تفاهم نامه با انجمن هنرهای نمایشی این استان در راستای حفظ و ترویج ارزش های مسجد طراز اسلامی خبر داد.

نقش سفارت انگلیس در فتنه ۸۸/فعالیت ۶۰ موسسه بین المللی در زمینه جنگ نرم در ایران

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت ۶۰ موسسه و نهاد بین المللی در زمینه جنگ نرم در کشورمان، گفت: سفارت انگلیس بیشترین نقش را در فتنه ۸۸ داشت و درب سفارتخانه های خود را به روی آشوبگران باز کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«از جیحون تا فرات ایرانشهر و دنیای ساسانی»

«از جیحون تا فرات ایرانشهر و دنیای ساسانی» اثر مشترک «تورج دریایی»،«خداداد رضاخانی» با ترجمه « مریم بیجوند»را نشر مروارید چاپ کرده است.

«تاریخ یونان باستان» کتاب شد

«تاریخ یونان باستان»اثر«دیوید استاتارد» با ترجمه «شهربانو صارمی» را نشر«ققنوس» چاپ کرده است.

دوره دو جلدی «نظریه و نقد ادبی : درسنامه ای میان رشته ای»

دوره دو جلدی «نظریه و نقد ادبی : درسنامه ای میان رشته ای» اثر«حسین پاینده» را سمت چاپ کرده است.

چاپ ششم «خانه‌ی لهستانی‌‌ها» کتابی از«مرجان شیرمحمدی»

«خانه‌ی لهستانی‌‌ها» اثر«مرجان شیرمحمدی» است که نشر چشمه آن را روانه بازار نشر کرده است.

رومی (جلال‌الدین محمد) کتابی از «بهمن شکوهی»

رومی (جلال‌الدین محمد )اثر «بهمن شکوهی» با موضوع زندگی «مولوی» را موسسه نشر«نگاه» چاپ کرده است.

بیشتر