خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر:

تقویت برنامه های اوقات فراغت جوانان از اصلی ترین وظایف کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد

علیرضا پولاد با تاکید بر اهمیت بالای برنامه ریزی و اجرای مناسب طرح های اوقات فراغت جوانان، اظهار داشت: تقویت برنامه های اوقات فراغت جوانان از اصلی ترین وظایف کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد.

مهمترین عناوین خبری

مدیرکل استاندارد استان بوشهر:

معرفی واحد های نمونه استاندارد استان بوشهر در سال جاری

بهره مند با شاره به برگزاری همایش روز جهانی استاندارد، بیان کرد: واحد های نمونه استاندارد استان بوشهر در سال جاری معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

فرماندار شهرستان کنگان:

در حوزه اشتغال، تمام نگاه ها به صنعت نفت نباشد

نوروزی با تاکید بر اینکه در حوزه صنعت نفت امنیت اشتغال وجود ندارد، عنوان کرد: نباید همه نگاه ما در حوزه اشتغال به سمت و سوی صنایع نفت و گاز مستقر در منطقه باشد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر:

حضور بیش از ۱۵ هزار مددجو در برنامه های اوقات فراغت کمیته امداد استان بوشهر

احمد لطفی با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار نفر از مددجویان این نهاد در برنامه‌های تابستانی غنی سازی اوقات فراغت در کانون‌های ولایت متعلق به کمیته امداد شرکت می‌کنند، عنوان کرد: از این فرصت می تواند برای برگزاری دوره‌های آموزشی غدیرشناسی استفاده کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر:

تقویت برنامه های اوقات فراغت جوانان از اصلی ترین وظایف کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد

علیرضا پولاد با تاکید بر اهمیت بالای برنامه ریزی و اجرای مناسب طرح های اوقات فراغت جوانان، اظهار داشت: تقویت برنامه های اوقات فراغت جوانان از اصلی ترین وظایف کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد.

امام جمعه بوشهر:

سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن‌بست قرار گرفتن آمریکا است

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن‌بست قرار گرفتن آمریکا است و افزود: آمریکا از طرفی پیام مذاکره با ایران را ارسال می‌کند از طرفی دیگر تحریم‌های خود بر علیه کشور را تشدید می‌کند.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری :

کانون های فرهنگی هنری مساجد در قبال جوانان جامعه وظیفه بسیار مهمی دارند

حسینی بوشهری با تاکید بر وظیفه بسیار مهم کانون های مساجد در قبال جوانان جامعه، تصریح کرد: مسئولین اگر نقش تاثیرگذار شما را در جذب جوانان به مساجد و پرورش آنان را درک کنند بیشترین حمایت را از فعالیت های مجموعه کانون های فرهنگی هنری مساجد خواهند داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر:

فرهنگ مهمترین اصل در پیشرفت سرزمین و جامعه است

کرم پور گفت: فرهنگ مهمترین اصل در پیشرفت سرزمین و جامعه است که در کنار هنر می تواند تاثیرات مثبت و فراوانی به همراه داشته باشد.

استاندار بوشهر:

صنعت نفت و پتروشیمی خط مقدم درگیری اقتصادی با سردمداران کفر است

گراوند با تاکید بر اینکه هم اکنون جزیره خارگ و صنعت نفت و پتروشیمی خط مقدم درگیری اقتصادی با سردمداران کفر است، افزود: امروز همه باید وزارت نفت را پشتیبانی کنیم و پشت رزمنده خط مقدم اقتصادی کشور باشیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«فلسفه هانا آرنت» را بخوانید

کتاب «فلسفه هانا آرنت» اثر«پاتریشیا آلتنبرند جانسون» با ترجمه «خشایار دیهیمی» را نشر نو چاپ کرده است.

«گرگ سالی» به چاپ سوم رسید

رمان «گرگ‌سالی» آخرین اثر منتشر شده مرحوم امیر‌حسین فردی برای سومین نوبت تجدید چاپ شد.

« ابزارهای تجزیه و تحلیل سیاسی»را بخوانید

مقایسه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با جبهه فرهنگی معارض در کتاب ابزارهای تجزیه و تحلیل سیاسی اثر «محمود مهام» منتشر شد.

«لبخندهای بی لهجه» در بازار نشر

بررسی شادی در اسلام و روان‌شناسی در کتاب« لبخندهای بی‌لهجه» اثر «عبدالوحید داوودی» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرده است.

«مدیرعامل زندگی: مدیریت مرد در خانواده و کارآمدی آن»

«مدیرعامل زندگی: مدیریت مرد در خانواده و کارآمدی آن» اثر«محمد زارعی توپخانه» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرده است.

بیشتر