خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶

السبت ٢٦ جمادى الثانية ١٤٣٨

Saturday, March 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

ثبت خرده فرهنگ ها بستری برای حفظ هویت ایرانی/ رشد ۱۳ درصدی مسافرت های نوروزی

خبرگزاری شبستان:معاون امور حقوقی مجلس و استانهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: ثبت خرده فرهنگ های اقوام بستری برای حفظ هویت ایرانی و معرفی آن به دنیا است.

مهمترین عناوین خبری

بیش از ۸ هزار گردشگر نوروزی از آثار تاریخی اردستان دیدن کردند

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت: از روز ۲۶ اسفند تا پایان روز چهارم فروردین امسال بیش از ۸ هزار نفر از آثار تاریخی این شهرستان دیدن کرده اند.

بهره برداری از بلوار اتصالی روستای محمدآباد- یزدل بخش مرکزی

خبرگزاری شبستان: بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل از بهره برداری بلوار اتصالی روستای محمدآباد-یزدل بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

ثبت نام بیش از سه هزار و ۷۹۰ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی در استان اصفهان

خبرگزاری شبستان:مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان از ثبت نام بیش از سه هزار و ۷۹۰ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی در استان خبرداد.

سفر بیش از یک میلیون مسافر به استان اصفهان

خبرگزاری شبستان:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از سفر بیش از یک میلیون مسافر به این استان خبرداد.

ثبت خرده فرهنگ ها بستری برای حفظ هویت ایرانی/ رشد ۱۳ درصدی مسافرت های نوروزی

خبرگزاری شبستان:معاون امور حقوقی مجلس و استانهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: ثبت خرده فرهنگ های اقوام بستری برای حفظ هویت ایرانی و معرفی آن به دنیا است.

کلنگ زنی طرح اکتشاف شهر دستکن سفیدشهر آران و بیدگل

خبرگزاری شبستان: مراسم کلنگ زنی طرح اکتشاف و بازسازی شهر دستکن سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست /شورای تامین اردستان به دنبال امنیت کامل منطقه باشد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه اردستان با بیان اینکه آثار عملی اقتصاد مقاومتی در جامعه مشهود نیست، خواستار تلاش بیشتر مسئولان در تحقق این امر شد تا آثار آن در زندگی مردم به ویژه طبقه پایین جامعه محسوس باشد.

مدیر حوزه امیرالمؤمنین(ع) آران و بیدگل:

هدف از شعار اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و افزایش قدرت کشور در برابرتحریم هاست

خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه امیرالمؤمنین(ع) آران و بیدگل گفت: هدف مقام معظم رهبری در مطرح کردن شعار اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر، خودکفایی و افزایش قدرت کشور در برابر تلاش و تحریم های دشمن است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

«فاطمه زهرا (س) ؛ اسوه سبک زندگی اسلامی»

خبرگزاری شبستان:کتاب « فاطمه زهرا (س)» نوشته ی «سید حسین اسحاقی» اثری است که سبک زندگي فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگوی سبک زندگي اسلامي مورد تحلیل ...

پیشنهاد مطالعه نوروزی۲/کتاب «ایوب» شاعرانه ترین کتاب عهد عتیق

خبرگزاری شبستان:کتاب «ایوب» از نوشته های مقدس مسیحیان و یهودیان کتابی مشتمل بر ۴۲ باب است که می توان آن را از خیال انگیز ترین کتابهای عهد عتیق خواند.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۱/تذکره اولیای عطار کتابی سرشار از ظرایف عرفانی

خبرگزاری شبستان:«تذکره اولیای عطار»یکی از کتب عرفانی ارزشمند است که مطالعه آن در ایام نوروز به دوستداران کتاب توصیه می شود.

«گتسبی بزرگ» رمانی خواندنی برای ایام نوروز

خبرگزاری شبستان: کتاب« گتسبی بزرگ» اثر« اسکات فیتز جرالد» را با ترجمه« کریم امامی» را نشر امیرکبیر چاپ کرده است.

بیشتر