خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, July 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

فضائل علمی حضرت فاطمه معصومه(س) در کلام امام کاظم(ع) مشخص است

خبرگزاری شبستان: کارشناس و مبلغ دینی گفت: بکار بردن خطاب «فداها ابوها» از سوی امام کاظم(ع) برای حضرت معصومه(س) بیانگر فضیلت علمی این بانو در زمان حیات پدر یعنی دوران کودکی ایشان است.

مهمترین عناوین خبری

فرماندار آران و بیدگل خبر داد:

نامگذاری ۲۵ تا ۳۱ شهریور به عنوان «هفته فرهنگی آران و بیدگل»

خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل گفت: ۲۵ شهریور سالروز استقلال شهرستان آران و بیدگل تا ۳۱ شهریور در طلیعه «هفته دفاع مقدس» به عنوان هفته فرهنگی آران و بیدگل نامگذاری شده است.

دکتر ساداتی نژاد در گفت و گو با شبستان:

روز دختر؛ بهانه ای برای شناخت فضائل معنوی حضرت معصومه(س)

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: روز دختر، بهانه ای است تا شخصیت و فضائل معنوی حضرت معصومه(س) به عنوان الگویی ارزشمند برای دختران ما که همواره سرآمد حجب و حیا در دنیا و در ادوار تاریخ بوده اند معرفی شود.

فرماندار آران و بیدگل تأکید کرد:

نقش تأثیرگذار آموزش فنی و حرفه ای در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی

خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل گفت: آموزش های فنی و حرفه ای سبب حرفه آموزی و ایجاد اشتغال و تولید مناسب و کسب درآمد جوانان می شود و نقش مهمی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

برپایی ایستگاه فرهنگی و هنری شهر امید در تیران و کرون

خبرگزاری شبستان: ایستگاه فرهنگی و هنری«شهر امید» به منظور ارائه برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان تیران و کرون برپا می شود.

فضائل علمی حضرت فاطمه معصومه(س) در کلام امام کاظم(ع) مشخص است

خبرگزاری شبستان: کارشناس و مبلغ دینی گفت: بکار بردن خطاب «فداها ابوها» از سوی امام کاظم(ع) برای حضرت معصومه(س) بیانگر فضیلت علمی این بانو در زمان حیات پدر یعنی دوران کودکی ایشان است.

ظرفیت جوانان برای مدیریت روستا بکار گرفته شود

خبرگزاری شبستان:فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: ظرفیت و نظرات جوانان برای مدیریت روستا و فعالیت های اجتماعی بکار گرفته شود.

مهاجرت از روستاها تهدیدی برای روستا نشینی است

خبرگزاری شبستان: معاون دفتر روستایی استانداری اصفهان گفت: افزایش مهاجرت از روستاهای استان اصفهان تهدیدی برای روستا نشینی است.

پورابراهیمی در گفت و گو با شبستان:

طرح نوین استاد- شاگردی در آران و بیدگل اجرا می شود/ مهارت آموزی۳۸۷ کارآموز در محیط واقعی کار

خبرگزاری شبستان:رئیس اداره فنی و حرفه‌ای آران و بیدگل گفت: طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار بر اساس رابطه استاد-شاگردی به شکل نوین در این شهرستان اجرا می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم مجموعه «ماه وماهی» علیرضا بدیع

خبرگزاری شبستان: چاپ دوم مجموعه غزل «ماه و ماهی» سروده «علیرضا بدیع» را انتشارات «چشمه» چاپ کرده است.

«بانوی کرامت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «بانوی کرامت» نوشته حجت‌الاسلام «صادق طالبی مازندرانی» همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ع) برای چهارمین بار از سوی انتشارات ...

مجموعه اشعار «حسین منزوی » در نگاه

خبرگزاری شبستان: مجموعه اشعار زنده یاد«حسین منزوی» شاعر نام آشنای معاصر را موسسه انتشارات «نگاه» تجدید چاپ کرده است.

رمانی تاریخی برای نوجوانان در«برادر خوانده»

خبرگزاری شبستان:«برادر خوانده » رمان تاریخی «محمود مهدوی» برای گروه سنی نوجوان است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

دهمین شمارۀ میراث علمی اسلام و ایران

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دهم نشریۀ میراث علمی اسلام و ایران (دوفصلنامـۀ تاریـخ علوم و فناوری دورۀ اسلامی- سال پنجم، شمـارۀ دوم، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به ...

بیشتر