خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶

الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Friday, November 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

امام جمعه شهرستان سرعین:

طرح تلاوت نور بیشترین مخاطب را در کشور به خود اختصاص داده است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان سرعین گفت: اجرای طرح تلاوت نور در بین الصلاتین توسط کانون ها بیشترین مخاطب را در کشور به خود اختصاص داده و آنچه که شاهد هستم نمازخانه های بین راهی نیز این حرکت فرهنگی را اجرا می کند.

مهمترین عناوین خبری

امام جمعه شهرستان سرعین:

طرح تلاوت نور بیشترین مخاطب را در کشور به خود اختصاص داده است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان سرعین گفت: اجرای طرح تلاوت نور در بین الصلاتین توسط کانون ها بیشترین مخاطب را در کشور به خود اختصاص داده و آنچه که شاهد هستم نمازخانه های بین راهی نیز این حرکت فرهنگی را اجرا می کند.

امام جمعه شهرستان سرعین از دفتر خبرگزاری شبستان در اردبیل بازدید کرد

خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین از دفتر خبرگزاری شبستان در اردبیل بازدید کرد.

اولین سالگرد ارتحال آیت الله موسوی اردبیلی و استاد سلیم موذن زاده اردبیلی برگزار شد

خبرگزاری شبستان: مراسم بزرگداشت اولین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی و استاد سلیم موذن زاده اردبیلی در مسجئد اعظم اردبیل برگزار شد.

زنان جامعه باید تفکر غربی را فراموش کنند / احیای تفکر اسلام ناب در بدنه کانون های مساجد

خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مشفقین مصلی اردبیل گفت: زنان جامعه امروز ایران باید تفکر غربی را فراموش کنند تا بتوانند خود اتکایی کامل برای پویایی جامعه داشته باشند.

کارگروه برنامه های فرهنگی محلی در کانون های مساجد تشکیل شود

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: کارگروه تدارک برنامه های فرهنگی محلی در کانون های مساجد تشکیل شود تا متناسب با نیاز محله برنامه های فرهنگی اجرا شود و این مسئله موجب استقبال عمومی بیشتری می شود.

مراسم تشیع پیکر «مجید واحدی زاده» نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون برگزار شد

خبرگزاری شبستان: پیکر «مجید واحدی زاده» بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون از مقابل مجموعه فرهنگی فدک به سمت آرامستان بهشت زهرای اردبیل تشیع شد.

مجید واحدی‌ زاده، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون درگذشت

خبرگزاری شبستان: مجید واحدی‌ زاده نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون ساعتی پیش بر اثر ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

بیش از ۱۵۰ کارتن کتاب در بین کتابخانه های مساجد استان توزیع شد

خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید علایی (تخصصی کتابخانه ای) گفت: بیش از ۱۵۰ کارتن کتاب در بین کتابخانه های مساجد استان اردبیل به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی توزیع شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

داستان «طنابی از آتش» به قلم «محمدرضا سرشار» برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:کتاب «طنابی از آتش» عنوان داستانی از «محمدرضا سرشار» است که با موضوع شأن نزول سوره «لهب» برای گروه نوجوان نوشته شده است. این اثر به ...

«نرگس»داستانی در فضای انقلاب و دفاع از آرمان ها

خبرگزاری شبستان: نرگس عنوان رمانی از«رحیم مخدومی» است که آرمان ها وارزش ها انقلابی محور داستان است و شخصیت های اصلی تمام تلاش خود را برای دفاع از ...

«اعترافات یک قاتل» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اعترافات یک قاتل» اثر«یوزف روت» با ترجمه علی اسدیان را نشر ماهی به تازگی روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب (سال بیست و دوم، شمارۀ ۸ آبان ۱۳۹۶) منتشر شد.

بیشتر