خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

استاندار اردبیل در دیدار با معاون وزیر گردشگری عراق:

مصمم به گسترش ارتباطات با عراق هستیم

بهنامجو، گفت: مشترکات زیادی با عراق داریم و با بهره گیری از ظرفیت های موجود می تواند به گسترش ارتباطات تجاری، گردشگری و درمانی منجر شود و مصمم به ارتقاء‌ سطح همکاری ها هستیم.

مهمترین عناوین خبری

همزمان با دومین روز کنفرانس؛

برگزاری پنل های تخصصی کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو

پنل های تخصصی کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو همزمان با دومین روز این کنفرانس در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

استاندار اردبیل در دیدار با معاون وزیر گردشگری عراق:

مصمم به گسترش ارتباطات با عراق هستیم

بهنامجو، گفت: مشترکات زیادی با عراق داریم و با بهره گیری از ظرفیت های موجود می تواند به گسترش ارتباطات تجاری، گردشگری و درمانی منجر شود و مصمم به ارتقاء‌ سطح همکاری ها هستیم.

استقرار تیم های ملی والیبال استرالیا، فرانسه، پرتغال و ایران در شهرستان سرعین

تیم های ملی استرالیا، فرانسه، پرتغال و ایران برای برگزاری رقابت های هفته چهارم لیگ والیبال ملت های جهان در هتل لاله شهر سرعین مستقر شدند و اردبیل آماده میزبانی شایسته این رقابت ها از ۳۱ خرداد تا ۲ تیرماه است.

بیشتر حجم پرونده های دادگستری مربوط به مطالبات بانکی است

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان اردبیل گفت: متأسفانه هر سال شاهد افزایش ورودی پرونده ها به دادگستری ها هستیم و حجم قابل توجهی از این پرونده ها مربوط به دعاوی بانک هاست.

حضور ۱۵۰ مهمان داخلی و خارجی در کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت

رییس اتاق بازگانی اردبیل، گفت: ۱۵۰ مهمان داخلی و خارجی با حضور در کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو با ظرفیت های گردشگری و سرمایه گذاری استان آشنا می شوند.

استاندار اردبیل:

آب های گرم معدنی اردبیل محور معرفی گردشگری سلامت استان است

بهنامجو، گفت: آب های گرم معدنی اردبیل یکی از بزرگترین پتانسیل های درمانی و محور معرفی گردشگری سلامت استان است.

حال خوب یک ظهر دل انگیز با حافظ فرهنگ ایرانی

چندی ست شیوه ای تازه در شرح حافظ با ایراد سخنرانی ها و انتشار کتاب شرح انگیزیشی غزلیات حافظ بر سر زبان ها افتاده است که مبدع آن با تلفیق حوزه روانشناسی مثبت و موفقیت با محتوای امید بخش اشعار قدما شرحی متفاوت و مناسب احوال مردمان امروز دست یافته است.

دبیر کل کمیته ایرانی اکو:

حضور گردشگران خارجی در کشور ۲۵ درصد رشد دارد

دبیر کل کمیته ایرانی اکو از افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصد حضور گردشگران خارجی در کشور خبر داد و گفت: در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۷۰ هزار گردشگر خارجی وارد کشور شده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«فلسفه هانا آرنت» را بخوانید

کتاب «فلسفه هانا آرنت» اثر«پاتریشیا آلتنبرند جانسون» با ترجمه «خشایار دیهیمی» را نشر نو چاپ کرده است.

«گرگ سالی» به چاپ سوم رسید

رمان «گرگ‌سالی» آخرین اثر منتشر شده مرحوم امیر‌حسین فردی برای سومین نوبت تجدید چاپ شد.

« ابزارهای تجزیه و تحلیل سیاسی»را بخوانید

مقایسه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با جبهه فرهنگی معارض در کتاب ابزارهای تجزیه و تحلیل سیاسی اثر «محمود مهام» منتشر شد.

«لبخندهای بی لهجه» در بازار نشر

بررسی شادی در اسلام و روان‌شناسی در کتاب« لبخندهای بی‌لهجه» اثر «عبدالوحید داوودی» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرده است.

«مدیرعامل زندگی: مدیریت مرد در خانواده و کارآمدی آن»

«مدیرعامل زندگی: مدیریت مرد در خانواده و کارآمدی آن» اثر«محمد زارعی توپخانه» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرده است.

بیشتر