خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٧ رمضان ١٤٣٩

Tuesday, May 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

تحلیل و یادداشت سرویس

بیشتر

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل:

آمادگی برپایی جشنواره ورزشی بین فعالان کانون های مساجد استان / ۳۰ باب خانه ورزش روستایی تجهیز شد

خبرگزاری شبستان: مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بستر مناسب برای برپایی جشنواره ورزشی بین فعالان کانون های مساجد استان وجود دارد و می تواند با برگزاری رشته های پرطرفدار استعدادهای فعالان کانون های مساجد شکوفا و در سطح مساجد استان معرفی شود.

مهمترین عناوین خبری

همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی؛

مسئولان روابط عمومی «تلاشگر و موثر» دستگاه های اجرایی استان تجلیل شدند

خبرگزاری شبستان: همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی مسئولان روابط عمومی «تلاشگر و موثر» دستگاه های اجرایی استان تجلیل شدند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل:

آمادگی برپایی جشنواره ورزشی بین فعالان کانون های مساجد استان / ۳۰ باب خانه ورزش روستایی تجهیز شد

خبرگزاری شبستان: مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بستر مناسب برای برپایی جشنواره ورزشی بین فعالان کانون های مساجد استان وجود دارد و می تواند با برگزاری رشته های پرطرفدار استعدادهای فعالان کانون های مساجد شکوفا و در سطح مساجد استان معرفی شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:

ایجاد جذابیت برنامه های ورزشی در مساجد نیاز روز جوانان است

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ایجاد جذابیت برنامه های ورزشی در مساجد نیاز روز جوانان است تا با انگیزه بتوانیم برنامه های فرهنگی را به پیش ببریم.

رمضان ماه نور قرآن است / برگزاری بیست و سومین جشنواره استانی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به برگزاری بیست و سومین جشنواره استانی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، گفت: ماه رمضان ماه نور قرآن است و باید در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه تلاش شود.

مراکز خونگیری بعد از افطار آماده ارائه خدمات است

خبرگزاری شبستان: مدیر کل انتقال خون استان اردبیل گفت: مراکز خونگیری بعد از افطار از ساعت ۱۰ تا ۱ بامداد آماده ارائه خدمات است و روزه داران می توانند با مراجعه به مراکز در اهدا خون پیشقدم باشند.

ویژه برنامه سالروز وفات حضرت خدیجه (س) در امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: همزمان با سالروز وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها) ویژه برنامه های در در امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:

پژوهش مهمترین ابزار برای انتقال مفاهیم ارزش های فرهنگ رضوی است

خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به برگزاری چهارمین همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی، گفت: پژوهش مهمترین ابزار برای انتقال مفاهیم ارزش های فرهنگ رضوی است.

ششمین دوره طرح ملی کوثر رسالت تمدید شد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ششمین دوره طرح ملی کوثر رسالت به دلیل افزایش شرکت کنندگان و استقبال عمومی تمدید شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«دموکراسی علیه دولت» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«دموکراسی علیه دولت»عنوان اثری از«میگل ابنسورم» با ترجمه «فواد حبیبی» است که انتشارات «ققنوس» به تازگی آن راچاپ کرده است.

«متافیزیک» اثر کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«متافیزیک» اثر«استیون مامفورد» با ترجمه«محمد یوسفی»را موسسه انتشارات «ققنوس»چاپ شده است.

«مدل های پیشرفته رشد اقتصادی» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«مدل های پیشرفته رشد اقتصادی» اثر دکتر«کاظم یاوری» است که به همت موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

دیالکتیک خرد و جامعه از دیدگاه عماد افروغ

خبرگزاری شبستان:«دیالکتیک خرد و جامعه» (دریچه‌ای رو به حقیقت) گفت‌وگوی سجاد نوروزی با عماد افروغ که او در این کتاب درباره زندگی و چگونگی شکل‌گیری ...

«خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:«خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» از سری کتاب های طوطی نشر فاطمی به قلم «رضا دالوند» است که به تازگی چاپ شده است.

بیشتر