خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶

الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Friday, November 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

کانون های مساجد سنگرهای کوچک فرهنگی درجامعه

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کانون های مساجد همچون سنگرهای کوچک فرهنگی هستند که وظیفه تربیت نیروهای قرآنی و مسجدی را بر عهده دارند.

مهمترین عناوین خبری

کانون های مساجد سنگرهای کوچک فرهنگی درجامعه

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کانون های مساجد همچون سنگرهای کوچک فرهنگی هستند که وظیفه تربیت نیروهای قرآنی و مسجدی را بر عهده دارند.

توجه به افزیش کیفیت زندگی شهری اولویت برنامه شهرداری ارومیه خواهد بود

خبرگزاری شبستان: محمد حضرت پور بار دیگر توانست شهردار ارومه شود و توجه به افزایش کیفیت زندگی شهری، اولویت برنامه شهرداری ارومیه خواهد بود.

کودکان امروز، پاسداران آینده فرهنگ در جامعه هستند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کودکان به عنوان پاسداران آینده فرهنگ در جامعه باید با تربیت قرانی و اسلامی وارد دنیای خارج از خانه شوند.

اصلاح فرهنگ را باید از خودمان شروع کنیم

خبرگزاری شبستان: استاد دانشگاه و محقق حوزه فرهنگ و روابط اجتماعی، گفت: اگر در یک جامعه ای میخواهیم فرهنگ را متحول کنیم باید این تغییر را ابتدا از خودمان آغاز کنیم.

برگزاری کشوری جشنواره فرهنگی مباهله

خبرگزاری شبستان: جشنواره فرهنگی مباهله به همت بنیاد غدیر شناسی، فروردین سال آینده در کل کشور برگزار می شود.

برگزاری مسابقه کتاب خوانی با عنوان «شیعه پاسخ می دهد»

خبرگزاری شبستان: مسابقه کتاب خوانی با عنوان «شیعه پاسخ می دهد» در دهه فجر امسال به همت موسسه غدیر شناسی برگزار می شود.

ایجاد دفاتر نمایندگی موسسه غدیر شناسی در کانون های مساجد کشور

خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه غدیر شناسی کشور گفت: برای اولین بار دفاتر نمایندگی موسسه غدیر شناسی در کانون ها مساجد که یکی از برترین قطب های فرهنگی و مذهبی است، ایجاد میشود.

در آذربایجان غربی؛

برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی محصولات تولیدی و صنایع دستی روستایی و عشایری

خبرگزاری شبستان: اولین نمایشگاه تخصصی محصولات تولیدی و صنایع دستی روستایی و عشایری به همت اداره کل امور بانوان و خانوده استانداری آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

داستان «طنابی از آتش» به قلم «محمدرضا سرشار» برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:کتاب «طنابی از آتش» عنوان داستانی از «محمدرضا سرشار» است که با موضوع شأن نزول سوره «لهب» برای گروه نوجوان نوشته شده است. این اثر به ...

«نرگس»داستانی در فضای انقلاب و دفاع از آرمان ها

خبرگزاری شبستان: نرگس عنوان رمانی از«رحیم مخدومی» است که آرمان ها وارزش ها انقلابی محور داستان است و شخصیت های اصلی تمام تلاش خود را برای دفاع از ...

«اعترافات یک قاتل» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اعترافات یک قاتل» اثر«یوزف روت» با ترجمه علی اسدیان را نشر ماهی به تازگی روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب (سال بیست و دوم، شمارۀ ۸ آبان ۱۳۹۶) منتشر شد.

بیشتر