خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٤ ذو القعدة ١٤٣٨

Friday, July 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

اوقات فراغت فرصتی مغتنم برای جذب جوانان به مساجد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: می توانیم با استفاده از فرصت تابستان و برنامه های اوقات فراغت جوانان زمینه های جذب به مساجد را فراهم کنیم.

مهمترین عناوین خبری

اوقات فراغت فرصتی مغتنم برای جذب جوانان به مساجد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: می توانیم با استفاده از فرصت تابستان و برنامه های اوقات فراغت جوانان زمینه های جذب به مساجد را فراهم کنیم.

برگزاری پنجمین دوره مسابقت استانی جام پوریای ولی در خوی

خبرگزاری شبستان: پنجمین دوره مسابقات استانی جام پوریای ولی(۲۴مرداد) به همت ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد منطقه ویژه خوی در این شهرستان برگزار می شود.

مسابقه جام آسمانی ها در خوی برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: اولین دوره مسابقه جام آسمانی ها، ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد، در خوی برگزار می شود.

حضور مشاوران حقوقی در نماز جمعه ارومیه

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز جمعه ارومیه گفت: مشاوران حقوقی بعد از نماز جمعه آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی نمازگذاران هستند.

جشنواره زیر سایه خورشید، فرصتی برای تبلیغ آموزه های اسلامی

خبرگزاری شبستان: مدیر عامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی گفت: جشنواره زیر سایه خورشید، فرصت مغتنمی است که می توانیم به تبلیغ آموزه های اسلامی و قرآنی بپردازیم.

ولایت مداری نمود بارز زندگی حضرت معصومه(س) است

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: وقتی در زندگی حضرت معصومه دقیق می شویم، ولایت مداری را از جمله بارزترین ابعاد زندگی ایشان در می یابیم.

درمان نیاز به همت خیرین دارد

خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: اگر خیرین همت کنند می توانیم کارهای عظیمی را در بخش درمان و سلامت عملی کنیم.

فعالیت اولین مجتمع خدمات درمانی سلامت باروری مادر در ارومیه

خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز بهداشت ارومیه، گفت: اولین مجتمع خدمات درمانی سلامت باروری مادر در ارومیه از اردیبهشت سال جاری در حال فعالیت شبانه روزی است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر