خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٩ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, August 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

یک روانشناس در گفتگو با شبستان:

رسیدگی به وضعیت فرهنگی خانواد‌ه‌ها اولویت کار مسئولان باشد/شرایط مساعد نیست

خبرگزاری شبستان: یک روانشناس بر لزوم رسیدگی به وضعیت فرهنگی خانواده‌ها تاکید کرد و گفت: این امر باید اولویت کار مسئولان باشد چون شرایط مساعدی نداریم.

مهمترین عناوین خبری

در منطقه ۲۰ شهر تهران:

بهسازی بیش از ۱۰۰ مدرسه جنوب تهران آغاز شد

خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۲۰ شهر تهران در آستانه سال تحصیلی جدید از شروع فعالیت های عمرانی و بهسازی ۱۰۴ مدرسه با اعتبار یک میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان خبرداد.

نظارت دقیق برای جلوگیری از ورود محصولات غیر ایرانی/ اختصاص ۳۷ غرفه به نوآوران در بسته بندی صنایع دستی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل حمایت از تولید صنایع دستی گفت : به دلیل اهمیت بسته بندی ۳۷ غرفه به تولید کنندگان و نوآوران در بسته بندی صنایع دستی اختصاص داده می شود.

معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور :

تدوین نقشه راه «تاب آوری اجتماعی» تا پایان شهریور/ رایزنی با وزرا برای بکارگیری و استفاده از ظرفیت‌های زنان

خبرگزاری شبستان:ابتکاردر خصوص «تاب آوری اجتماعی» گفت: با این نگاه که جامعه مترقی نیاز به افراد تاب آور دارد و با توجه به آنکه برای سیاستگذاری بهتر به جای نگاه بالا به پایین باید رویکرد مشارکتی را جایگزین کنیم این طرح دردولت قبلاجرایی شد.

غرفه های ویژه صنایع دستی کودکان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل توسعه و ترویج صنایع دستی گفت: در غرفه های ویژه توسعه و ترویج صنایع دستی، هفت فعالیت صنایع دستی برای کودکان برنامه ریزی شده است.

تهران میزبان بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی

خبرگزاری شبستان:محمودیان از برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور هنرمندان سراسر کشور در نمایشگاه بین‌المللی تهران خبر داد.

تحقق ۱۵درصد گردش مالی صنایع دستی از برپایی نمایشگاه‌ها

خبرگزاری شبستان:معاون صنایع دستی کشور با بیان اینکه ۱۵ درصد گردش مالی صنایع دستی از طریق نمایشگاه‌ها محقق می‌شود، گفت: آثار ارایه‌شده در نمایشگاه امسال از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

پلاک نامگذاری ۲ مدافع حرم و «فرج‌الله سلحشور» و «حمید سبزواری» رونمایی شد

خبرگزاری شبستان: مراسم رونمایی از پلاک میدان استاد فرج‌الله سلحشور، کارگردان نام آشنا و بوستانی بنام استاد حمید سبزواری، پدر شعر انقلاب اسلامی و خیابانی بنام ۲ شهید مدافع حرم قربانی و جوانمرد برگزار شد.

برپایی ایستگاه های تندرستی در بوستان های منطقه ۷

خبرگزاری شبستان:معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از برپایی ایستگاه های تندرستی در ۷ بوستان منتخب منطقه به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه و تشویق و ترغیب شهروندان به انجام حرکات ورزشی خبر داد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح »

خبرگزاری شبستان:کتاب بیشتر دیده شو؛آثار و برکات نماز صبح» اثر«رضا اخوی» را موسسه فرهنگی – انتشاراتی «ستاد اقامه نماز» چاپ کرده است.

«بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:کتاب «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» اثر «علی آقاپیروز» به دنبال تبیین جواز و یا عدم جواز شرعی مدیریت زنان با روش اجتهاد ...

دو فصلنامه زبان فارسی و گویش های ایرانی در گام دوم

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دوم دوفصلنامۀ «زبان فارسی و گویش های ایرانی» به صاحب امتیازی دانشگاه گیلان منتشر شد.

تجدید چاپ چهار اثر «محمدرضا بایرامی»

خبرگزاری شبستان:«کوه مرا صدا زد»، «بر لب پرتگاه»، «عقاب‌های تپه ۶۰» و «هفت روز آخر» چهار اثر به قلم محمرضا بایرامی است که توسط سوره مهر به چاپ‌های ...

تربیت و کودک ۱۴/«تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند »

خبرگزاری شبستان:کتاب «تربیت برتر؛ آنچه والدین و مربیان باید بدانند » اثر «رضا فرهادیان» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر