خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

الأحد ٣ شعبان ١٤٣٨

Sunday, April 30, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

حمله موشکی رژیم صهیونیستی به سوریه چند روز پس از تجاوز امریکا به پایگاه الشعیرات

خبرگزاری شبستان: در جمع کشورهای عربی و همسایه فلسطین تنها کشور سوریه است که با رژیم اسرائیل مبارزه می کند و هیچ گونه توافقی را با آن امضاء نکرده است، از این روست که همواره در معرض هدف و موشک های این رژیم قرار می گیرد.

مهمترین عناوین خبری

استقبال از طرح تحریم تعامل با شرکت های اسراییلی در بلژیک

خبرگزاری شبستان: یکی از شوراهای شهرداری بلژیک شرکت‌ها و نهادهای حامی اسرائیل را تحریم کرده است و این طرح از سوی فلسطینی ها مورد استقبال قرار گرفته است.

«بحرین» بدترین کشور جهان از لحاظ آزادی مطبوعات

خبرگزاری شبستان: موسسه«فریدم هاوس» در گزارشی، بحرین را جزو بدترین کشورهای جهان در زمینه آزادی مطبوعات و سرکوبگرترین کشور خاورمیانه عنوان کرد.

موج انتقادات به معرفی کاندیدای اسلام ستیز برای حزب استقلال انگلیس

خبرگزاری شبستان: معرفی "آن ماری واترز" از اعضای گروه افراط‌گرای پگیدا به عنوان کاندیدای حزب استقلال انگلیس ،اعتراض های گسترده ای را در پی داشت.

پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی در اولین هتل «حلال» مالزی

خبرگزاری شبستان: اولین هتل حلال در مالزی پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

سازمان منع سلاح ‌های شیمیایی: اطلاعاتی درباره عاملان حمله شیمیایی خان شیخون پیدا نکردیم

خبرگزاری شبستان: سازمان منع سلاح‌های شیمیایی اعلام کرد: اطلاعاتی درباره عاملان حمله شیمیایی در چهارم آوریل به خان شیخون شمال غربی سوریه پیدا نکردیم.

بودایی‌های افراطی دو مدرسه اسلامی را در میانمار تعطیل کردند

خبرگزاری شبستان: بودایی های افراطی در میانمار دو مدرسه متعلق به مسلمانان را در یانگون تعطیل کردند.

اندونزی برای مسلمانان روهینگیا بیمارستان می سازد

خبرگزاری شبستان: دولت اندونزی وعده داد که برای کمک به مسلمانان اندونزی برای آنها بیمارستان می سازد.

زخمی شدن دهها فلسطینی در همبستگی با اسیران

خبرگزاری شبستان: نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته تظاهرات دهها فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری که در حمایت از اسیران اعتصاب کننده برگزار شده بودند، سرکوب کرد و منجر به زخمی شدن دهها فلسطینی شدند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ پانزدهم کتاب«تغذیه کودک من»

خبرگزاری شبستان: چاپ پانزدهم کتاب «تغذیه کودک من» به قلم دکتر «جواد فیض» را انتشارات«امیرکبیر» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«محمد(ص) مهمان قدسیان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب« محمد(ص) مهمان قدسیان» اثر «حسنعلی محمودی» تا کنون به همت نشر بوستان کتاب دوبار به چاپ رسیده است.

پنجاهمین فصلنامه علمی ـ پژوهشی حقوق اسلامی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:پنجاهمین فصلنامه علمی ـ پژوهشی حقوق اسلامی با موضوعاتی چون (شرکت در جرم) در قانون مجازات اسلامی به همت انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و ...

از خدمت در عرشه تا نوشتن بر صفحه

خبرگزاری شبستان:«توپ پاشنه، سمت، ساعت دو»، «سکان، سمت میانه‌ی اروند» و «دل آدم سیب است»، سه عنوان کتاب از میان آثار فیروز زنوزی جلالی است که توسط ...

تجلی جنبه های وجودی با «بهترین سال زندگی»

خبرگزاری شبستان: «بهترین سال زندگی» به شما می گوید که نمی توانید یک زندگی جدید و استثنایی را بر مبنای گذشته ای مملو از کارهای ناتمام،‌ روابط ناموفق و ...

بیشتر