خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, July 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مقاومت پیروز میدان نبرد در هرکجا که باشد

خبرگزاری شبستان: مقاومت تمام مزدوران و تکفیری ها و هر سرباز آمریکایی و صهیونیست را تا نفر آخر دنبال می کند و سلاح مقاومت آنها را در هرکجا که باشند می کشد.

مهمترین عناوین خبری

برای مقابله با اسلام هراسی؛

معرفی هنرهای اسلامی در موزه متروپولیتن نیویورک

خبرگزاری شبستان: مسئولان موزه متروپولیتن نیویورک براى مقابله با روند سريع و رو به افزايش پديده اسلام‌هراسی در آمريكا سعی می کنند با معرفى هنرهاى اسلامى به بازدیدکنندگان خود، پلى میان فرهنگ‌ها بسازند.

دعوت از مسلمانان کانادا برای شرکت در مراسم «روز ملی دعا و خرد»

خبرگزاری شبستان: بومی ها کانادا از مسلمانان این کشور خواستند در مراسم روز ملی دعا و خرد که ۱۵ مرداد برگزار می شود در کنار آنها شرکت کنند.

اشغالگران صهیونیست ۱۲۰۰ کودک را بازداشت کردند

خبرگزاری شبستان: «عیسی قراقع» رئیس امور اسرا و آزادگان فلسطین تاکید کرد: نظامیان رژیم صهیونیستی طی امسال یکهزار و ۲۰۰ کودک فلسطینی را دستگیر کردند.

افشای طرح ولیعهد عربستان برای سرنگونی امیر قطر

خبرگزاری شبستان: مجتهد فعال مشهور توئیتری عربستان فاش کرد که بن سلمان ولیعهد عربستان برای براندازی امیرقطر از فردی از خاندان وی کمک گرفته است، اما این برنامه او با شکست مواجه شد.

نصب نرم ‌افزار جاسوسی بر روی گوشی مسلمانان چینی

خبرگزاری شبستان: چین اقلیت مسلمان را مجبور می‌ کند روی گوشی های تلفن همراه خود نرم ‌افزاری نصب کنند که امکان جاسوسی از آنها را فراهم می کند.

برگزاری نشست میان ادیانیِ «صلح و وحدت» در منچستر انگلیس

خبرگزاری شبستان: نشست میان ادیانیِ «صلح و وحدت» در منچستر انگلیس برگزار شد.

هشدار مفتی فلسطین نسبت به انتشار قرآن های دارای خطای چاپی با مهر تایید الازهر

خبرگزاری شبستان: شیخ محمد حسین مفتی کل فلسطین و قدس نسبت به انتشار نسخه های قرآنِ دارای خطاهای چاپی با تایید مجمع پژوهش های اسلامی الازهر هشدار داد.

ترامپ:واشنگتن پست حقایق مربوط به مخالفان سوری را تحریف کرده است

خبرگزاری شبستان: رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که واشنگتن پست حقایق مربوط به پایان دادن کمک های آمریکا به مخلفان سوری را تحریف کرده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ دوم مجموعه «ماه وماهی» علیرضا بدیع

خبرگزاری شبستان: چاپ دوم مجموعه غزل «ماه و ماهی» سروده «علیرضا بدیع» را انتشارات «چشمه» چاپ کرده است.

«بانوی کرامت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «بانوی کرامت» نوشته حجت‌الاسلام «صادق طالبی مازندرانی» همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (ع) برای چهارمین بار از سوی انتشارات ...

مجموعه اشعار «حسین منزوی » در نگاه

خبرگزاری شبستان: مجموعه اشعار زنده یاد«حسین منزوی» شاعر نام آشنای معاصر را موسسه انتشارات «نگاه» تجدید چاپ کرده است.

رمانی تاریخی برای نوجوانان در«برادر خوانده»

خبرگزاری شبستان:«برادر خوانده » رمان تاریخی «محمود مهدوی» برای گروه سنی نوجوان است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

دهمین شمارۀ میراث علمی اسلام و ایران

خبرگزاری شبستان:شمارۀ دهم نشریۀ میراث علمی اسلام و ایران (دوفصلنامـۀ تاریـخ علوم و فناوری دورۀ اسلامی- سال پنجم، شمـارۀ دوم، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به ...

بیشتر