خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Tuesday, December 12, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

ورود ارتش به مرزهای سلامت؛

معالجه «صلواتی» مرزنشینان شرقی/ ۶ هزار بیمار مناطق محروم ویزیت شدند

خبرگزاری شبستان: صف دندانپزشکی از همه جا شلوغ‌تر است، به اندازه ای که دیگر اسم صف به آن تعلق نمی‌گیرد، همهمه جماعت به سختی صدای منشی را به پیرمردهایی که آن گوشه نسشته‌اند می‌رساند...

مهمترین عناوین خبری

شبستان بانوان مسجد انقلاب اسلامی زنجان نوسازی می شود

خبرگزاری شبستان: عضو هیئت امنای مسجد انقلاب اسلامی زنجان از نوسازی شبستان بانوان این مسجد به علت فرسودگی آن خبر داد و گفت: برای نوسازی این بخش از مسجد به ۴۵۰ میلیون تومان هزینه نیاز است.

افزایش کیفیت نان مطالبه اصلی مردم / هیچ چیز برای خوردن نداشته باشیم، نان خالی که داریم!

خبرگزاری شبستان: اکنون گرانی نان، به یکی از دغدغه های مهم قشر ضعیف جامعه تبدیل شده و در این میان، افزایش کیفیت نان از مطالبه های اصلی مردم به شمار می آید.

سروش خبر داد:

تولید زنده «گوهرتراشی و سبدبافی» در دومین نمایشگاه سراسری صنایع دستی

خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری زیرکوه با بیان اینکه تولید زنده ۲ رشته گوهرتراشی و سبدبافی را در نمایشگاه داریم، افزود: برگزاری نمایشگاه فرصتی مناسب برای عرصه تولیدات هنری و صنایع دستی هنرمندان است.

کوتاهی در تبیین آثار و برکات نماز در جامعه/ جایگاه نماز نهادینه شود

خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه قم بابیان اینکه در تبیین آثار و برکات نماز در جامعه کوتاهی شده است، گفت: ضروری است تا در خصوص اهمیت و جایگاه نماز بیش از پیش اقدام شود.

پیکر اسطوره موسیقی آیینی در خاک هزار رنگ جزیره هرمز آرام می گیرد

خبرگزاری شبستان: مراسم تشیع و خاکسپاری «استاد خالو محمد قنبر هرمزی» از هنرمندان موسیقی استان هرمزگان عصر امروز در جزیره هزار رنگ «هرمز» برگزار می شود.

کتاب «بررسی اهداف و انگیزه های ناتوی فرهنگی» منتشر شد

خبرگزاری شبستان: کتاب «بررسی اهداف و انگیزه های ناتوی فرهنگی» با موضوع فرهنگ زدایی - ایران و استعمار فرهنگی – ایران منتشر شد.

ادامه عملیات جستجوی کوهنوردان مفقود شده در اشترانکوه

خبرگزاری شبستان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان، با روشن شدن هوا عملیات جستجوی کوهنوردان مفقود در اشترانکوه لرستان آغاز شد.

اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل عصبانیت استکبار از نابودی داعش است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، با اشاره به اقدام ترامپ مبنی بر معرفی شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت: این اقدام آخرین تیر در ترکش استکبار جهانی است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«معماهای ببراس» کتاب شد

خبرگزاری شبستان: کتاب «معماهای ببراس» در سه گام از مجموعه کتاب های مفاهیم علوم رایانه و تفکر رایانشی با ترجمه «امیرمحمد جذبی» کتاب شد.

«ارکیده‌های من» در بازار کتاب رویید

خبرگزاری شبستان: کتاب «ارکیده های من»اثر«فرزانه سکوتی» است که نشر پیدایش به تازگی آن را چاپ کرده است.

«مزخرفات فارسی» کتاب شد

خبرگزاری شبستان:«مزخرفات فارسی» اثر«رضا شکرالهی» کتابی که به زبان فارسی روزمره با چاشنی طنزاست که نشر«ققنوس» آن را چاپ کرده است.

«قصه هایی که پیامبر گفت»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«قصه هایی که پیامبر گفت»عنوان کتابی است از «نقی سلیمانی» به تصویرگری«ندا عظیمی»است که انتشارات«امیرکبیر» آن را چاپ کرده است.

«سیمای پیامبر اکرم (ص) در نهج البلاغه» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«سیمای پیامبر اکرم (ص) در نهج البلاغه» اثر«عبدالمجید زهادت» کتابی که توصیه می شود مطالعه کنید.

بیشتر