خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

الثلاثاء ٢٣ المحرّم ١٤٣٨

Tuesday, October 25, 2016

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آیت ‌الله مکارم شیرازی:

راهپیمایی روز اربعین نشان دهنده عظمت شیعه است/حضور در عراق بدون گذرنامه سفر حلال نیست

خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم شیرازی با اشاره به حضور برخی افراد بدون گذرنامه در مرز گفت: این افراد به مرزها می روند و فشار می آورند تا بدون ویزا و گذرنامه وارد عراق شوند که این کار درست نیست و این افراد سفرشان حلال نیست.

مهمترین عناوین خبری

شرکت ۲۰ هزار عضو کانون‌های مساجد در برنامه‌های آموزشی/ ۲۰ میلیارد ریال اعتبار آموزش

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، گفت: امسال بیش از ۲۰ هزار نفر از اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در برنامه‌های آموزشی ستاد عالی کانون‌های مساجد شرکت کرده‌اند.

فعالیت کانون های مساجد باید منتج به رشد بینشی شود/ پیاده روی اربعین حسینی ظرفیتی بزرگ برای استان ایلام

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی‌ کانون‌های هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، گفت: فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون‌های مساجد باید پیوست فرهنگی و مسجد داشته باشد.

مسجد حجت ابن الحسن(ع) کرج میزبان برگزاری جشنواره قرآنی «مدهامتان»

خبرگزاری شبستان: مرحله استانی یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در استان البرز با همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز روز پنجشنبه ۱۳ آبان در مسجد حجت ابن الحسن(ع) واقع در مهرویلا کرج برگزار می شود.

هراسی به دل ندارم، هرگاه ایمانم قوی است

خبرگزاری شبستان:مبارز لرستانی، با بیان اینکه وقتی ایمانم قوی باشد، بی هراس از توان دشمن، به دل سپاه آنان می زنم، گفت: در راه تبلغ دین و مبارزه با فرقه های بی اساس از کسی بیم ندارم.

برگزاری همایش«الامام زین العابدین(ع) در دانشگاه«خاوریانا» کشور کلمبیا

خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز اسلامی کوثر شهر کالی کشور کلمبیا از برگزاری همایش «الامام زین العابدین(علیه السلام) در دانشگاه پونتیفیکا خاوریانا در این کشور خبر داد.

نمایشگاه های کتاب، جشنواره دانایی است/ تعصب و جهل را از جامعه دور کنیم

خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه های کتاب در استان ها، جشنواره دانایی است.

کتاب«مردانه تا آخر» در مسجد سفینه النجاه زنجان رونمایی می شود

خبرگزاری شبستان:یادواره سردار شهید حسن باقری به همراه رونمایی از کتاب مردانه تا آخر فردا شب بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد سفینه النجاه زنجان برگزار می شود.

آمادگی ستاد اربعین حسینی هرمزگان برای جمع آوری نذورات مردمی/تاکنون هزینه پذیرایی و اسکان ۷ هزار زائر تامین شده است

خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد اربعین حسینی استان هرمزگان از آمادگی این ستاد جهت دریافت نذورات و جمع آوری کمک های مردمی برای پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: هرمزگانی ها تا کنون هزینه اسکان و پذیرایی بیش از ۷ هزار زائر اربعین را تامین کرده اند .

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

انتشار پانزدهمین شمارۀ فصلنامۀ علمی – پژوهشی فنون ادبی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید فصلنامۀ علمی – پژوهشی فنون ادبی (سال هشتم، شماره ۲ (پیاپی ۱۵)، تابستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ...

«آبی و نارنجی» بازار کتاب را رنگارنگ کرد

خبرگزاری شبستان:آبی و نارنجی عنوان نمایشنامه ای از «جو پنهال» است که با ترجمه «رضا عابدین زاده» به همت نشر قطره چاپ شده است.

کتاب « مقدمه بر تئاتر» به چاپ هفتم رسید

خبرگزاری شبستان:چاپ هفتم کتاب ن«مقدمه بر تئاتر»تألیف اورلی هولتن و با ترجمه "محبوبه مهاجر" از سوی انتشارات سروش وارد بازار نشر شد.

کتاب « ۱۱۰ داستان دوران جوانی امیرالمومنین امام علی (ع)» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ دهم کتاب « ۱۱۰ داستان دوران جوانی امیرالمومنین امام علی (ع)» که به همت دفتر مشاور رئیس سازمان صدا و سیما در امور جوانان گردآوری ...

«تظاهرات حرف‌های اضافه» شکارسری در آستانه چاپ

خبرگزاری شبستان:«تظاهرات حرف‌های اضافه» مجموعه شعر حمیدرضا شکارسری است که بزودی توسط سوره مهر منتشر می‌شود.

بیشتر