امروز:یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ نسخه اصلی خبرگزاری

به همت کانون فرهنگی هنری اخلاص قائمشهر:

نان رایگان به عشق علی(ع) در قائمشهر توزیع می شود

نان رایگان به عشق علی(ع) در قائمشهر توزیع می شود

مومنی گفت: روز های سه شنبه و چهارشنبه ۲۹و۳۰مردادماه سالجاری به نیت امام علی(علیه السلام) و بزرگداشت عید غدیر و توسعه فرهنگ علوی، نان رایگان در بین مردم توزیع می شود.

«علیرضا مومنی خنکدار» امروز(یکشنبه27مردادماه) در گفتگو با خبرنگار شبستان به پشتکار فعالان مسجدی برای بزرگداشت مناسبت های ملی و مذهبی از جمله عید غدیر اشاره کرد و گفت: هرساله جشن بزرگداشت عید ولایت عید سعید غدیر خم بصورت خودجوش از سوی اعضای کانون فرهنگی هنری اخلاص مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) قائمشهر با همراهی امام جماعت مسجد و اهالی منطقه برگزار می شود.

 

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری اخلاص با بیان اینکه مسابقه فرهنگی با محوریت حفظ 10حدیث از امیرالمومنین علی (علیه السلام) ویژه نوجوانان و جوانان به همت این کانون در ایام منتسب به امام اول شیعیان برگزار می شود، یادآورشد: منتخبین این مسابقه در مراسم بزرگداشت روز جهانی مسجد معرفی و تجلیل می شوند.

 

وی با بیان اینکه روز های سه شنبه و چهارشنبه 29و30مردادماه سالجاری به نیت امام علی(علیه السلام) نان رایگان در بین مردم توزیع می شود، افزود: با هدف معرفی خدمات اجتماعی و توسعه فرهنگ غدیر این برنامه ویژه با همکاری یکی از نانوایی های شهرستان قائمشهر اجرایی خواهد شد.

 

مومنی، اظهار کرد: برپایی ایستگاه صلواتی، اهدای بسته فرهنگی، سخنرانی حجت الاسلام خوبانی امام جماعت مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) قائمشهر به همراه مولودی خوانی مجتبی نامور ا زمداحان اهل بیت (علیهم السلام) از دیگر برنامه های عید غدیر کانون اخلاص است.

 

سرویس: مازندران
زمان: ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۴:۰۵
شناسه خبر: ۸۲۲۲۹۹