امروز:شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

مدیر روابط عمومی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن:

خوداظهاری؛ ملاک انتخاب رسانه برتر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

خوداظهاری؛ ملاک انتخاب رسانه برتر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اظهار کرد: در دومین جلسه کمیته هیات انتخاب رسانه برتر آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ، خوداظهاری به عنوان ملاک انتخاب رسانه و خبرنگار برتر تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از ستاد خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، امروز( شنبه) ٢٣ دی ماه دومین جلسه کمیته هیات انتخاب رسانه برتر آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سالن جلسات معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

جعفری گفت: خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی فضای اطلاع رسانی کشور می توانند با خوداظهاری فعالیت های خبری در زمینه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، در رقابت انتخاب رسانه برتر شرکت کنند.

مدیرکمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم افزود: کمیته هیات انتخاب رسانه برتر آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با هدف بسط و گسترش اخبار آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم و  انعکاس رسانه ای صحیح و شفاف اخبار آزمون در سطح جامعه، تشکیل شده است.

وی گفت: اصحاب محترم رسانه می توانند لینک و تیترهای خبری را ، با ذکر مشخصات و شماره تماس خود، تا تاریخ ١٥ اسفندماه به نشانی پست الکترونیکی azmoonqia@gmail.com  ارسال نمایند.

لازم به ذکر است آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم پنجشنبه ١٠ اسفندماه سال جاری با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور برگزار می شود.

 

 

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۷
شناسه خبر: ۶۸۲۱۰۳