امروز:شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

مهدویت در بازار نشر...

راه های تربیت نسل منتظر به روایت «یاران آفتاب»

راه های تربیت نسل منتظر به روایت «یاران آفتاب»

خبرگزاری شبستان: کتاب کارِ «یاران آفتاب» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان و با نگاه به تربیت نسل منتظر و زمینه ساز، در سه جلد به همت بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار مهدویت خبرگزاری شبستان، مجموعه کتاب کار «یاران آفتاب» در سه جلد توسط حسین مولوی، لیلا زمانیان و زهرا احمدلو نگارش شده و توسط سیدمحمدحسن مهدوی‌نیا و محمد یوسفیان نیز ویراستاری آن انجام شده و گرافیک آن نیز بر عهده مسعود سلیمانی بوده است.

 

 

این کتاب با موضوع رنگ‌آمیزی برای کودکان، خلاقیت در کودکان و با موضوع مهدویت در 72 صفحه توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و مرکز تخصصی مهدویت منتشر شده است.

تربیت نسل منتظر و زمینه سازی برای ظهور امام مهدی(ع) در نگاه دین دارای جایگاه و اهمیت والایی است. اگر این امر طبق فرمایش امیرالمومنین علیه السلام كه فرمودند: «قلب كودك مانند زمین خالی است و آمادگی پذیرش هر چیزی را دارد،» در سنین كودكی انجام گیرد، تاثیرچندانی در تربیت دارد.

چنانچه این تربیت با روش های جذاب و شاد در قالب های بازی، شعر، داستان، رنگ آمیزی نمایش و ... صورت گیرد، همراهی نونهالان را غیر قابل وصف خواهد كرد.  البته این وافعیت بر دشمنان اسلام و شیعه نیز مخفی نمانده و فعالیت های گسترده ای را برای نشان دادن چهره ای خشن از آن امام رئوف و مهربان جهت دور كردن مردم از ایشان انجام داده اند.

 

 

این گزارش می افزاید: هر جلد این کتاب، شامل 4 تا 5 حرف از حروف الفبا و صداهای بلند و كوتاه است كه در حیطه های ریاضی، هوش، علوم، ️بهداشت و ایمنی، ️اجتماعی، ️ دینی و مذهبی، ️مهدویت ،️ زبان آموزی و خلاقیت با طراحی و همراه نقاشی های جذاب و زیبا به چاپ رسیده است.

 

گفتنی است، علاقه مندان می توانند این سه جلد کتاب را را با هزینه 34 هزار تومان طی تماس با شماره تلفن های   ۸۸۹۹۸۶۰۰-۰۲۱ - ۳۷۸۴۱۱۳۰-۰۲۵ یا با مراجعه به پورتال جامع مهدویت به نشانی www.mahdaviat.ir تهیه کنند

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۵
شناسه خبر: ۶۸۱۸۶۹