امروز:شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

برگزاری دوره های آموزش مربی و مدیر مهد کودک قرآنی/ثبت نام تا ۲۳ دی

برگزاری دوره های آموزش مربی و مدیر مهد کودک قرآنی/ثبت نام تا ۲۳ دی

خبرگزاری شبستان: دوره های آموزشی مربی و مدیر مهدهای کودک و قرآنی از سوی سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور و سازمان بهزیستی برگزار می شود و ثبت نام تا ۲۳ دی ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، دوره های آموزشی مربی و مدیر مهدهای کودک و قرآنی از سوی سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور و سازمان بهزیستی برگزار می شود.

این دوره ها شامل روانشناسی رشد کودک با آموزش مفاهیم دینی و اجتماعی، آشنایی با اختلالات عاطفی و رفتاری کودکان، کمک های اولیه، بازی و اسباب بازی ، شیوه های قصه گویی و بیماری‌های شایع کودکان با حضور اساتید دانشگاهی برگزار می شود.

 بر اساس این گزارش ثبت نام این دوره ها از 18 دی آغاز شده و تا شنبه 23 دی ماه ادامه دارد، این در حالی است که با رسیدن حدنصاب شرکت کنندگان به حداقل 20 نفر تا حداکثر 30 نفر این کلاس ها شروع می شوند.

همچنین این دوره ها روزهای زوج از ساعت 13:30 تا 17 به مدت یک ماه و نیم برگزار می شود و در پایان گواهینامه مشترک سازمان بهزیستی و جهاد دانشگاهی به شرکت کنندگان اعطاء می‌شود و این گواهینامه در تمامی مراکز مهد کودک معتبر است .

شایان ذکر است علاقمندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام با شماره‌های 33522310 – 33523103 و 33522500 تماس و یا به نشانی میدان خراسان – خیابان خراسان بعد از لرزاده جنب مسجد آیت الله فومنی دفتر مرکزی مؤسسه کشوری مهد قرآن مراجعه کنند.

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۹
شناسه خبر: ۶۸۱۵۶۸