امروز:دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

بحرالعلوم در گفتگو با شبستان خبرداد:

ابلاغ آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا پایان دی/ثبت نام اوایل بهمن

ابلاغ آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا پایان دی/ثبت نام اوایل بهمن

خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اواخر دی ماه به تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور ابلاغ می شود.

محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با اشاره به برگزاری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اواخر دی ماه به تمامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ می شود.

وی با اشاره به تغییراتی در آیین نامه این جشنواره خاطرنشان کرد: جلسات کارشناسی با صاحبان فن و مسئولان نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها برگزار کردیم که طی آن رشته هایی به جشنواره اضافه شود.

بحرالعلوم با بیان اینکه قرار است رشته هایی به جشنواره اضافه شود که مخاطبان بیشتری جذب می کند و متناسب با اهداف جشنواره باشد، اظهار کرد: این در حالی است که نظرسنجی از شرکت کنندگان جشنواره بیست و دوم در شیراز در این خصوص صورت گرفته است.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به شرکت 50 هزار نفر در جشنواره بیست و دوم تصریح کرد: بعد از ابلاغ آیین نامه به تمامی دانشگاه های وزارت بهداشت ثبت نام جشنواره آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه ثبت نام از اوایل بهمن ماه شروع خواهد شد، ادامه داد: مسابقات بهار سال آینده در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور آغاز شده و برگزیدگان به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

بحرالعلوم با بیان اینکه مرحله کشوری جشنواره تابستان سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار می شود.

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۲۷
شناسه خبر: ۶۸۱۴۳۶