امروز:دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

حجت الاسلام ذکاوت در گفتگو با شبستان خبرداد:

ابلاغ دستور العمل ششمین دوره مسابقات بیمارستان های تهران/شرکت درمانگاه های خیریه تحت پوشش اوقاف

ابلاغ دستور العمل ششمین دوره مسابقات بیمارستان های تهران/شرکت درمانگاه های خیریه تحت پوشش اوقاف

خبرگزاری شبستان: مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) با اشاره به ابلاغ دستور العمل ششمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه بیمارستان ها و مراکز درمانی تهران گفت: درمانگاه های خیریه تحت پوشش اوقاف می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

حجت الاسلام محمودرضا ذکاوت، مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با اشاره به ابلاغ دستور العمل ششمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران گفت: این ابلاغ به تمامی بیمارستان های استان ارسال شده است.

وی با اشاره به رشته های این دوره از مسابقات خاطرنشان کرد: رشته قرائت، ترتیل و فصیح خوانی قرآن کریم ویژه خواهران، تحقیق، مفاهیم، تفسیر سوره رعد از تفسیر نمونه، نهج البلاغه خطبه اول، احکام عمومی شامل طهارت، نماز، خمس و روزه و رشته حفظ اجزای 1، 2، 3، 4، 6، 7، 10 و 12 از جمله رشته های این مسابقات می باشد.

حجت الاسلام ذکاوت با بیان اینکه تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها تا اول اسفند ماه مهلت دارند تا اسامی شرکت کنندگان خود را به بیمارستان خاتم الانبیا ارسال کنند، اظهار کرد: تمامی منابع مسابقات و آیین نامه داوری رشته های حفظ و قرائت در پایگاه اطلاع رسانی بیمارستان خاتم بارگذاری شده است.

مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه این دوره از مسابقات با مجوز رسمی از ستاد عالی مسابقات برگزار می شود، تصریح کرد: این مسابقات با حضور ناظر ستاد عالی برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که ششمین دوره مسابقات سه شنبه و چهارشنبه 15 و 16 اسفند ماه در بیمارستان خاتم برگزار می شود، ادامه داد: اختتامیه مسابقات نیز پنجشنبه 17 اسفند ماه برگزار می شود.

حجت الاسلام ذکاوت افزود: امسال با هماهنگی که با اداره اوقاف استان تهران صورت گرفته درمانگاه های خیریه تحت پوشش اوقاف نیز می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

مشاور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه سال گذشته 430 نفر از پرسنل بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران در این مسابقات شرکت کرده بودند، گفت: از این تعداد بیش از 70 نفر برگزیده این مسابقات شدند.

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۵
شناسه خبر: ۶۸۱۲۴۰