امروز:دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

روحی در گفتگو با شبستان خبرداد:

برگزاری مسابقه گل های آسمانی در دهه فجر/پایان دی اعلام نتایج شعب

برگزاری مسابقه گل های آسمانی در دهه فجر/پایان دی اعلام نتایج شعب

خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی موسسه قرآنی جامعه القرآن استان تهران و البرز با بیان اینکه تا پایان دی ماه نتایج نفرات برتر شعب چهارمین مسابقه گل های آسمانی اعلام می شود، گفت: مرحله نهایی این دوره از مسابقات در دهه فجر برگزار خواهد شد.

منیر روحی، مسئول روابط عمومی موسسه قرآنی جامعه القرآن استان تهران و البرز در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزای شبستان با اشاره به برپایی چهارمین دوره مسابقات گل های آسمانی گفت: این مسابقات در حال برپایی میان 57 شعبه موسسه در سراسر استان تهران است.

وی با بیان اینکه بعد از اینکه دستورالعمل مسابقات به تمامی شعب ابلاغ شد، مرحله مقدماتی برگزار شد، خاطرنشان کرد: این در حالی است که تا پایان دی ماه نتایج نفرات برتر شعب اعلام خواهد شد.

روحی اظهار کرد: این مسابقات در رشته حفظ موضوعی قرآن به روش اشاره، روخوانی، فصیح‌ خوانی و خطابه خوانی، حفظ در اجزاء ۲۹، ۳۰، دو جزء اول و پنج جزء اول و قرائت برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی موسسه جامعه القرآن استان تهران و البرز روحی با بیان اینکه این مسابقات ویژه گروه سنی پسران چهار تا هشت و دختران 4 تا 9 سال است، تصریح کرد: این در حالی است که مرحله نهایی این دوره از مسابقات به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر برگزار خواهد شد.

 

 

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۸
شناسه خبر: ۶۸۱۱۲۷