امروز:شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

نشست تخصصی داوران مسابقات قرآنی در سازمان اوقاف آغاز شد

تلاش برای هم‌افزایی و یکسان سازی فرآیند داوری مسابقات قرآن کریم

تلاش برای هم‌افزایی و یکسان سازی فرآیند داوری مسابقات قرآن کریم

خبرگزاری شبستان: معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از آغاز نشست تخصصی داوران مسابقات قرآن کریم در سازمان اوقاف خبر داد و گفت: این نشست با هدف هم‌افزایی و یکسان سازی فرآیند داوری مسابقات قرآن کریم از امروز با حضور ۳۰ نفر از داوران قرآنی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام علی مقنی؛ معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از برگزاری نشست تخصصی  وهم اندیشی داوران مسابقات قرآن کریم خبر داد و اظهار کرد: این نشست با هدف هم‌افزایی و یکسان سازی داوری مسابقات قرآنی و به مدت دو روز با حضور داوران واستادان  قرآنی در سازمان اوقاف برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نشست‌های تخصصی به بازنگری آیین‌نامه داوری مسابقات کمک می‌کند، تصریح کرد: اعتراض متسابقین و عدم اشراف داوران نسبت به آیین‌نامه یا تفاوت برداشت داوران از آیین‌نامه از اهداف برگزاری چنین نشست‌های تخصصی است.

مقنی تصریح  کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این نشست این است که در برخی مباحث به هم‌افزایی وهمگرایی برسیم تا تمام استادان با یک نگاه داوری کنند.

بر اساس این گزارش این نشست‌ها در قالب کارگاه هم‌افزایی و یکسان‌سازی شیوه‌های داوری در بخش های حُسن حفظ، تجوید، وقف و ابتدا و صوت و لحن به مدت دو روز در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف برگزار می‌شود.

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۹
شناسه خبر: ۶۸۰۹۴۴