امروز:دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

افتتاح نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سودان بدون حضور نماینده کشورمان

افتتاح نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سودان بدون حضور نماینده کشورمان

خبرگزاری شبستان: نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سودان با عنوان جایزه خارطوم فردا ۱۷ دی ماه بدون حضور نماینده کشورمان اففتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سودان با عنوان "جایزه خارطوم" 17 تا 22 دی ماه برگزار می شود. قرار بر این بود محمدرسول تکبیری نماینده کشورمان در رشته حفظ کل به همراه استاد معتز آقایی جمعه ۱۵ دی ماه برای شرکت در این مسابقات اعزام شوند ولی متاسفانه روز گذشته جمعه 15 دی ماه استاد معتز آقای به خارطوم اعزام شد و بلیت تکبیری از سوی ستاد برگزاری مسابقات سودان لغو شده و نماینده کشورمان تا کنون به این مسابقات اعزام نشده است.

دکتر علی زین، رییس ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سودان با عنوان "جایزه خارطوم" به صورت مکتوب از مشکل بوجود آمده در صدور بلیت نماینده ایران عذرخواهی کرده است و محمد رضا تکبیری بنابه اعلام ستاد برگزاری مسابقات سودان فردا یکشنبه 17 دی ماه ساعت 15 و 35 دقیقه به این مسابقات اعزام خواهد شد و روز دوشنبه در مرحله مقدماتی مسابقات شرکت خواهد کرد.

محمدرسول تکبیری، حائز رتبه ممتاز در سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در زیباکنار رشت و رتبه اول سی‌ویکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور در مشهد است. وی سال گذشته نماینده کشورمان در مسابقات قرآن کشور الجزایر بود.

برای نماینده کشورمان آرزوی موفقیت را داریم.

 

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۵
شناسه خبر: ۶۸۰۷۷۲