امروز:شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

امشب؛

مراسم تجلیل از ۱۴۰ قاری و حافظ آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می شود

مراسم تجلیل از ۱۴۰ قاری و حافظ آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره آموزش آستان قدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از ۱۴۰ برگزیده دوره حفظ و قرائت گفت: این مراسم امشب بعد از نماز مغرب و عشا در تالار شیخ صدوق برگزار می شود.

معتز آقایی، رئیس اداره آموزش آستان قدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان دوره حفظ و قرائت گفت: این مراسم امشب بعد از نماز مغرب و عشا در تالار شیخ صدوق برگزار می شود.

وی در این مراسم 140 نفر از قاریان و حافظان برگزیدگان دوره حفظ و قرائت تقدیر می شوند، خاطرنشان کرد: 47 نفر از خانم ها و 93 نفر از آقایان در این مراسم تجلیل شده و هدایایی به آنها تعلق خواهد گرفت.

معتز آقایی با بیان اینکه دوره به مدت دوماه و بیست روز از 10 مهر تا 30 آذرماه برگزار شده است، اظهار کرد: در این دوره 500 نفر از قرآن آموزان شرکت کردند که 140 نفر از آنها در امتحانات پایان دوره برگزیده شدند.

رئیس اداره آموزش آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با اشاره به برنامه های این مراسم تصریح کرد: این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط محمد برخورداری قاری برجسته و اجرای گروه همخوانی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به پخش کلیپ تجلیل دوره قبل حفاظ قرآن تاکید کرد: در ادامه مراسم ارائه گزارشی از این دوره ها و نکاتی در مورد تربیت حفاظ صورت خواهد گرفت.

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: ۶۸۰۴۰۰