امروز:شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

از سوی موسسه طلوع نسل نور صورت می گیرد؛

ساماندهی و ارزیابی ۲۵۰۰ مهد قرآنی در سراسر کشور/صدور مجوز به مهدهای تحت پوشش

ساماندهی و ارزیابی ۲۵۰۰ مهد قرآنی در سراسر کشور/صدور مجوز به مهدهای تحت پوشش

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل موسسه طلوع نسل نور با بیان اینکه این موسسه ۲۵۰۰ مهد قرآنی از سراسر کشور را تحت پوشش دارد، گفت: صدور مجوز به مهدهای قرآنی تحت پوشش موسسه از مهمترین اقداماتی است که تا کنون صورت گرفته است.

سرور کفاش زاده، مدیرعامل موسسه طلوع نسل نور در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با بیان اینکه این موسسه 2500 مهد قرآنی از سراسر کشور را تحت پوشش دارد، گفت: این موسسه به 35 تا 40 هزار نونهال قرآن آموز سنین 5 تا 6 سال خدمات قرآنی ارائه می کند.

وی با بیان اینکه این موسسه با هدف ساماندهی، ارزیابی و ارائه محتوا با محوریت قرآن راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: صدور مجوز به مهدهای قرآنی تحت پوشش موسسه از مهمترین اهداف و برنامه های پیش روی این موسسه می باشد.

کفاش زاده با اشاره به پشتیبانی مادی و معنوی موسسه طلوع نسل نو به مهدهای قرآنی تحت پوشش خود اظهار کرد: ارائه تسهیلات وام و در اختیار قرار دادن مکان مناسب مهد در پایگاه های بسیج، مساجد و حسینیه ها از جمله این اقدامات است.

مدیرعامل موسسه طلوع نسل نور با اشاره به تدوین و انتشار 11 عنوان کتاب با موضوعات انس با قرآن و با نگاه قرآنی و اهل بیت (ع) ویژه نونهالان قرآنی تصریح کرد: توجه به شادی و نشاط کودکان و ارائه شیوه های نوین آموزش مفاهیم قرآنی از جمله ماموریت های موسسه می باشد.

وی با بیان اینکه تا کنون 7 دوره تربیت مربی قرآنی از سوی موسسه صورت گرفته است، تاکید کرد: در هر دوره سالیانه میانگین 500 نفر گواهی نامه تربیت مربی قرآنی را از سوی موسسه دریافت کرده و با اصول رفتار قرآنی آشنا می شوند.

کفاش زاده با اشاره به برنامه های مناسبتی و بهره گیری از مربیان در راستای ارتقای سطح کیفی آموزش های موسسه گفت: این موسسه در سراسر کشور برای مهدهای قرآنی اقدامات موثری را انجام می دهد.

زمان: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱
شناسه خبر: ۶۸۰۲۰۷