امروز:دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری

کنعانی مقدم در گفتگو با شبستان به مناسبت هفته دولت:

دولت یازدهم دولت نظم و آرامش بود/جایگاه ایران در مناسبات بین المللی ارتقا یافت

دولت یازدهم دولت نظم و آرامش بود/جایگاه ایران در مناسبات بین المللی ارتقا یافت

خبرگزاری شبستان: عضو جبهه ایستادگی با بیان اینکه دولت یازدهم دولت نظم و آرامش بود، گفت: دولت یازدهم توانست در مناسبات بین المللی ایران را به جایگاه مناسب ارتقا دهد.

حسین کنعانی مقدم، عضو جبهه ایستادگی در ارزیابی از عملکرد دولت در چهار سال گذشته و نقاط قوت دولت به خبرنگار احزاب خبرگزاری شبستان گفت: دولت یازدهم اداره کشور را در شرایطی تحویل گرفت که دچار بحرانهای جدی در روابط خارجی و داخلی بود و تا حدی این موضوع در بخش اقتصاد و حوزه های فرهنگی و اجتماعی دیده می شد. دولت یازدهم دولت آرامش و دولت نظم بود و توانست در مباحث گوناگون آرامش نسبی را در بحران ها و تکانه هایی که وجود داشت، ایجاد کند.

 

این فعال سیاسی اشاره کرد دولت یازدهم توانست تا حد زیادی در تصمیم گیریهای خود نیز نظم و انضباط ایجاد کند و از بحران تصمیم گیری در حوزه های گوناگون خارج شد.

 

کنعانی مقدم با اشاره به نقاط قوت دولت و ادامه آنها در دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم زیرساختهای دولت دوازدهم گذاشته شد که نتایج این زیرساختها در دولت دوازدهم خود را نشان خواهد داد.

 

دبیرکل حزب سبز اظهار کرد: در بحث سیاست خارجی دولت تلاش جدی داشت و توانست ایران را به جایگاه مناسب در مناسبات بین المللی برساند و کشور را از شرایطی که قطعنامه ها بحران های جدی برای کشور ایجاد کرده بود خارج کند. با اروپایی ها در این مورد صحبت کرده ایم و در کلوب یورو اتم بعد از برجام حضور یافته ایم و اگر این فعالیت کوانتومی سامان بگیرد امیدواریم تعدادی از دانشمندان خود را به اروپا بفرستیم.

زمان: ۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۰:۰۸
شناسه خبر: ۶۵۱۶۱۹